martiću potvrđene 35.

Има Бога, има правде, Хрватска ће кад-тад одговарати за Јасеновац, Олују. У Европи више нема људождера изузев Хрвата а то и на делу доказују. Сви знамо њихове људождерске песме: "Ми, Хрвати, не пијемо вина, ми пијемо крви од Србина" или: "Кроз Имотски камиони журе с' месарима Францетића Јуре.
Они су третирали људско месо као нормално и јели га. Они можда воде порекло и од неког људождерског племена из централне Африке јер су ЛИЗАЛИ КРВ СА НОЖЕВА ПОСЛЕ КЛАЊА СРБА. РАЗМИСЛИМО О ТОМЕ ЈЕР ГОВОРИТИ ДА СУ ХРВАТИ ПОРЕКЛА БИЛО КОЈЕ НАЦИЈЕ КОЈА НИЈЕ ЉУДОЖДЕРСКА, МОЖЕ УВРЕДИТИ ТУ НАЦИЈУ.


mi smo za jasenovac debelo platili.bleiburg i krizni put.
znam,to jos nije dospijelo u srbijanske udzbenike,
i cak nakon 60 i kusur godina.ali to nije nas problem.

no,neki srbi nisu platili za '91 do '95.i to nemoze tako ostati.
pravda mora biti zadovoljena,slazes se drinjaca?
 
mi smo za jasenovac debelo platili.bleiburg i krizni put.
znam,to jos nije dospijelo u srbijanske udzbenike,
i cak nakon 60 i kusur godina.ali to nije nas problem.

no,neki srbi nisu platili za '91 do '95.i to nemoze tako ostati.
pravda mora biti zadovoljena,slazes se drinjaca?

Проблем је што та проусташка идеологија није замрла у Хрватској. Без увреде, али ти си пример такве јединке. Пре неки дан си спомињао хрватске барјаке у Земуну и Суботици и тиме се наслађивао.. Зар тако није било и 1941. Ти потајно прижељкујеш границе НДХ као и за време 2. св рата, хтео то да признаш или не.
 
Да сам ја не неком хрватском форуму рекао да је РСК српска земља, аутоматски би доби трајни бан. Некад је и Еремита у праву што се љути на модерацију овог пдф.
 
Проблем је што та проусташка идеологија није замрла у Хрватској. Без увреде, али ти си пример такве јединке. Пре неки дан си спомињао хрватске барјаке у Земуну и Суботици и тиме се наслађивао.. Зар тако није било и 1941. Ти потајно прижељкујеш границе НДХ као и за време 2. св рата, хтео то да признаш или не.

ja samo i uvik reagiram na jeftine provokacije takvih kao sto si ti i ekipa.
kad spominjete srpski zadar i slicne idiotarije.a onda to radim krajne dobro i profesionalno,pravo u glavu,da sto vise boli,jer samo kad boli
onda i djeluje...;)
 
УБИЈЕН СРПСКИ МЛАДИЋ У КНИНУ :cry:


07-10-2008

Српска породица Витас је у црно завијена. Наташи и Ненаду Витасу су хрватске власти обећавале потпуну безбедност и располагање непокретном имовином, па су се доселили из избеглиштва у Србији. Недуго по доласку у Книн, без икаквог повода, убијен је њихов син Игор, рођен 1987. године у Книну.

Игора Витаса је припадник хрватске нације, Иво Бува, ударио чврстим предметом у главу, 21. септембра 2008. године, наневши му тешку повреду.

Несрећни младић је пребачен у болницу, где му је указана помоћ, али организам му није издржао. Умро је 26. септембра и сахрањен је у родном Книну 30. септембра.

Ово убиство показује да Срби нису безбедни ни у једном крају Хрватске и да су јавни позиви хрватских државника да се прогнани Срби врате кући обична обмана. Иначе, овом свирепом убиству није посвећена ни дужна медијска пажња, нити је ико позван на одговорност. Председник Владе Хрватске, Иво Санадер, с разлогом је удаљио с положаја министра правде, министра унутрашњих послова и шефа полиције у Загребу – зато што је непознато лице убило девојку Ивану Ходак, хрватске националности.

Због убиства младића српске националности, Влада Хрватске ништа није предузела. То је отворена порука да су Србима у Хрватској животи угрожени - поред уобичајеног ускраћивања личних и националних права припадницима српске нације.
 
