Zdrava uzina

simina's

Početnik
Poruka
16
Cao, devojke! S obzirom da je dijeta/visak kilograma najcesca zenska zanimacija (nakon kupovine), htela sam nesto da vas pitam. :D Da li mozete da mi predlozite neku zdravu, niskokaloricnu uzinu, koju mogu poneti na fax, i da ne nosim serpice i ostalu skalameriju... :think: Problem je sto sam na faxu i po 8-9 sati, pa padnem u iskusenje da smazem Mars ko od sale... Help!!! I pusa od jedne studentice!! :klap: :klap: :klap:
 
Nista zdravije od voca....
Ja bih ponela mozda i neki vocni jogurt sa zitaricama to nije problem jer je vrlo komforno za prezalogajiti na ma kom mestu...ima i onih sa kasicicom.
U vreme mog studiranja toga nije bilo pa smo se davili u gricama raznih sorti,napolitankama i ostalim niskokaloricnim sranj.......A bejasmo vitke majku mu;)
 
Cao, devojke! S obzirom da je dijeta/visak kilograma najcesca zenska zanimacija (nakon kupovine), htela sam nesto da vas pitam. :D Da li mozete da mi predlozite neku zdravu, niskokaloricnu uzinu, koju mogu poneti na fax, i da ne nosim serpice i ostalu skalameriju... :think: Problem je sto sam na faxu i po 8-9 sati, pa padnem u iskusenje da smazem Mars ko od sale... Help!!! I pusa od jedne studentice!! :klap: :klap: :klap:

E bas da je niskokaloricno nije, ali je zdravo 100 %
Mocni obrok, ja ga kupujem cerki i prosto ga obozava - imas idealnu kombinaciju voca, jogurta i zitarica bez glutena
 
Ako ti treba ta užina da drži sitost duže vremena, nije loša opcija kuvano jaje, plus neka jabuka. Ili banana, ali uz nju ništa više. Ili niskokalorični jogurt sa probiotikom (ima ih koji u 1/2 l nemaju više od 200 cal.), ili trajno mleko sa niskim sadržajem masti, pa isto možeš popiti i 1/2 l.Voćni jogurt je isto dobar, samo treba izabrati onaj koji ima manje kalorija, ili manju količinu (s bozirom na sadržaj voća, i mlečne masti).
Od slatkih stvari se brzo ogladni, tako da je slatko voće samo za one dane kada ćeš ručati na vreme, pa da lakše dočekaš.
Ništa sa brašnom i šećerom, ili masnoćom, nije dijetalno, i ima previše kalorija.
 
Cao, devojke! S obzirom da je dijeta/visak kilograma najcesca zenska zanimacija (nakon kupovine), htela sam nesto da vas pitam. :D Da li mozete da mi predlozite neku zdravu, niskokaloricnu uzinu, koju mogu poneti na fax, i da ne nosim serpice i ostalu skalameriju... :think: Problem je sto sam na faxu i po 8-9 sati, pa padnem u iskusenje da smazem Mars ko od sale... Help!!! I pusa od jedne studentice!! :klap: :klap: :klap:

paaa...kad vec volis Mars ponesi njega + dijetalnu Coca Colu :mrgreen:
 
Šta fali pljeskavici...bar se najede ko čovjek...:) I nije gladna i ne gricka svašta dodatno...tipa smoki,mars i sl...da ne pričam o koka koli...
A za 8-9 sati to nije mnogo...jedna pljeskavica...:roll:
A ti jogurti,bonžite,jabuke i sl...su stvari od kojih se još više ogladni...i koji nisu po meni jelo,već dodatak jelu...:)
E,sad ne mora baš svaki dan da zareda po pljeskavicama,ali dok čovjek ne pojede nešto "konkretno" nema sitosti...:)
 

Back
Top