Misli. . .

jovana ns

Zainteresovan član
Poruka
230
O čemu najčešće mislite, šta/ko je to o čemu volite da razmišljate, da l' uvek govorite iskreno tj. ono što vam je tada na pameti il' vaše tajne misli ostaju samo vaše?
 
Imam mnogo tajnih misli, uh razmisljam o svacemu obicno o onome sto mi se lepo desilo ili sto me muci. ..:D. . .evo sad imam da odem u krevet razmisljajuci o ovom razgovoru koji sam imala sada. . i takooc. .
 
Pa, ovako, misli mi se non-stop uglavnom svode na jednu osobu.
Mada, šta da radim, popravljam to malo.
Tako da pored toga, razmišljam o onome što sam trebala da uradim, umesto nečeg droogog.
Um, razmišljam takodje o školi dosta vremena, ne znam, pišem neke pesmice, pa mi tako čooodne stvari padaju na pamet. :P
 
Ne mislim ni o cemu posebno.najcesce o nekim stvarima koje su mi dogodile tog dana i tako ili o filmu koji sam gledala..........tako nesto.nista bitno:)



Jedino ako sam se posvadjala sa nekim onda razmisljam o tome ili o momcima.nikakvim specijalnim.sta ces:)
 
O čemu najčešće mislite, šta/ko je to o čemu volite da razmišljate, da l' uvek govorite iskreno tj. ono što vam je tada na pameti il' vaše tajne misli ostaju samo vaše?

Sada razmisljam o ekskurziji (kako mi je bilo extraaaa:super:) i o tome kako sam se zaljubila (:heart:), ali sad to nikom ne pricam nego razmisljam u sebi. :D
Najcesce mislim o skoli, neke misli kazem, neke ne. :)
 
Размишљам о свему и свачему. Углавном о актуелним дешавањима, проблемима и догађајима који ми се дешавају. Ових дана највише размишљам о факсу и правим планове за наредну годину, највише размишљам како да у мртви календар убацим 7 дана путовања тј одмора кад нам чак ни викенди нису слободни. Углавном, не памтим када сам било шта озбиљно размишљао даље од наредна три дана...
 
Cesto razmisljam o sebi. Volim da otkrivam sebe i da uvek sebe usmerim na sto bolji put,pa stalno razmisljam i pre nego sto uradim i najmanju stvar. Dalje razmisljam dosta o savetima,tj. koji bi savet bio najbolje resenje za nekog ko ima neki problem,a ja imam ideju da mu pomognem. O skoli,kako da se "unapredim",mada mi ne ide mnogo...
 
u zadnje vreme razmisljam o onoj sceni iz matrixa...
kad mu prorocica kaze -ne sekiraj se za vazu- i on pita koju vazu i okrene se i obori je. onda on nju pita -kako ste znali da cu da oborim vazu?-,a ona mu odgovori -pravo pitanje je da li bi je ti oborio da ti ja nista nisam rekla-. :think:
 
O čemu najčešće mislite, šta/ko je to o čemu volite da razmišljate, da l' uvek govorite iskreno tj. ono što vam je tada na pameti il' vaše tajne misli ostaju samo vaše?
O svemu i svačemu, ali najčešće o momcima(koji su za mene večna misterija)! :mrgreen: Najiskrenija sam prema uskom krugu pravih prijatelja mada, naravno, ima stvari koje zadržim samo za sebe...
 
Trenutno o tome kako da skupim oko 1000EU za dva plejera i mixetu.:dash:
CDJ200SYSTEM.jpg
 

Back
Top