Britanski humor

Da li volite Britanski humor

  • Daaa:D

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Obozavam njihov humor. :) Klasicna ironija, a mnogi ga ne vole jer spada u inteligentni humor. Moras da ga razumes da bi ti bio smesan. :)
Mala ispravka za Monti Pajtone: oni su cinični, ne ironični... Kod ironije je sve jasno, a kod cinizma (naročito njihovog) ima da se ubiješ dok isprovaljuješ sve detalje...
 
Vidim da pisete svakakve gluposti...Zape mi za oko ono da moras da budes inteligentan da bi razumeo britanski humor...Znaci ja posto nisam ljubitelj britanskog humora ja nisam ni inteligentan...Nema te pravo da pisete takve stvari ( *** nisam ocekivao to od moderatora (jeka i madona))
Vidim i pljujete na "kursadzije" ...Ni ja nisam neki ljubitelj kursadzija ali necu ih omalovazavati i pljuvati po njima...Cak ih vise cenim nego citav britanski humor (ukljucujuci i mucke) jer su kursadzije nase SRPSKE ...Plujete po njima -pljujete po sebi.
 
Obozavam! Isla je neko vreme na OBN serija Fawlty Towers sa Dzonom Klizom iz Pajtonovaca. Jedina serija koja moze da prismrdi Muckama. Ko voli Britance nek pogleda obavezno!

Da, fawlty towers kick ass, pored klisa koji je suvi genije, dobar mu je i pomocnik..mali shpanac sa svojim que? :)..gledao sam odavno jednu seriju( koju bih rado ponovo da odgledam) i nikako da se setim imena, radi se o trojici cimera..panker..hipik..a ovaj je treci bio neki fcking psihopata, mozda je nekom poznata ova serija pa baci ime da je ponovo pogledam
 

Back
Top