Губитници купују на кинеској пијаци...

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
..рече вечерас у "Кључу" Симонида Станковић...Дотична дама позната је, на сопствену иницијативу, у народу као новинарка, колумнисткиња, интелектуалка, нај секси новинарка и тако даље...Ал вечерас рече ово горе и оста жива...
Покушавала је да се извади касније, невешто тврдећи да јој је то извучено из контекста (ето, а после неко каже да певаљке лажу кад кажу да им је новинар нешто извуко...из контекста, наравно)...И можда би се Симонида и извукла да гошћа у истој емисији није била Ксенија Павловић, која ју је лепо поклапала сваки пут. Браво за Ксенију.

А Симонида је говорећи и моди, трендовима и слично, бранила права скупе одеће у сиротињској држави и остала, том ставу, усклађена права...

-С обзиром на то да 90 посто народа Србије купује код Кинеза, занима ме да ли смо сви ми онда губитници? (осим по Симониди)
(У ових 10 посто ставила бих и форумашице које се на женским странама хвале како имају фирмиране ципеле, не морају да раде јер имају богате мужеве итд...)

- Да ли Ви купујете код Кинеза и мислите ли да сте због тога губитници?

- И шта уопште значи бити губитник у Србији?
Да ли је губитник:
1. Поштењачина која не може да нанесе зло другоме и тако постане добитник "по Симониди"
2. Човек који краде, убија, и "ПО Симониди" је у свему добитник, а онда заврши као покојни, негде у неком затвору или падне за слободу, то јест, као пример властодржаца да за њих кад је криминал у питању "нико неће остати поштеђен".
3. Неко трећи....
 
Poslednja izmena:
..рече вечерас у "Кључу" Симонида Станковић...Дотична дама позната је, на сопствену иницијативу, у народу као новинарка, колумнисткиња, интелектуалка, нај секси новинарка и тако даље...Ал вечерас рече ово горе и оста жива...
Покушавала је да се извади касније, невешто тврдећи да јој је то извучено из контекста (ето, а после неко каже да певаљке лажу кад кажу да им је новинар нешто извуко...из контекста, наравно)...И можда би се Симонида и извукла да гошћа у истој емисији није била Ксенија Павловић, која ју је лепо поклапала сваки пут. Браво за Ксенију.

А Симонида је говорећи и моди, трендовима и слично, бранила права скупе одеће у сиротињској држави и остала, том ставу, усклађена права...

-С обзиром на то да 90 посто народа Србије купује код Кинеза, занима ме да ли смо сви ми онда губитници?
(осим по Симониди)
(У ових 10 посто ставила бих и форумашице које се на женским странама хвале како имају фирмиране ципеле, не морају да раде јер имају богате мужеве итд...)

- Да ли Ви купујете код Кинеза и мислите ли да сте због тога губитници?

- И шта уопште значи бити губитник у Србији?
Да ли је губитник:
1. Поштењачина која не може да нанесе зло другоме и тако постане добитник "по Симониди"
2. Човек који краде, убија, и "ПО Симониди" је у свему добитник, а онда заврши као покојни, негде у неком затвору или падне за слободу, то јест, као пример властодржаца да за њих кад је криминал у питању "нико неће остати поштеђен".
3. Неко трећи....

Da 90% Srbije kupuje kod Kineza, onda kineske prodavnice (i one sa robom sličnog kvaliteta i cene) ne bi činile tako mizeran procenat prodavnica odeće.
Zašto uopšte "pobednik" mora da bude lopov, nepošten, ...? Imaš skroz čudan moralni sistem. Ima naravno takvih, ali većina uspešnih su uspešni zbog svoje sposbnosti (ne sposobnosti da kradu i varaju).
Isto, većina onih koji moraju da kupuju kod Kineza, to rade zbog svoje nesposobnosti. Nisu zbog toga loši ljudi i sl, jednostavno nisu iskoristili svoj potencijal. Naravno ima i onih koje je stigla neka nevolja, koje prate maleri i sl.
Ali, da, ja bih sebe smatrao za neuspešnijeg u životu, i ne gubitnika, već nekoga ko trenutno gubi, da moram da kupujem odeću kod Kineza.
 
..рече вечерас у "Кључу" Симонида Станковић...Дотична дама позната је, на сопствену иницијативу, у народу као новинарка, колумнисткиња, интелектуалка, нај секси новинарка и тако даље...Ал вечерас рече ово горе и оста жива...
Покушавала је да се извади касније, невешто тврдећи да јој је то извучено из контекста (ето, а после неко каже да певаљке лажу кад кажу да им је новинар нешто извуко...из контекста, наравно)...И можда би се Симонида и извукла да гошћа у истој емисији није била Ксенија Павловић, која ју је лепо поклапала сваки пут. Браво за Ксенију.

А Симонида је говорећи и моди, трендовима и слично, бранила права скупе одеће у сиротињској држави и остала, том ставу, усклађена права...

-С обзиром на то да 90 посто народа Србије купује код Кинеза, занима ме да ли смо сви ми онда губитници? (осим по Симониди)
(У ових 10 посто ставила бих и форумашице које се на женским странама хвале како имају фирмиране ципеле, не морају да раде јер имају богате мужеве итд...)

