Šta vam se sviđa u kulturi i običajima onih drugih

kod nekih srba mi se dopada sto na svaki nacin pokusavaju da pokazu svoje neznanje i glupost rukovodeci se onom poslovicom: ko priznaje pola mu se prasta.
ps.za neshu, kao sto rekoh, sumnjam da ce tema....:rtfm::rtfm:

Uvek se nasmejem kad ovako nekome prorade kompeksi pa gleda da uzvrati na nachin deteta iz predshkolske ustanove:lol::lol: Fali ti samo "nja,nja,nja" da ti post bude kompletan :mrgreen::lol:
 
Poslednja izmena:
predlog za neshu.
sta srbi najvise vole kod sebe.
mislim da bi ovakva tema bila najfrekfentnija na forumu.

U tom slučaju trebao bi ti jedan celokupan forum kao npr. Krstarica sa svim pdf . i opet sve lepo o nama ne može da stane :)
Izdvojiću samo ono što ja najviše volim kod nas a to je Kosovo i Metohija , Mokranjčeve liturgije , Cer i Kolubaru , Jovana Dučića , Vuka Karadzića , Mihajla Pupina , Nikolu Teslu i ... kažem treba dva foruma da bi sve stalo .
Kod vas šta volim :???: iskreno ništa !
Tung :)
 
A Salvador Dali...??? :rotf::rotf::rotf:

Meni se BTW, ne svidja to shto se neki forumashi izgube na nekoliko dana, pa nas izlazh n epotrebnom stresu... to je losh obichaj... i kao takav podlezhe najoshtrijoj kritici...
To mi se ne svidja kod onih drugih, i prvih...
Uf...moja troshna srchka... od ovog mozh' se rikne...

Salvador Dali je izuzetak :lol:
Ako si mislio na mene da se izgubim na nekoliko dana izvinjavam se gužva mi je ovde sam samo kada se odmaram , lako je vama drugari a kako je meni :(
 
Poslednja izmena od moderatora:
U tom slučaju trebao bi ti jedan celokupan forum kao npr. Krstarica sa svim pdf . i opet sve lepo o nama ne može da stane :)
Izdvojiću samo ono što ja najviše volim kod nas a to je Kosovo i Metohija , Mokranjčeve liturgije , Cer i Kolubaru , Jovana Dučića , Vuka Karadzića , Mihajla Pupina , Nikolu Teslu i ... kažem treba dva foruma da bi sve stalo .
Kod vas šta volim :???: iskreno ništa !
Tung :)

Meni se kod srba svidja sto su veliki vernici ali mi se ne svidja sto bar tri puta na dan opsuju : "je.... ti boga",je... ti sunce","je.. ti lebac" i slicno.jest malo cudno ali kontraverznost je glavna odlika nekih.
 

Back
Top