poslusan

PrincRima

Zainteresovan član
Poruka
105
Na samom pocetku da se zahvalim Gazdarici (necega). Da ne bese nje i njene hitre reakcije, moja tema, napisana u trenutku malodusnosti narusila bi harmoniju, srecu i ljubav koji vladaju na forumu. A ja ne zelim da moja destruktivnost, izazvana licnim nezadovoljstvima, stane na put bilo cijoj sreci.
I izvinjavam se gazdarici sto sam je optuzio da svoje gazdovanje naplacuje. Smetnuo sam sa uma da u ovim surovim vremenima jos uvek postoje ljudi spremni da zrtvuju veeeeeliki deo svog vremena, a da za to ne budu odgovarajuce materijalno nagradjeni.
Takodje se izvinjavam zato sto sam sa nipodastavanjem govorio o realnim problemima "koj cm nizih", "koju godinu mladjih", "nesigurnih u elasticnost himena" i inih. Nisam zeleo da se igram nicijim osecanjima.
Nego da se vratim na temu...kako me NASA gazdarica ne bi ponovo OPRAVDANO iskljucila.
Naime..pravim jedan eksperiment. Zelim da provodim 22 sata dnevno na forumu, a da istovremeno imam i uredan sexualni zivot. Tacnije...dali je moguce voditi ljubav i istovremeno pratiti forum? Molim sve koji imaju iskustva u na ovu temu da mi odgovore :
1. Da li je to uopste moguce?
2. Da li postoji idealna poza?
3. Da li pri vodjenju ljubavi ispred monitora istovremeno citanje raznih tema sluzi kao stimulans, ili samo odvlaci paznju?
4. Da li bi, ako pri svemu tome resimo da napravimo bebu, zracenje monitora moglo da utice na pol deteta?
5. Da li sam ja sada neopravdano zloban?
 
PrincRima:
1. Da li je to uopste moguce?
2. Da li postoji idealna poza?
3. Da li pri vodjenju ljubavi ispred monitora istovremeno citanje raznih tema sluzi kao stimulans, ili samo odvlaci paznju?
4. Da li bi, ako pri svemu tome resimo da napravimo bebu, zracenje monitora moglo da utice na pol deteta?
5. Da li sam ja sada neopravdano zloban?

1. Nista nije nemoguce!
2. Idealnost ne postoji u nicemu!
3. Ne bih znao reci, jos nisam probao mada planiram.
4. Ako monitor ispunjava TCO99 standarde - ne
5. Ne, sada si kretenski cinican...
 
Incognito:
PrincRima:
1. Da li je to uopste moguce?
2. Da li postoji idealna poza?
3. Da li pri vodjenju ljubavi ispred monitora istovremeno citanje raznih tema sluzi kao stimulans, ili samo odvlaci paznju?
4. Da li bi, ako pri svemu tome resimo da napravimo bebu, zracenje monitora moglo da utice na pol deteta?
5. Da li sam ja sada neopravdano zloban?

1. Nista nije nemoguce!
2. Idealnost ne postoji u nicemu!
3. Ne bih znao reci, jos nisam probao mada planiram.
4. Ako monitor ispunjava TCO99 standarde - ne
5. Ne, sada si kretenski cinican...
Decko...ti si na ovom forumu, koliko vidim, ostavio 6.098 poruka. Ako ti je za svaku u proseku trebao minut, to znaci da si na forumu proveo 6.ooo minuta, ili 100 sati. Okruglo 4,17 dana neprekidnog kucanja. Previse si posvecen i izvesno je da ces da branis forum. Nemas pravo glasa.
 
Branis ljudima koji ti, iz ovog ili onog razloga ne odgovaraju, da ucestvuju u raspravi, a istovremeno optuzujes moderatore za samovolju...
Bas zanimljivo, nda... :roll:

P.S. Postenije bi bilo da si odmah na pocetku lijepo napisao da je ovo mjesto za sve one koji hoce da pljuju po forumu, a da ga ostali zaobidju...
P.P.S. O medjusobnom lizanju pljuvacke nakupljene na raznim mjestima (citaj organima), mozda nekom drugom prilikom...
 
ne... tebe ce da pita... koji imas 87 poruka znaci sat i po vremena kuckanja i koji si u tranzitu slucajno posetio forum kako ce da kreci stranice na forumu... lepo je to... svratis, pljunes, odes....