- Да ли Ви купујете код Кинеза и мислите ли да сте због тога губитници?

- И шта уопште значи бити губитник у Србији?
Да ли је губитник:
1. Поштењачина која не може да нанесе зло другоме и тако постане добитник "по Симониди"
2. Човек који краде, убија, и "ПО Симониди" је у свему добитник, а онда заврши као покојни, негде у неком затвору или падне за слободу, то јест, као пример властодржаца да за њих кад је криминал у питању "нико неће остати поштеђен".
3. Неко трећи....

rec gubitnik je debilska rec koja ne bi smela da postoji u recniku.........jer nema ama bash nikakvo znacenje ............
ni jedan covek sam po sebi ne moze da bude gubitnik niti bi meni moglo da se desi da ikoga tako nazovem................

koja pacenica........inace nikad nista nisam kupio od kineza.......ali ona je debilka
 
Da 90% Srbije kupuje kod Kineza, onda kineske prodavnice (i one sa robom sličnog kvaliteta i cene) ne bi činile tako mizeran procenat prodavnica odeće.
Zašto uopšte "pobednik" mora da bude lopov, nepošten, ...? Imaš skroz čudan moralni sistem. Ima naravno takvih, ali većina uspešnih su uspešni zbog svoje sposbnosti (ne sposobnosti da kradu i varaju).
Isto, većina onih koji moraju da kupuju kod Kineza, to rade zbog svoje nesposobnosti. Nisu zbog toga loši ljudi i sl, jednostavno nisu iskoristili svoj potencijal. Naravno ima i onih koje je stigla neka nevolja, koje prate maleri i sl.
Ali, da, ja bih sebe smatrao za neuspešnijeg u životu, i ne gubitnika, već nekoga ko trenutno gubi, da moram da kupujem odeću kod Kineza.

naravno da su vecina ljud koji imaju u srbiji lopovi i slicno........uostalom 90%
 
Ма снобови! Уосталом мода је за мене несхватљив појам и када ми неко каже да је нешто у тренду...:otkacio::dash: Или је нешто лијепо, квалитетно и лијепо ти стоји или... па нема или!

Е људи шта је ове сезоне у тренду?!:thumbdown:

Е сад се неко пита какве све ово има везе са политиком, па има јер је ово и питање глобалне ретардације (глобализма) гдје се све више утапа сваки индивидуализам.
 
naravno da su vecina ljud koji imaju u srbiji lopovi i slicno........uostalom 90%

Ti živiš ili u Silikonskoj dolini ili u blizini nekog zatvora:)
Čoveče, kako možeš imati takav stav? Time praktično sam sebe sprečavaš da uspeš u životu. Ne znam da li ćeš me razumeti šta hoću da kažem.
Otvori oči, ili menjaj okruženje hitno.
 
..рече вечерас у "Кључу" Симонида Станковић...Дотична дама позната је, на сопствену иницијативу, у народу као новинарка, колумнисткиња, интелектуалка, нај секси новинарка и тако даље...Ал вечерас рече ово горе и оста жива...
Покушавала је да се извади касније, невешто тврдећи да јој је то извучено из контекста (ето, а после неко каже да певаљке лажу кад кажу да им је новинар нешто извуко...из контекста, наравно)...И можда би се Симонида и извукла да гошћа у истој емисији није била Ксенија Павловић, која ју је лепо поклапала сваки пут. Браво за Ксенију.

А Симонида је говорећи и моди, трендовима и слично, бранила права скупе одеће у сиротињској држави и остала, том ставу, усклађена права...

-С обзиром на то да 90 посто народа Србије купује код Кинеза, занима ме да ли смо сви ми онда губитници? (осим по Симониди)
(У ових 10 посто ставила бих и форумашице које се на женским странама хвале како имају фирмиране ципеле, не морају да раде јер имају богате мужеве итд...)

- Да ли Ви купујете код Кинеза и мислите ли да сте због тога губитници?

- И шта уопште значи бити губитник у Србији?
Да ли је губитник:
1. Поштењачина која не може да нанесе зло другоме и тако постане добитник "по Симониди"
2. Човек који краде, убија, и "ПО Симониди" је у свему добитник, а онда заврши као покојни, негде у неком затвору или падне за слободу, то јест, као пример властодржаца да за њих кад је криминал у питању "нико неће остати поштеђен".
3. Неко трећи....
1. Simonida je, meni, najpoznatija kao kćerka Milića od Mačve.
2. Izbegavam, sistematski, kad god je to zaista moguće, kupovinu svega "Made in China", i uopšte "kod Kineza".
 
Ti živiš ili u Silikonskoj dolini ili u blizini nekog zatvora:)
Čoveče, kako možeš imati takav stav? Time praktično sam sebe sprečavaš da uspeš u životu. Ne znam da li ćeš me razumeti šta hoću da kažem.
Otvori oči, ili menjaj okruženje hitno.

Ма наш је менталитет да мрзимо боље и успјешније од себе.
 
Ма наш је менталитет да мрзимо боље и успјешније од себе.

