20-ta GODISNJICA"JOGURT REVOLUCIJE"

Jeb'ga, ovi omladinci koje sam ja upoznao su o Srbiji pricali kao o stranoj i pritom neprijateljskoj drzavi, govorili o Srbima juzno od Dunava prilicno pogrdno i pricali kako jedva cekaju da pobede radikali da se oni lepo posvete odvajanju & o'cepljivanju. Ako to nije ekstremizam, ja ne znam sta jeste.


Pa sto ne kazes odma' da si misljenje o njima formirao preko raspustenih Novosadjanki koje si muvao po stranackim prostorijama? :mrgreen:
pa ne secam se mnogo toga , nego sto se tice pi*ke tu su pravi vojvodjanski sovinisti , sve su im male ,sisate i guzate ko Nana Jerkov ,cist rasizam :mrgreen:
 
vojvodina je nakaradna komubnisticka tvorevina kreirana sa ciljem pljacke srema banata i backe i razbijanja srpske nacije i drzave.

kako to da je u SFRJ samo srbija imala autonomne pokrajne ? sve je to kreirano sa antisrpskim ciljem rasturanja srbije i unistenja srba

ono sto nisu uspeli komunisti sprovodi danas 20 godina kasnije komunisticki isprdak i izdajnik diktator boris tadic.
 
Jogurt revolucija je bila klasična zamena teza i bacanje prašine u oči narajcanom narodu koji se popalio u pravcu konačnog obračuna sa Šiptarima. Srbima na Kosovu je rečeno da niko ne sme da ih bije i to je bilo sve. Probudili se Srbi i Srbija, krenuše, al' odoše u pogrešnom pravcu.

Stravični scenario filma ratnog žanra koji se davao u bioskopima SFRJ počev od 1990. godine pokazao je prave namere komunista koji su, u glavnoj ulozi dežurnih nadpatriota i kvazi humanista, uglavnom tokom filma pokušavali da zadrže nezadrživo i isprave krive Drine. A Drina osta kriva...

Prema tome, nije zabranjena upotreba jogurta u revolucionarne svrhe. Ostaje staro pravilo: što nekog više stežeš, taj se više buni. I Miloš Obrenović je pao na tu foru. I mnogi posle njega. Ta fora ne pali, valjda je jasno.
 
ma nisu oni nista ni zeleli nego dobili dzaba sendvice,vinjak i priliku da napuste bar na kratko selendre u kojima su ziveli , pe ajd malo u demonstracije :mrgreen:

ipak to je nedovoljno istrazen cak i socioloski fenomen...nije nigdje u svijetu poznato da se jednaa drustvena grupa samovoljno odrece stecenih prava i privilegija...u pravilu to se oduzima u krvi ; ta propagandna masinerija koja je "odradila" taj posao i izvela mase na ulicu je u neku ruku prvoklasna...
jedino u Sloveniji nije uspjela, oni pametni jednostavno zabranili "dogadanje naroda"
a mitinzi po Hrvatskoj, strasno
 

Back
Top