SRBIJA STAVLJA ĐUKANOVIĆA NA CRNU LISTU!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Beograd spreman da čelnicima režima u Crnoj Gori zabrani ulaz u Srbiju ukoliko Podgorica prizna Kosovo do Generalne skupštine UN



Neće se skoro družiti... Boris Tadić i Milo Đukanović



U slučaju da Crna Gora u naredna dva dana prizna nezavisno Kosovo, državni vrh Srbije sastaviće „crnu listu" na kojoj će se naći predstavnici režima u Podgorici kojima će biti zabranjen ulaz u Srbiju, otkriva Press. Jednostavno, biće prepisan recept koji su SAD uvele protiv režima Slobodana Miloševića.

Sagovornik Pressa iz državnog vrha, koji je insistirao na anonimnosti, kaže da je Srbija spremna da primeni i „drakonske mere" ukoliko Podgorica prizna Kosovo pre nego što UN donesu odluku o predlogu Srbije da se Međunarodni sud pravde izjasni o legalnosti proglašenja nezavisnosti KiM.

Ne protiv Crne Gore i građana

- Predsednik Boris Tadić jasno je u Njujorku preneo svom crnogorskom kolegi Filipu Vujanoviću da će Beograd na eventualnu odluku Crne Gore da prizna Kosovo gledati kao na neprijateljski akt. To bi za nas bilo zabadanje noža u leđa u trenutku kada pokušavamo da problem Kosova postavimo pred Sud pravde. Istu poruku premijer Mirko Cvetković preneo je Milu Đukanoviću na otvaranju „Delta sitija" u Podgorici. Ukoliko Crnogorci i pored svih upozorenja priznaju Kosovo, Srbija je spremna da uvede drastične mere, ne protiv države Crne Gore i njenih građana, već protiv režima u Podgorici. Beograd će napraviti „crnu listu" i svim predstavnicima režima u Crnoj Gori biće zabranjen ulazak u Srbiju, ali i sve drugo što iz jedne takve odluke proizilazi - objašnjava sagovornik Pressa.

On dodaje da će Beograd zapravo prepisati način na koji su se SAD borile protiv Miloševića.

- SAD tada nisu želele da ugroze građane Srbije, pa su na „crnu listu" stavile sve predstavnike vlasti, članove njihovih porodica i sve one koji su pomagali režim i zabranili su im ulazak u Ameriku. I mi planiramo da primenimo jednu takvu demokratsku akciju protiv režima koji ugrožava Srbiju. Ne verujem da će biti bilo kakvih kritika na naš račun, jer ako su SAD, kao perjanica svetske demokratije, to mogle da rade, zašto bi nama to bilo onemogućeno - navodi sagovornik Pressa.
 
Hoće li i BoTin tata da se odrekne državljanstva onda?Onda i crnogorski studenti treba da plaćaju školarinu kao stranci jer i naši tamo tako plaćaju.

ako nasi placaju onda treba i oni.......samo ne znam bas da li nasi placaju.....a i to svakako nema veze sa ovom temom........lepo je covek rekao da je ovo upereno protiv rezima a ne gradjana,ali ovde izgleda da neki imaju veciti argument-crnogorske studente.
 
Poslednja izmena:
Situaciju oko crnogorskog priznavanja Kosova vidim ne samo kao njihov totalni mentalni krah vec i kao veliki poraz i minus za srpsku diplomatiju .
Nisam za neke radikalne mere ali zelim da ljudi konacno shvate da od navodnog bratstva nema nista , i da sa tim bolesnim kukoljom treba biti na strogoj distanci i okrenuti se sebi i gledati svoje interese .
A inace za Crnu Goru navijam samo kada bude igrala protiv Kosova .
 
Situaciju oko crnogorskog priznavanja Kosova vidim ne samo kao njihov totalni mentalni krah vec i kao veliki poraz i minus za srpsku diplomatiju .
Nisam za neke radikalne mere ali zelim da ljudi konacno shvate da od navodnog bratstva nema nista , i da sa tim bolesnim kukoljom treba biti na strogoj distanci i okrenuti se sebi i gledati svoje interese .
A inace za Crnu Goru navijam samo kada bude igrala protiv Kosova .

Обрати пажњу!
Милова политика је одувек била да Србијанцима огади Црногорце. Јасно је да 80% људи не жели да признају Косово, али Ђукановић ради по страним инструкцијама.
да је којим случајем рат, нешла би с енека опскурна јединица војске ЦГ да узврши неки мањи покољ над Србима, па би с езакрвили а после би испало да је та јединица била у ствари састављена од ЦИА.

Но,
треба ударати против ЦГ као државе, али не као народа пошто су они наша браћа. Увести санкције и кажњавати, али никако не одустајати од Црне Горе као Српске земље.

Инсистирати на демократским парвима-
1- Да се ЦГ дефинише као држава Црногораца и Срба
2. Срби да добију пола министарских мета,
3- Срби да добију 50% командног кадра војске и полиције
4. Пола заставе ЦГ да буду симболи Срба
5. Химна да буде пола српска.
 