ja ne mogu da biram teme koje ce biti na forumu jer on pripada svima... admin je rekao da je ovaj podforum vezan za ljubav i sex pa SVAKA tema koja iole ima veze sa time mora da ostane... pa makar ona bila i "kako da tuki gurnem dublje u zemlju u pokusaju da je nateram da ejakulira u nadi da cu da pronadjem naftu"...

to je tako i mozes da se zalis koliko hoces ali tako ce biti i u buduce
 
d1:
ne... tebe ce da pita... koji imas 87 poruka znaci sat i po vremena kuckanja i koji si u tranzitu slucajno posetio forum kako ce da kreci stranice na forumu... lepo je to... svratis, pljunes, odes....

ja ne mogu da biram teme koje ce biti na forumu jer on pripada svima... admin je rekao da je ovaj podforum vezan za ljubav i sex pa SVAKA tema koja iole ima veze sa time mora da ostane... pa makar ona bila i "kako da tuki gurnem dublje u zemlju u pokusaju da je nateram da ejakulira u nadi da cu da pronadjem naftu"...

to je tako i mozes da se zalis koliko hoces ali tako ce biti i u buduce
Ako je administrator tako rekao onda me ogreajlo sunce nade da moja tema koja tretira sex ispred monitora ovoga puta svakako nece biti zakljucana.
 
PrincRima:
1. Da li je to uopste moguce?
2. Da li postoji idealna poza?
3. Da li pri vodjenju ljubavi ispred monitora istovremeno citanje raznih tema sluzi kao stimulans, ili samo odvlaci paznju?
4. Da li bi, ako pri svemu tome resimo da napravimo bebu, zracenje monitora moglo da utice na pol deteta?
5. Da li sam ja sada neopravdano zloban?

1.naravno da je moguce
2.sve poze dolaze u obzir uz samo malo maste
3.otvoris lepo onaj topic "erotske price" i eto ti stimulans (obavezno citaj naglas da bi i tvoj/a partner/ka cuo/la)
4.ma jok bre......samo zazmuri dok svrsavas
5.ma neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
hajde mislim da imam oko 200 poruka mada daleko vise visim na forumu ali me mrzi da odgovaram, to jest neke teme me potpuno smore, ali bre prince pa jos rima, sto se ne posveti pametnijim da ne kazem interesantnijim stvarima nego otvaranjem ovog topica, polako mi se cini da samo hoces na forumu da isfiltriras tvoju, hm....ljutnju...kommplexcic...hajde mozes ti i bolji da budes :wink:
 
PrincRima:
Na samom pocetku da se zahvalim Gazdarici (necega). Da ne bese nje i njene hitre reakcije, moja tema, napisana u trenutku malodusnosti narusila bi harmoniju, srecu i ljubav koji vladaju na forumu. A ja ne zelim da moja destruktivnost, izazvana licnim nezadovoljstvima, stane na put bilo cijoj sreci.
I izvinjavam se gazdarici sto sam je optuzio da svoje gazdovanje naplacuje. Smetnuo sam sa uma da u ovim surovim vremenima jos uvek postoje ljudi spremni da zrtvuju veeeeeliki deo svog vremena, a da za to ne budu odgovarajuce materijalno nagradjeni.
Takodje se izvinjavam zato sto sam sa nipodastavanjem govorio o realnim problemima "koj cm nizih", "koju godinu mladjih", "nesigurnih u elasticnost himena" i inih. Nisam zeleo da se igram nicijim osecanjima.
Nego da se vratim na temu...kako me NASA gazdarica ne bi ponovo OPRAVDANO iskljucila.
Naime..pravim jedan eksperiment. Zelim da provodim 22 sata dnevno na forumu, a da istovremeno imam i uredan sexualni zivot. Tacnije...dali je moguce voditi ljubav i istovremeno pratiti forum? Molim sve koji imaju iskustva u na ovu temu da mi odgovore :
1. Da li je to uopste moguce?
2. Da li postoji idealna poza?
3. Da li pri vodjenju ljubavi ispred monitora istovremeno citanje raznih tema sluzi kao stimulans, ili samo odvlaci paznju?
4. Da li bi, ako pri svemu tome resimo da napravimo bebu, zracenje monitora moglo da utice na pol deteta?
5. Da li sam ja sada neopravdano zloban?


