ХАОС УПАРЛАМЕНТУ - УВОД У ВАНРЕДНО СТАЊЕ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Да ли пратите рад Парламента Србије - па они уопште НЕ РАДЕ... из дана у дан спроводи се ОРГАНИЗОВАНИ ХАОС... апсолутно се, по мом мишљењу, ствара на лукав и подмукао начин од стране ЗЕС-а УВОД У ВАНРЕДНО СТАЊЕ У ЗЕМЉИ, јер нема другог начина ДА НАСТАВЕ ДАЉЕ ДА СЛУШАЈУ СВОЈЕ ГАЗДЕ И СПРОВОДЕ "ЗАДАТКЕ"???

А какво је ваше мишљење о раду Парламента Србије и намерном стварању услова за увођење ванредног стања у Србији???
 
Dragan Todorović, potpredsednik SRS-a, izjavio je da će na današnjem vanrednom sastanku poslaničkog kluba te partije biti odlučeno da li će poslanici radikala u parlamentu nastaviti rad po dnevnom redu ili će se javljati kako bi ukazivali na povrede poslovnika.
- Mi nikada u parlamentu nismo vršili opstrukciju skupštinskog rada već su samo radili u skladu sa Poslovnikom čiji članovi 225 i 226 omogućavaju poslanicima da postavljaju pitanja. Ukoliko radite po poslovniku, onda ne vršite opstrukciju... Valjda ste imali prilike da se uverite prethodnih godina da kad god su okolnosti nalagale da se postavljaju pitanja o određenim problemima bitnim za građane, onda smo mi koristili to poslovničko pravo. Smatramo da je to naša dužnost - rekao je Todorović.

http://www.danas.co.yu/20080908/dogadjajdana1.html

Poštuju ljudi Poslovnik, javljaju se i pričaju o svemu i svačemu što se njima čini bitnim za obavljanje poslaničke funkcije.
 
Да ли пратите рад Парламента Србије - па они уопште НЕ РАДЕ... из дана у дан спроводи се ОРГАНИЗОВАНИ ХАОС... апсолутно се, по мом мишљењу, ствара на лукав и подмукао начин од стране ЗЕС-а УВОД У ВАНРЕДНО СТАЊЕ У ЗЕМЉИ, јер нема другог начина ДА НАСТАВЕ ДАЉЕ ДА СЛУШАЈУ СВОЈЕ ГАЗДЕ И СПРОВОДЕ "ЗАДАТКЕ"???

А какво је ваше мишљење о раду Парламента Србије и намерном стварању услова за увођење ванредног стања у Србији???
Hajde da se kladimo u 1000000 din., svedoci su nam forumasi politike.
Evo ja kažem da za vreme vladavine ove vlasti neće biti vanrednog stanja, a ti kaži suprotno, pa da overimo opkladu. Jel može?

Misli se na političko vanredno stanje, ne na vanredno stanje zbog poplave ili požara.

Da li si spreman da se kladiš?
 
Hajde da se kladimo u 1000000 din., svedoci su nam forumasi politike.
Evo ja kažem da za vreme vladavine ove vlasti neće biti vanrednog stanja, a ti kaži suprotno, pa da overimo opkladu. Jel može?

Misli se na političko vanredno stanje, ne na vanredno stanje zbog poplave ili požara.

Da li si spreman da se kladiš?

eeeeee vanredno stanje je vanredno stanje.
 
Hajde da se kladimo u 1000000 din., svedoci su nam forumasi politike.
Evo ja kažem da za vreme vladavine ove vlasti neće biti vanrednog stanja, a ti kaži suprotno, pa da overimo opkladu. Jel može?

Misli se na političko vanredno stanje, ne na vanredno stanje zbog poplave ili požara.

Da li si spreman da se kladiš?

Ја сам у теми само ПОСТАВИО ПИТАЊЕ, зато што мени нешто веома "смрди"... а имам за такве клацкалице "нос" - словенску бабуру...........
 
