Vučić se zvanično uselio u prostorije SNS-a.

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Doskorašnji gensek SRS-a se definitivno prikloniJo Tominom taboru i već je uspeo da obavi useljenje u već spremne nove prostorije SNS-a. Lepo se čovek smestio, sve ga je čekalo na gotovo. Moglo bi se reći da nije tu bilo dileme gde će da se privali (iako je rekao da će se povući iz politike), samo mi je čudno što je jedan takav neradnik toliko važan patriJotama (čovek nikad nije bio zaposlen, sem u slučaju direktorovanja u Pinkiju, kad je pokrao silnu lovu za renoviranje). Vidim da je kRadikalima i dalje ispred svega bitno da su na funkciji (kakvoj-takvoj), a za ostalo nije ni bitno. Samo me čudi odakle im više obraza dokle će da javno lažu, pa posle sami sebi da uskaču u usta. Nije mi jasna ni "optrčavanje počasnog kruga, da se ne bi ispala laka roba", u slučaju Vučić.

Ko o čemu, koorva o poštenju.
 
Doskorašnji gensek SRS-a se definitivno prikloniJo Tominom taboru i već je uspeo da obavi useljenje u već spremne nove prostorije SNS-a. Lepo se čovek smestio, sve ga je čekalo na gotovo. Moglo bi se reći da nije tu bilo dileme gde će da se privali (iako je rekao da će se povući iz politike), samo mi je čudno što je jedan takav neradnik toliko važan patriJotama (čovek nikad nije bio zaposlen, sem u slučaju direktorovanja u Pinkiju, kad je pokrao silnu lovu za renoviranje). Vidim da je kRadikalima i dalje ispred svega bitno da su na funkciji (kakvoj-takvoj), a za ostalo nije ni bitno. Samo me čudi odakle im više obraza dokle će da javno lažu, pa posle sami sebi da uskaču u usta. Nije mi jasna ni "optrčavanje počasnog kruga, da se ne bi ispala laka roba", u slučaju Vučić.

sta li si ti jadan hteo da kazes verovatno ni tebi samom nije jasno... :???:
 
Doskorašnji gensek SRS-a se definitivno prikloniJo Tominom taboru i već je uspeo da obavi useljenje u već spremne nove prostorije SNS-a. Lepo se čovek smestio, sve ga je čekalo na gotovo. Moglo bi se reći da nije tu bilo dileme gde će da se privali (iako je rekao da će se povući iz politike), samo mi je čudno što je jedan takav neradnik toliko važan patriJotama (čovek nikad nije bio zaposlen, sem u slučaju direktorovanja u Pinkiju, kad je pokrao silnu lovu za renoviranje). Vidim da je kRadikalima i dalje ispred svega bitno da su na funkciji (kakvoj-takvoj), a za ostalo nije ni bitno. Samo me čudi odakle im više obraza dokle će da javno lažu, pa posle sami sebi da uskaču u usta. Nije mi jasna ni "optrčavanje počasnog kruga, da se ne bi ispala laka roba", u slučaju Vučić.

Ko o čemu, koorva o poštenju.
..........napokon da priznas sebi.........:klap::klap:
 
kako nekome verovati, ko je izdao svoju ideologiju, koju je zastupao godinama, koju ce pricu sad da prica...:dash:

Nije izdao ideologiju, već stranku. Uostalom nije izdao, već je napustio. Ni prvi ni poslednji put. Po tome su i Čeda i Koštunica i Ilić i Nikolić izdajnici.
Nijedna stranka nema ekskluzivno pravo da se naziva sinonimom ideologje.
 
Evo i sad vidimo sa ovom situacijom oko SRS, sto su srbi ustanju da urade, lagali su godinama (tako sad izgleda ) prodavali nam bajke i onda imaju drugu ideju , drugu viziju, da li ste normalni ako niste posteni, dva miliona ljudi je dalo glas jednoj ideologiji i vi ih prevarite, a imate snage i obraza da krenu sad za vama tj. nekim novim putem, koji je to put, da li cete ih ponovo zavesti i ostaviti na cedilu....
 
Nije izdao ideologiju, već stranku. Uostalom nije izdao, već je napustio. Ni prvi ni poslednji put. Po tome su i Čeda i Koštunica i Ilić i Nikolić izdajnici.
Nijedna stranka nema ekskluzivno pravo da se naziva sinonimom ideologje.

mozda je to los izraz "ideologia" ali, nazovi kako hoces, kako da objasnis ljudima koji su glasali za tebe licno, a mozda i veliki deo zbog stranke, ja mislim da stranku ne cini jedan covek...
 

Back
Top