nausnice

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Znam da je tema osuđena na propast jer retko koja će da prizna kako to radi, ali eto možda se i nađe neka iskrena...

Priča koju neke od forumašica vode na tu temu me navela da otvorim ovo...
Depilacija nausnica...
Mi muškarci to zovemo brijanje brkova...
Koje od vas to praktikuju...?
I uopšte sve na tu temu...
 
Poslednja izmena:
Istripovala sam se da je tema o mindjusama (naušnice):) Ranije voskom, sada izbegavam jer moze da stvori fleke na kozi lica koja je osetljivija. Sada obicno depilacijskom kremom, mada i to retko... za sad nema potrebe, nisu mi jos porasli brkovi :lol: A kakve to veze ima sa Lj&S?
 
Istripovala sam se da je tema o mindjusama (naušnice):) Ranije voskom, sada izbegavam jer moze da stvori fleke na kozi lica koja je osetljivija. Sada obicno depilacijskom kremom, mada i to retko... za sad nema potrebe, nisu mi jos porasli brkovi :lol: A kakve to veze ima sa Lj&S?

Uz ljubav i seks idu i poljupci, jel da... A one koje zaborave da istretiraju nausnice ili im usled dugotrajnog depiliranja rastu malo brže - onda bockaju partnera prilikom ljubljenja... Eto kakve veze ima sa ljubalju i seksom...

Ili se neke ne ljube dok se iebu...:lol:
 
ja nikako ne volim da se brijem... zato cu jednom, kad nadjem svoju ljubav i sa njom podignemo decu, kad se svi obezbede, dati sebi jedno par meseci alaskog zivota... to ce biti onda kad kupim camac mali... sa motorom... i napravicu zaklon od sunca... i uzecu najlon... buckalicu... i pravo na reku... jedan mali tranzistor... baterije... i pivo... i bice jedan splav mali... i camcem na splav i sa splava... i svako ce biti dobrodos'o tu... i svako ce moci da dobije casicu i tanjir... samo ako dolazi sa dobrim namerama... to je vrlo bitno...
 
A na stranu što tvrdi kako dlake posle depilacije "ojačaju i počnu da bockaju". Daj mi pušku da se obesim.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top