wase reakcije...

miChKuLjic@

Početnik
Poruka
40
imao je 36, ja 21 god. :oops: i bio je to diwljacki dobar sex 8) ... ali, samo sex ... moglo je biti mnogo wise, ali nisam htjela da se upustam u to (ozenjen je) :shock: !!

on *a la Dzordz Kluni*, neswakidasnje sarmantan i smrtno neodoljiw, pa ipak ...
ne kajem se :twisted: ... skoro godinu dana letio je oko mene, a mislila sam NECU NIKAD! Ma, ipak, u trenutku slabosti, nisam mu odoljela ... i ne kajem se ... imam ozbiljnu wezu (desila se after) a on je i danas ljubomoran na bilo kog muskarca u mom drustwu iako ga izbjegawam (jer se bojim ishoda naseg susreta) :roll:

POZDRAW :wink:
 
recimo da je prowjereno da nisam jedna u nizu i da je nas odnos bio weoma specifican 8) ali, ne igram se tudjom igrackom (wise :!: ) i uwijek sam gledala swoja posla, bez obzira sta se desawalo :twisted:

PS-mama bi me ubila! :lol: :lol:

POZDRAW :wink:
 
ok nisi jos jedna u nizu i imali ste vrlo specificnu vezu i sta sad? pa misilm ako ga hoces onda samo napred ako ga neces onda lepo iskuliraj, niko nikog ne juri doveka...eto i nemoj sve moje odgovore da uzimas za ozbiljno take it easy :wink:
 
miChKuLjic@:
®:
miChKuLjic@:
lijepa je uspomena :oops: , picim ja dalje :twisted: a owaj tip je Crnogorac :wink:
ma što kažeš, jadna! Sve velikijem slovom napisano! E, im'o je taj šta pri'vatit, izgleda! :wink:

pa,wala,nije da nije imao :twisted: a imao je!! :lol:
ma, kažem ja, svu te razyebucnuo, pa si sva konfuzna: imao, nije da nije imao, nemao..... pa nek zavarniči neđe ponovo, bweeeeeeeeeee! :wink:
 
miChKuLjic@:
u odnosu na sawrsenu wezu koju imam, swe to je za mene ipak samo 'samo'... 8)

a Crnogorci...pa ne znam-waljda jesu nesto posebno,ali sam to naglasila jer se jedan tip s foruma pronasao u mojoj prici... :wink:

e do OO ti je savrshena kad ti dusha chezne za vatrenim lepotanom bujnog temperamenta i magichnog pogleda
 

Back
Top