Емисија о нацистима и антинацистима на РТС1

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Оливера ковачевић, двери, Образ, АФАНС и други.

Сада сам се тотално разочарао у Образ.
Пита га Оливера

- "Ви би сте насиљем против неистомишљеника"
- "То су антисрпски елементи, педери Комунисти"
- "Шта вам смета код љих!?"
- "На својим сајтовима стављају подругљиве фотографије Патријарха Павла"
- "А не сметају вам говори Адолфа Хитлера, Кукасти крстови на сајтовима!?"
- "Ако се на тим сајтовима налазе погрдне слике.."
- "Питала сам вас за кукасте крстове"
- "Ја сам вам одговорио".

ОБРАЗ је пропао, сасвим.
 
Човек из "Двери" ме је одушевио.

- Ја се жалим што се Двери стављају у контекс ове сцене. Нити смо организовали митинге нити их одржавамо, а стално нас стављају у исти кош. Ми сло НВО, и желимо да кажемо да сада има проблем замене тема.
Ми овде причамо о оваквим безвредним стварима а не о абортусима, глади и јаду у Србији.
 
Лепо и јасно га питала "Да ли осуђујете сајтове и организације које имају говоре Адолфа Хитлера и кукасте крстове?" а овај лааааадно неће да осуди.
Пази, јавно у директој емисији!
pa ko da je to nesto cudno
 
ДВЕРИ:
Ми смо баштиници антифашистичке борбе!
НАцизам је дериват Англоамеричке под-културе!

Пази ово: Англоамеричка под-култура:rotf: Значи Англоамеричка под-култура је постојала пре 100 и кусур година:klap: Нисам знао...
 
Poslednja izmena:
Лепо и јасно га питала "Да ли осуђујете сајтове и организације које имају говоре Адолфа Хитлера и кукасте крстове?" а овај лааааадно неће да осуди.
Пази, јавно у директој емисији!

:D:D Zamisli da je osudio, propala bi im koncepcija.
 
Коме одговара постојање неонациста у Србији, Измишљају ли НВО неонацизам да би добиле новац?-

- Војводина, Зашто се у Војводини измишља проблем Неонацизма, зашто се расправља у Стразбуру!?
- У француској је било прошле године 700 напада на нациналне мањине, а њој нико ништа не каже, а сви нападну на Србију због једног!?
Коме то треба!?
запитао је представник Двери
 
Коме одговара постојање неонациста у Србији, Измишљају ли НВО неонацизам да би добиле новац?-

- Војводина, Зашто се у Војводини измишља проблем Неонацизма, зашто се расправља у Стразбуру!?
- У француској је било прошле године 700 напада на нациналне мањине, а њој нико ништа не каже, а сви нападну на Србију због једног!?
Коме то треба!?
запитао је представник Двери

У Русији имаш десетак убистава месечно на расној основи и на стотине и стотине напада годишње па ником ништа, једино нас смарају за неке ``неонацисте``, а питање је да ли постоје уопште... Постоји само Крв и Част Србија а њих је шачица људи... Много параноје је овде..:dosadno:
 

Back
Top