Ovo se desava u Danskoj!

usernamed

Aktivan član
Poruka
1.401
ovo sam dobio kroz mejl, malo je nemoguce da je montaza

mail

mail

mail

mail

mail

mail

mail

mail

mail

mail


"While it may seem liar even today continues to be made this time of year BRUTAL, Dantesque, bloody slaughter in the Faroe Islands, which belong to Denmark . A country supposedly 'civilization' AND EUROPEAN UNION country. For many people this attack to life is unknown , to sensitivity. IN THIS bloody slaughter to attend Moz to 'show' entering adulthood (!) Is absolutely incredible that no one does A SHIT to prevent this barbarism that are committed against Calderon, an intelligent dolphin who has the particularity of approaching People out of sheer curiosity.
fwd this everywhere, PLEASE."
 
Nije montaza, istina je. To je tamo "normalno", kao ovde lov na neku divljac ili klanje stoke. Svetske organizacije za zastitu zivotinja vode kampanje protiv te prakse vec godinama, ali ljudi sa tih ostrva kazu da zive od tog lova i uopste ih ne zanima sta drugi misle o tome. Surovo.
:evil:
 
Nisam ni ja videla ovom prilikom, nece da se otvori, nego znam za to odranije, godinama traje kampanja da se prekine sa ubijanjem delfina koji prolaze pored tih ostrva, mestani ih sateraju u plicak (pljuskaju po vodi, trube... ) i .... nastaje klanje. Ima o tome u filmu Zemljani (Earthlings), to sam gledala, ali na preskok.
 
Nisam ni ja videla ovom prilikom, nece da se otvori, nego znam za to odranije, godinama traje kampanja da se prekine sa ubijanjem delfina koji prolaze pored tih ostrva, mestani ih sateraju u plicak (pljuskaju po vodi, trube... ) i .... nastaje klanje. Ima o tome u filmu Zemljani (Earthlings), to sam gledala, ali na preskok.

a tooo...e pa gledao sam to i ja pre. Ko ima slabe živce POD OBAVEZNO da ne gleda a i meni je bilo muka par dana posle tog snimka...

ONO NIJE LOV...ono je pravi najsuroviji masakr za koji stičem utisak da uživaju dok ono rade...

Aj ćao....i bolje sto ti se ovo ne otvara....par njih bi ovde POLUDELO....:eek:
 
Nisam ni ja videla ovom prilikom, nece da se otvori, nego znam za to odranije, godinama traje kampanja da se prekine sa ubijanjem delfina koji prolaze pored tih ostrva, mestani ih sateraju u plicak (pljuskaju po vodi, trube... ) i .... nastaje klanje. Ima o tome u filmu Zemljani (Earthlings), to sam gledala, ali na preskok.

gledala sam zemljane....jasno mi je o chemu se radi :otkacio::otkacio::otkacio:
u pravu je paja.....poludelo bi ne par njih nego velika vecina...
i meni je trebalo dosta da dodjem sebi.
sreca pa ne sanjam to nocu...za divno chudo
 

Back
Top