svakog dana...

JOVANA77:
ugly duck:
JOVANA77:
ugly duck:
...dobro izudaraj zenu :idea:
ako ti neznas zasto... :?: :?: :?:
ona zna... :lol: :lol: :lol:

pa ako tako ide onda moze i ovako:

svakoga dana prevari muza
ne spremaj mu da jede, ne peri, ne peglaj
svakodnevno mu nabijaj rogove....svejedno....ionako ce te tuci...

????????????????????
pa to je sve lepota ljubavi...

e ebem ti ja takvu ljubav!!!!!!!!!! :roll:
tako je to u zivotu i u smrtu :?
ako bi postojao neko ko je dobar, divan, pazljiv itd i ostala sranja... :o bilo bi dosadno, e onda cemo da "muskarcima zavrtimo mozak" ili ti tako nesto slicno... :twisted:
P.S. svaka slicnost sa prethodnom temom je slucajna :lol:
 
mr. I:
ana marija:
ugly duck:
...dobro izudaraj zenu :idea:
ako ti neznas zasto... :?: :?: :?:
ona zna... :lol: :lol: :lol:

onda se spremi da ubrzo ti advokat zakuca na vrata, dode do razvoda, lepo ti uzme decu, ti ces da im placas alimentaciu plus psihijatra i sansa da smuvas neku ribu je ravna nuli
koji **** bijes zenu i ona je zivo bice


a ti se baš primila ,zar ne kapiraš da vas agli dak zaebava :D

pa znam al zar ne smem da se kao primim, mogu isto tako i smajlije da mu posaljem, tema je i onako samo za zezanje, zar ne?
 
ana marija:
mr. I:
ana marija:
ugly duck:
...dobro izudaraj zenu :idea:
ako ti neznas zasto... :?: :?: :?:
ona zna... :lol: :lol: :lol:

onda se spremi da ubrzo ti advokat zakuca na vrata, dode do razvoda, lepo ti uzme decu, ti ces da im placas alimentaciu plus psihijatra i sansa da smuvas neku ribu je ravna nuli
koji **** bijes zenu i ona je zivo bice


a ti se baš primila ,zar ne kapiraš da vas agli dak zaebava :D

pa znam al zar ne smem da se kao primim, mogu isto tako i smajlije da mu posaljem, tema je i onako samo za zezanje, zar ne?

nije tema za zezanje da je postavljena za ozbiljno ,al' pošto je postavljena za zezanje onda je za zezanje premda je i za zezanje bez veze :wink:
 
mr. I:
ana marija:
mr. I:
ana marija:
ugly duck:
...dobro izudaraj zenu :idea:
ako ti neznas zasto... :?: :?: :?:
ona zna... :lol: :lol: :lol:

onda se spremi da ubrzo ti advokat zakuca na vrata, dode do razvoda, lepo ti uzme decu, ti ces da im placas alimentaciu plus psihijatra i sansa da smuvas neku ribu je ravna nuli
koji **** bijes zenu i ona je zivo bice


a ti se baš primila ,zar ne kapiraš da vas agli dak zaebava :D

pa znam al zar ne smem da se kao primim, mogu isto tako i smajlije da mu posaljem, tema je i onako samo za zezanje, zar ne?

nije tema za zezanje da je postavljena za ozbiljno ,al' pošto je postavljena za zezanje onda je za zezanje premda je i za zezanje bez veze :wink:

ma slazem se :wink:
 
da i tako isprebijas zenu,a posto si pretpostavljam totoalni 'levak' za kucne poslove,onda ces setati ulicom iscepan,prljav,gladan...jer ce zena biti modra i nesposobna za kuvanje,peglanje,pranje!
Razmisli sta je bolje za tebe
 

Back
Top