Iskustva - Kipar -

Rody Paypper

Obećava
Poruka
61
Drage kolege forumasi interesuje me vrlo prosta stvar, Vasa iskustva sa odlaskom, trazenjem posal, zivotom na Kipru. Isao bih na Kipar al bi prvo voleo neke informacije da prikupim cisto da se ne zalecem, znam da nije lose al opet bi voleo da cujem od nekoga ko je dole ili bio, video sta se desava itd... A u krajnje slucaju mi naparavi neki kontakt.

Unapred hvala
 
mislio sam da sredim nesto turisticki pa da trazim posao dok imam taj status, ili da nadjem nekoga dole neku firmu da mi posalje pozivno pismo. Inace sta si radila, kakva je kinta



pa prvih godina sve i svasta...najvise po diskotekama, kaficima...
a posle u nekoj firmi.
al to je bilo pre vise od 5 godina...ne znam kako je sada...osim da je mnogo skuplje
nego sto je bilo.
tada je bilo dobro...svi smo fino ziveli od poslova koje smo radili, plus plaza, nocni zivot
i drustva koliko hoces. kipar je bio raj...sad ne znam kako je, ali verujem da je i dalje
jedna od lepsih zemalja za zivot.
pa srecno...nadam se da ces uspeti da nesto sredis. :)
 
Samo da dodam ako je neko sad dole i cita ovo, a mozda ima ili poznaje nekoga da mu treba radniik, bavim se servisom racunara, instalacije i reinstalacije oerativnog sistema, svih mogucih programa, kao i grafickim dizajnom (Corel Draw i Photoshop, stim sto Shop znam malo slabije, ali ono za sta je meni trebao a to je secenje i korekcija slika sam savladao).....
 
Da, da .....samo tebe čekaju sa znanjem Corel Draw, pružiće ti crveni tepih na aerodromu ...

Kako BRE misliš da se baviš tim poslom bez znanja grčkog jezika ?

Ima bato da nosiš gajbe, džakove, pereš čaše tri godine najmanje, dok ne naućiš pisani grčki, a tek onda možeš da počneš da maštaš o lepim poslovima ....

A posle onoga što si iznad napisao za Srbiju, ne želim ti NIŠTA dobro !
Onaj ko pljuje svoju zemlju, još manje će mu biti dobra bilo koja druga.

Vrati se ti lepo pod maminu suknju !
 
HAHAHAHAH, vidi necu da budem fejker, smucilo mi se ovde i ocu da palim na duze da me nema malo da zaboravim sve sto se desava u ovoj zemlji, zbog silnih kvazi patriota kojima deca studiraju u inostranstvu a oni nas potpaljuju pricama o velikoj Srbiji a ne vidimo da je ova zemlja sve manja, i dalje klicemo srbija do tokija, k..rac, Srbija 600km od Subotice do K.Mitovice, lupio sam mozda ima malo vise , ej bre ljudi osvestite se, osvrnite se malo oko sebe, gde bre zivimo i koje su nam merodavne vrednosti, ko su uzori, koji ljudi pricaj svoja iskustva po TV-u i loze decu. HAHAHAHHAHA tuga
 

Back
Top