УБИЈЕН СРПСКИ МЛАДИЋ У КНИНУ :cry:


07-10-2008

Српска породица Витас је у црно завијена. Наташи и Ненаду Витасу су хрватске власти обећавале потпуну безбедност и располагање непокретном имовином, па су се доселили из избеглиштва у Србији. Недуго по доласку у Книн, без икаквог повода, убијен је њихов син Игор, рођен 1987. године у Книну.

Игора Витаса је припадник хрватске нације, Иво Бува, ударио чврстим предметом у главу, 21. септембра 2008. године, наневши му тешку повреду.

Несрећни младић је пребачен у болницу, где му је указана помоћ, али организам му није издржао. Умро је 26. септембра и сахрањен је у родном Книну 30. септембра.

Ово убиство показује да Срби нису безбедни ни у једном крају Хрватске и да су јавни позиви хрватских државника да се прогнани Срби врате кући обична обмана. Иначе, овом свирепом убиству није посвећена ни дужна медијска пажња, нити је ико позван на одговорност. Председник Владе Хрватске, Иво Санадер, с разлогом је удаљио с положаја министра правде, министра унутрашњих послова и шефа полиције у Загребу – зато што је непознато лице убило девојку Ивану Ходак, хрватске националности.

Због убиства младића српске националности, Влада Хрватске ништа није предузела. То је отворена порука да су Србима у Хрватској животи угрожени - поред уобичајеног ускраћивања личних и националних права припадницима српске нације.

Šta si očekivao da će Hrvati da ih dočekaju sa slavonskim kulenom ili dalmatinskim pršutom... rešeno je pitanje Srba u Hrvatskoj još 1995. A Martić jednostavno nije bio dobar kao vođa Krajiških Srba... jednostavno je...
 
A nisam imao priliku, ybg.

Al' da sam ja bio na njegovom mestu, ispraznio bih sve magacine i priredio nezaboravan vatromet od Zadra i Gospica do Karlovca i Siska. Kad je bal, nek' je maskenbal, kazu Srbi.

nije da nisi imao priliku, vec si se vjerovatno bavio svojim poslom...

martic je makar pokusao... nije da se slazem s njim ali činjenica je da nije kalkulirao...
 
sucut obitelji vitas.sve je to jadno i zaslosno .

no,cemu se cudit,kad ovdje padaju komentari tipa,"..gledam
slike skabrnje i nasladjujem se lepo...ili sto martic nije
srusio zadar..."

e,drugovi,stara kineska kaze.."sto si posijao to ces i poznjati".
 
sucut obitelji vitas.sve je to jadno i zaslosno .

no,cemu se cudit,kad ovdje padaju komentari tipa,"..gledam
slike skabrnje i nasladjujem se lepo...ili sto martic nije
srusio zadar..."

e,drugovi,stara kineska kaze.."sto si posijao to ces i poznjati".

a ni ta tvoja nije na mjestu...
kakve veza ima komentar ovdje na forumu sa ubijenim momkom rodjenim 1987.godine ??

sta je to on posijao ???
 
sucut obitelji vitas.sve je to jadno i zaslosno .

no,cemu se cudit,kad ovdje padaju komentari tipa,"..gledam
slike skabrnje i nasladjujem se lepo...ili sto martic nije
srusio zadar..."

e,drugovi,stara kineska kaze.."sto si posijao to ces i poznjati".

Pa mi Srbi smo rvacku posijali semenom nashim:mrgreen:......................znaci sada bi trebali da uzmemo srp pa udri.......................a ne,ne..................necemo vishe tako.....................tehnika napredovala yehbo te,sada ce to Japanci da urade za nas:super::rotf::rotf::klap::hahaha::hahaha:
 
sucut obitelji vitas.sve je to jadno i zaslosno .

no,cemu se cudit,kad ovdje padaju komentari tipa,"..gledam
slike skabrnje i nasladjujem se lepo...ili sto martic nije
srusio zadar..."

e,drugovi,stara kineska kaze.."sto si posijao to ces i poznjati".
Довољна је била прва реченица. Ово остало је оно твоје право лице. Као прича о муви и пчели. No comment:eek:
 
a ni ta tvoja nije na mjestu...
kakve veza ima komentar ovdje na forumu sa ubijenim momkom rodjenim 1987.godine ??

sta je to on posijao ???

posijali su NJEGOVI!!!!kao sto se nama Hrvatima NON-STOP
nabacuje krivnja ustashkog rezima prije 60 i kusur godina,tom
istom matematikom se sluze i ovi NASHI.

uostalom ja sam to osudio i porucio sucut obitelji.
ja bi vishe volio da je nadrljao neki cetnik koji
je palio i ubijao '91.ali tako to ide,skoro uvik nayebo
neduzni.
 

Back
Top