Да ли пратите рад Парламента Србије - па они уопште НЕ РАДЕ... из дана у дан спроводи се ОРГАНИЗОВАНИ ХАОС... апсолутно се, по мом мишљењу, ствара на лукав и подмукао начин од стране ЗЕС-а УВОД У ВАНРЕДНО СТАЊЕ У ЗЕМЉИ, јер нема другог начина ДА НАСТАВЕ ДАЉЕ ДА СЛУШАЈУ СВОЈЕ ГАЗДЕ И СПРОВОДЕ "ЗАДАТКЕ"???

А какво је ваше мишљење о раду Парламента Србије и намерном стварању услова за увођење ванредног стања у Србији???
A ko ono beše opstruiše rad parlamenta?
 
Ti iz tačne polazne premise ponovo izvlačiš...hmmm.... čudne zaključke

Какве "чудне закључке" - па Парламент уопште не функционише, али уопште... и то од када је изабран па све до данас. Да ли вам је то јасно ???
 
Ја сам у теми само ПОСТАВИО ПИТАЊЕ, зато што мени нешто веома "смрди"... а имам за такве клацкалице "нос" - словенску бабуру...........

Tako ti je 'smrdeo' i onaj poludeli software za mentole koji radi na štetu nas žutih :otkacio::mrgreen:
 
Какве "чудне закључке" - па Парламент уопште не функционише, али уопште... и то од када је изабран па све до данас. Да ли вам је то јасно ???

To bi bila tačna premisa.... pogrešan zaključak je ono o vanrednom stanju.
Nerad parlamenta je ionako sasvim redovno stanje u državi Srbiji otkada je demokratije, a pre tog svetlog doba.
 
A ko ono beše opstruiše rad parlamenta?

daj jomini da ZES i SPS hoce nesto da rade oni bi doneli novi poslovnik ili tako nesto. opozicija je samo izgovor za njihov ne rad poenta je da je njima lepo ovako kako im je sada i da ne zele to da menjaju. a donosenje novih zakona znaci izmedju ostalog i gubljenje njihovih privilegija.
 
ма промениће пословник... и треба, а не да зарад добра Србије Јовановићка објашњава да се крши устав у коме се каже да је званични језик српски, јер су њу назвали посланицом а не послаником. И онда гомила неписмених свршава на фазон уууу ааал им је утерала...
 
daj jomini da ZES i SPS hoce nesto da rade oni bi doneli novi poslovnik ili tako nesto. opozicija je samo izgovor za njihov ne rad poenta je da je njima lepo ovako kako im je sada i da ne zele to da menjaju. a donosenje novih zakona znaci izmedju ostalog i gubljenje njihovih privilegija.

Ovde na žalost verovatno ima dosta istine...
 
Tako ti je 'smrdeo' i onaj poludeli software za mentole koji radi na štetu nas žutih :otkacio::mrgreen:

Ја и даље ТВРДИМ да се том "игрицом" командује и то на више него очигледан начин, не знамо правила НЕ МОЖЕМО да видимо КО нам је и КОЛИКО поена доделио итд.итд.... али пошто се то допада осталим корисницима, шта ја ту могу, диг'о сам руке.
 
11ltzq1.gif
 
Ја сам у теми само ПОСТАВИО ПИТАЊЕ, зато што мени нешто веома "смрди"...
Smrdelo je tebi i da ce SPS formirati vladu sa DSS i SRS, smrdelo je tebi da ce Rusija spasiti Kosovo, smrdelo je tebi svasta.
а имам за такве клацкалице "нос" - словенску бабуру...........
Ne sumnjam
1621833023.jpg
 
To su tehnička pitanja na koja ne znam odgovor.Po meni je ono što sam rekao najbolje da se uradi.:)

Ја и даље ТВРДИМ да се том "игрицом" командује и то на више него очигледан начин, не знамо правила НЕ МОЖЕМО да видимо КО нам је и КОЛИКО поена доделио итд.итд.... али пошто се то допада осталим корисницима, шта ја ту могу, диг'о сам руке.

:rotf::rotf::cmok:
 

Back
Top