Tako je.
A ne samo to, već i postoje uverenja:
1. Svi uspešni su lopovi. - Što je bullcrap, veoma malo broj uspešnih (kod nas malo veći procenat, al svejedno velika manjina) su to postigli nepoštenjem.
2. Nek komšiji crkne krava. - Svoju nesposobnost i neuspeh, umesto da ispravljamo, mi trošimo energiju želeći uspešnijima zlo.
3. Bogati nisu srećni. - A zašto su onda siromašni nesrećni zbog nedostatka novca?!

A ta uverenja se forsiraju i od strane bogatih, kojima to odgovara, i od strane siromašnih - što je tužno(za njih)...
 
Da 90% Srbije kupuje kod Kineza, onda kineske prodavnice (i one sa robom sličnog kvaliteta i cene) ne bi činile tako mizeran procenat prodavnica odeće.
Zašto uopšte "pobednik" mora da bude lopov, nepošten, ...? Imaš skroz čudan moralni sistem. Ima naravno takvih, ali većina uspešnih su uspešni zbog svoje sposbnosti (ne sposobnosti da kradu i varaju).
Isto, većina onih koji moraju da kupuju kod Kineza, to rade zbog svoje nesposobnosti. Nisu zbog toga loši ljudi i sl, jednostavno nisu iskoristili svoj potencijal. Naravno ima i onih koje je stigla neka nevolja, koje prate maleri i sl.
Ali, da, ja bih sebe smatrao za neuspešnijeg u životu, i ne gubitnika, već nekoga ko trenutno gubi, da moram da kupujem odeću kod Kineza.

Ti trenutno ne gubiš, ali život je dugačak...i svašta donosi...i ne jede se sve što leti...Ali ti to još ne znaš.:thumbdown:
 
malo sam uhvatio od emisije, ljudi su skrenuli sa teme i par puta govori o nekim idiotlucima i to naravno generalizovali, uostalom na to se svodi vecina emisija danas, iznosenje nekih teorija i njihova primena na mase, mogu samo da kazem da kupujem ono sto mi se svidi, bez obzira da li je to na buvljaku ili u nekom skupom butiku- sve to naravno ako imam para, ali nijedna moja stvar nije u principu skuplja od 5000 osim mozda obuce koju naravno nosim duze, ne patim od nekih modela, etiketa i raznih marki na koje se pale mnoge klinke i po tome procenjuju ljude... a jedna novinarka rece da zena mora da se obrazuje i da sama sebi qpi stvari jer ako joj to ucini muskarac onda moze da je skine pa opet da joj to vrati ne postujuci njenu licnost, ali ako ona sama kupi pa sve i da je gola pred njim ona ima integritet, pa to je za mene bilo tuzno jer svaka licnost (i zene naravno) ima integritet i neko postovanje bez obzira na ekonomski status ali to doticna ne dozivljava tako
 
1. ..
2. Izbegavam, sistematski, kad god je to zaista moguće, kupovinu svega "Made in China", i uopšte "kod Kineza".

pa svako normalan to izbegava, ali posto je situacija takva kakva je, onda....
inace stoji da se veoma neukusno izrazila... ili zaista su to novinari, kako se kaze, napravili od muve slona
 
Simonida je moja dobra prijateljica i okay osoba.

E pa onda reci svojoj dobroj prijateljici da je pogodila 'u sridu' što bi rekla braća iz Sinja.
Apsolutno je je u pravu kad kaže da smo gubitnici, ali ne što kupujemo kod Kineza, već što smo došli u situaciju da moramo to da činimo. Ne postoji viša sila, niko nas nije zayebao, do mi sami.

Ja kod Kineza kupujem hranu. WOK piletine mi nikad dosta. Još da su im žene lepše, mojoj sreći ne bi bilo kraja :lol:
 
e kako izgleda simonida....??.......e na boovljaku koopoojem sijalice....tamo je najbolji izbor..sve imaju....u gradu nema .....al sam napravio štek..ša znam, zarati se sootra....a ja neam sijalice...
Što se tiče sijalica, svesrdno preporučujem one što malo troše, u obliku neonskih cevčica. Jesu u startu malo skuplje, ali zato stvarno trajuuuu.. :cool: One obične su nam svaki čas pregorevale, a ove, već mesecima, da ne kažem godinama, rade, ne pamtim otkad, nismo do sad nijednu promenili. :D
 
moze da se nadje kod kineza nesto i da valja ali samo neko vreme,kupis duks za 500 kinti,koliko mozes da potrosis u najgoroj birtiji za vece pa ga nosis pola godine,posle je za kantu ili das 3000 za neki u knezu pa ga nosis tri godine,samo fora je sto za ovaj kod kineza mozes da zahebavas ljude da si ga kupio u knezu pa staljno obnavljas garderobu kod kineza i onda nisi looser nego dobitnik
 
Što se tiče sijalica, svesrdno preporučujem one što malo troše, u obliku neonskih cevčica. Jesu u startu malo skuplje, ali zato stvarno trajuuuu.. :cool:
Ma jel' ti o ovome ?:D
421A9272F79B7645AA4238A3056FFA8C.jpg
 

Back
Top