problem sa okom , sta je u pitanju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

majaman

Početnik
Poruka
7
moj tata je na insulinu i to dobro podnosi.ima problem sto u zadnje vreme odjednom ne vidi

u desnu stranu nebitno na koje oko gleda on ne vidi udesno.to ga ometa u normalnom zivotu


jer npr ako je auto ispred njega on ne vidi desni shtop svetlo a lev o vidi.moljim za pomoc

inache kod ocnog lekara je utvrdjeno da je ochno dno u redu
 
moj tata je na insulinu i to dobro podnosi.ima problem sto u zadnje vreme odjednom ne vidi

u desnu stranu nebitno na koje oko gleda on ne vidi udesno.to ga ometa u normalnom zivotu


jer npr ako je auto ispred njega on ne vidi desni shtop svetlo a lev o vidi.moljim za pomoc

inache kod ocnog lekara je utvrdjeno da je ochno dno u redu

U redu..pomoci cemo ti..samo reci ..Kako..mooolim teeeeee....ovde i ako ima lekara po profesiji ..tesko da mogu virtuelno da lece osim da ti kazu da ga odvedes na kliniku za secerase..jer ..poznato je i laicima da kod osoba koje godinama boluju od secera i primaju insulin..pojedini organi slabe i gube svoju funkciju ..ko sto su oci tj..vid..ili bubrezi i slicno ..toliko od mene..i sve najbolje tvom tati..
 
Тата је значи комуниста...:think:

нисам чула да се то лечи...
...mozda je urastao nokat...
posavetuj se sa vracarom iz borce, ima neke trave kojima leci bas takav poremecaj!
...
Da, jasno je da mislite da je forum vaša pozornica a vi zvezde koje briljiraju na njoj, ali probajte da se bar ponekad setite da sve ovo pišu realni ljudi koji imaju realne probleme. Baš me zanima kako biste reagovale da se neko na ovako ogavan način zajebava sa vama.
Trenutno mi je stvarno krivo što nema dodeljivanja negativne reputacije.

Majaman, to je verovatno posledica dijabetesa, treba da ode kod lekara.
 
Da, jasno je da mislite da je forum vaša pozornica a vi zvezde koje briljiraju na njoj, ali probajte da se bar ponekad setite da sve ovo pišu realni ljudi koji imaju realne probleme. Baš me zanima kako biste reagovale da se neko na ovako ogavan način zajebava sa vama.
Trenutno mi je stvarno krivo što nema dodeljivanja negativne reputacije.

Majaman, to je verovatno posledica dijabetesa, treba da ode kod lekara.


Što se žestiš, pa samo je pogrešila pdf, trebala se javiti na "zdravlje", tamo bi je ozbiljno shvatitli!:bye:
 
Da, jasno je da mislite da je forum vaša pozornica a vi zvezde koje briljiraju na njoj, ali probajte da se bar ponekad setite da sve ovo pišu realni ljudi koji imaju realne probleme. Baš me zanima kako biste reagovale da se neko na ovako ogavan način zajebava sa vama.
Trenutno mi je stvarno krivo što nema dodeljivanja negativne reputacije.

Majaman, to je verovatno posledica dijabetesa, treba da ode kod lekara.

:klap: Како си ти мудра. :D

Ја мислим да овакве теме постављају само због вас паметница. :lol:
Људи који не знају да лекари постоје.. а и за дијабетес је заиста ретко ко чуо...:think:
 
moj tata je na insulinu i to dobro podnosi.ima problem sto u zadnje vreme odjednom ne vidi

u desnu stranu nebitno na koje oko gleda on ne vidi udesno.to ga ometa u normalnom zivotu


jer npr ako je auto ispred njega on ne vidi desni shtop svetlo a lev o vidi.moljim za pomoc

inache kod ocnog lekara je utvrdjeno da je ochno dno u redu
Је л' хоћеш да кажеш да десним оком не види десни део видног поља, а ни левим оком не види десни део видног поља?
Ако је тако, онда се ради о хомонимној хемианопсији и твој тата треба да оде код неуролога што пре, јер дијабетес , као једну од компликација даје и тзв. дијабетесну неуропатију...у случају твогтате, захваћен је очни живац, управо с те , десне стране.

Значи, брзо код неуролога.
:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top