Naravno da je moguce.:D
1.Dan traje 24 sata,22 provedes na forumu,a ostatak u vodjenju ljubavi.. :D
2.Sve poze su idealne,kad je "dobar" sex u pitanju.
3.Stimulans,sigurno...narocito ono..mali-veliki,dubina,sirina,oralno,analno...banalno
4.Zensko ,za sigurno...znas da zensku decu prave dobri ljubavnici :D
5.Ma ti zloban...cini ti se..ti si samo malo neraspolozen..ali proci ce ... :D pa ces se vratiti tvom ljubljenom labudu :D
 
PrincRima:
Na samom pocetku da se zahvalim Gazdarici (necega). Da ne bese nje i njene hitre reakcije, moja tema, napisana u trenutku malodusnosti narusila bi harmoniju, srecu i ljubav koji vladaju na forumu. A ja ne zelim da moja destruktivnost, izazvana licnim nezadovoljstvima, stane na put bilo cijoj sreci.
I izvinjavam se gazdarici sto sam je optuzio da svoje gazdovanje naplacuje. Smetnuo sam sa uma da u ovim surovim vremenima jos uvek postoje ljudi spremni da zrtvuju veeeeeliki deo svog vremena, a da za to ne budu odgovarajuce materijalno nagradjeni.
Takodje se izvinjavam zato sto sam sa nipodastavanjem govorio o realnim problemima "koj cm nizih", "koju godinu mladjih", "nesigurnih u elasticnost himena" i inih. Nisam zeleo da se igram nicijim osecanjima.
Nego da se vratim na temu...kako me NASA gazdarica ne bi ponovo OPRAVDANO iskljucila.
Naime..pravim jedan eksperiment. Zelim da provodim 22 sata dnevno na forumu, a da istovremeno imam i uredan sexualni zivot. Tacnije...dali je moguce voditi ljubav i istovremeno pratiti forum? Molim sve koji imaju iskustva u na ovu temu da mi odgovore :
1. Da li je to uopste moguce?
2. Da li postoji idealna poza?
3. Da li pri vodjenju ljubavi ispred monitora istovremeno citanje raznih tema sluzi kao stimulans, ili samo odvlaci paznju?
4. Da li bi, ako pri svemu tome resimo da napravimo bebu, zracenje monitora moglo da utice na pol deteta?
5. Da li sam ja sada neopravdano zloban?

Kao uvod mogu redi da se vrlo dobro snalazis u sastavljanju recenica, mnogi modu da ti pozavide.

Odgovori:
1. Moguce je i to sa vrlo pozitivnim ishodom, -odvlacenje paznje na forum puno ces produziti duzinu ljubavnog odnosa.
2. To moras sam da preispitas, sa sada ima malo informacija o tome. Pozivam te da rezultate podelis sa nama.
3. I jedno i drugo, sto moze doprineti do izuzetno kvalitene obljube.
4. Ne, za takvo nesto moraces da ugovoris nekoliko sastanaka sa lekarima koji se bave tom praxom.
5. Nimalo, svako ima pravo da pita o onome sto ga danonocno muci i neda mu mira i pocinka. Pa zato i postoji ovaj forum da bi smo teskoce na koje svakodnevno nailazimo podelili sa drugarima iz cele YU spremnih na svaku podrsku koji iste muke muce i tako bar malo olaksali teske patnje koje su nam silom nametnute.
 
1. Da li je to uopste moguce?
2. Da li postoji idealna poza?
3. Da li pri vodjenju ljubavi ispred monitora istovremeno citanje raznih tema sluzi kao stimulans, ili samo odvlaci paznju?
4. Da li bi, ako pri svemu tome resimo da napravimo bebu, zracenje monitora moglo da utice na pol deteta?
5. Da li sam ja sada neopravdano zloban?[/quote]

1. da pod uslovom da tokom sexa unosis hranu i pice u svoj organizam
2. Da, ali necu da ti kazem da ne postanes zavistan, a svako sex-anje zahteva kupovinu novog monitora.
3. Stimulise, pogotovu ova tema.
4. Ne ukoliko koristis pozu iz tacke 2
5. Ne, samo si nadr+kan.

Cestitke i zahvalnost kao mladom matematicaru koji nam je sve lepo sracunao i predocio.
 

Back
Top