Инсистирати на демократским парвима-
1- Да се ЦГ дефинише као држава Црногораца и Срба
2. Срби да добију пола министарских мета,
3- Срби да добију 50% командног кадра војске и полиције
4. Пола заставе ЦГ да буду симболи Срба
5. Химна да буде пола српска.
..to su sve njihove unutrashnje stvari..ne bi ja da se mi tu meshamo..samo shto dalje od nas..
 
Обрати пажњу!
Милова политика је одувек била да Србијанцима огади Црногорце. Јасно је да 80% људи не жели да признају Косово, али Ђукановић ради по страним инструкцијама.
да је којим случајем рат, нешла би с енека опскурна јединица војске ЦГ да узврши неки мањи покољ над Србима, па би с езакрвили а после би испало да је та јединица била у ствари састављена од ЦИА.

Но,
треба ударати против ЦГ као државе, али не као народа пошто су они наша браћа. Увести санкције и кажњавати, али никако не одустајати од Црне Горе као Српске земље.

Инсистирати на демократским парвима-
1- Да се ЦГ дефинише као држава Црногораца и Срба
2. Срби да добију пола министарских мета,
3- Срби да добију 50% командног кадра војске и полиције
4. Пола заставе ЦГ да буду симболи Срба
5. Химна да буде пола српска.

a jesi li ti slucajno primetio da i kod nas predsednik radi na istom zadatk tj nista ne preduzima od gore navedenog.

drzavna zajednica se nikada ne bi raspala pri normalnom vodjstvu jer kada bi cg trazila nezavisnost mi bi jos predocili prava srba i sama bi videla da joj se to ne bi isplatilo.
 
Инсистирати на демократским парвима-
1- Да се ЦГ дефинише као држава Црногораца и Срба
2. Срби да добију пола министарских мета,
3- Срби да добију 50% командног кадра војске и полиције
4. Пола заставе ЦГ да буду симболи Срба
5. Химна да буде пола српска.
..to su sve njihove unutrashnje stvari..ne bi ja da se mi tu meshamo..samo shto dalje od nas..

Неееее.... када је Свето Маровић могао да буде председник државе са 10 милиона становника,када је 50% парламента СЦГ било из Цг која има 500,000 становника...

у осталом, Србија као демократска држава не може да дозволи злостављање једног народа у суседној држави, а по уставу је дефинисана као држава СРПСКОГ народа, самим тим има обавезу да води рачуна о Србима у ЦГ.

Деморкатски, него шта, па ђоном у бубрези!
 
a jesi li ti slucajno primetio da i kod nas predsednik radi na istom zadatk tj nista ne preduzima od gore navedenog.

drzavna zajednica se nikada ne bi raspala pri normalnom vodjstvu jer kada bi cg trazila nezavisnost mi bi jos predocili prava srba i sama bi videla da joj se to ne bi isplatilo.
Наравно! Распад је диктиран из Београда
 
Zabole Mila čoldo za srpsku crnu listu.

Ниеј он главна мета.
Мета ће бити "бизнисмени" из његовог окружења, којима ће бити забрањен бизнис са Србијом, што ће имати за резултат одвајање тајкуна од Мила и његову изолацију и на крају рушење.
Мада сам ја за рецепт "Мусолини/Петачи"

Месарске куке па наопачке на главном тргу.
 
Милова политика је одувек била да Србијанцима огади Црногорце.

Ne volim izraz Srbijanci , ili Srbi ili po evropski , srpski gradjani . Ne znam zasto vi i nekoliko pojedinaca insistrate toliko o navodnom bratstvu izmedju Srba i Crnogoraca , zbog cega , zato sto nose slicna prezimena ili mozda sto su pravoslavci ? Pa i Rusi , Ukrajinci i Belorusi imaju dosta slicnosti i zajednicku istoriju pa svaka gleda sebe i svaka drugu sa distance . Uostalom meni je uvek blizi onaj ko zivi i deli zajednicku sudbinu sa mnom nego neko tamo u Baosicima . Poenta price je da se trebamo okrenuti sebi i svojim snagama a ne gledati druge , svako gleda svoj interes samo mi se busamo nesto a ne znamo ni gde su nam granice .

Милова политика је одувек била да Србијанцима огади Црногорце.

Djunakovic je jedan od mnogobrojnih americkih agenata ( prica se sad i za Tomu Nikolica :-P ) , isprani mozak koji je u nekim vaznim politickim okolnostima posluzio njima kao dobar instrument za raskusuravanje sa Srbijom . Zna se sta je Milo Djukanovic govorio pre i posle dolaska na mesto predsednika .

Но,
треба ударати против ЦГ као државе, али не као народа пошто су они наша браћа. Увести санкције и кажњавати, али никако не одустајати од Црне Горе као Српске земље.

Milo Djukanovic ce biti dozivotni premijer Crne Gore , tako da nema nista od toga .
Meni je samo vazno da mi uvedemo njima skolarine po evropskim standardima , nema smisla da nejac iz Sudana placa papreno vecu skolarinu od tao nekog idiota iz Grblja , koji ce da studira 10 godina :-P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top