Seks sa bliznakinjama/blizancima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja se ne bih upustala u takvu avanturu. Deluje mi nekako ponizavajuce. Ne znam zasto.... tako da je sasvim nebitno jesu li isti ili ne. Neko je tu vec rekao na jednoj temi da devojke vise mastaju o tome nego sto ce to sprovesti u delo, a cak i ako se to desi, gledaju da t bude sa totalno nepoznatim ljudima koje vise nikad nece videti. Ja se ni sa tim ne slazem, jer od njih mogu pobeci, ali kako pobeci od same sebe?! Ne, ja definitivno nisam za tu shemu!
 
Popa:
Dali ste chuli da nepostoje blizanci,tj da je to mudiska slika kontra obavestajnih sranputica u cilju,odavanj zlih jezika koji,vrshe zloupotrebe konspiracije,te lazne klevete lichnosti,sto se manifestuje prichama koje su neistinite i netachne.Da nisam chu ovde negoga da pokusha lagati,i rechi da poznaje bliznakinje koje nisu 1-2 godine razlichito godiste vech rodjene istog dana i trena.Vi koji neznate sluchaje izkustveno.lako podpadate pod izkaze zlochinaca,oni che vam uvek prichati kako je sex sa twinsistra,cool,bozansko,afrodizija,eros i tanatos.Odmah da zigoshete takve,jer morate prvo da zastitite zenski pol od javne uvrede,plus zamislite da neko u familiji ima rodjake koje su ko jaje jajetu,dodushe 1-2 godine razlike.Verujte mi to je sluchaj,netachhno je da zena moze odgajati dva fetusa u utrobi majchinog stomaka.Ja vam tvrdim,ako naidjete na ozbiljijeg choveka,vi mu rechite za mene.Rekao sam da ochistim forum od sektasha,kojih je ovde poprilicno,cisto radi policiske prismotre.Pazite na rezon,kao i to da nelupetate javno,ovo je konferencija tema forum,poput senata u domu,ja cu vas upozoriti,potom cu vam uhakerishati te kompjutere koje imate pred sobom i pogasiti monitore.Sad svi da odgovorite,sa pochastima
ljudima sestrama i brachi koji su zaslugom prirode,slichni liche indetichni.Uzgred nebude li rechi od publike bichete kaznjeni disconect sa net-a.CU
:shock: dziz-z :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top