Европски Парламент "Србиај и Косово одвојено у Европу"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Srbija i Kosovo mogu odvojeno postati članice Evropske unije
Budimi Ničić
Čaglavica
04/10/2008

Izveštaj iz Čaglavice - Preuzmite (WM)
Izveštaj iz Čaglavice - Gledajte (WM)



Joost Lagendijk, izaslanik Evropskog parlamenta za Kosovo

Evropski parlament nastoji da ubedi sve zajednice na Kosovu da je dolazak misije EULEX-a na dobrobit svih, izjavili su evropski paralmentarci koji borave u višednevnoj poseti Kosovu.

Na konferenciji za novinare, u Medija centru u Čaglavici, održanoj na kraju četvordnevne posete Kosovu. oni su izneli stav po kome Srbija i Kosovo mogu odvojeno postati članice EU onoga trenutka kada reše međusobne nesporazume.

http://www.voanews.com/serbian/2008-10-04-voa12.cfm
 
Poslednja izmena:
Из овога се види да власт у Србији водећи политику "евроинтеграција" уствари води политику разбијања земље.

Polaganog rastakanja.
Evo sada Tadić rekao u Nemačkoj "Da iako CG priozna Kosovo, Srbija će ostati faktor stabilnosti"
E, Srbijo za koga si glasala...
 
Ti bi bio super za predsednika:mrgreen:
Unistio bi zemlju za 3 dana

ako ti smatras kosovo za zemlju............:mrgreen:

ne bi meni mogli pod prozor da prdnu.........naravno,ne shvatas ti mene,ja ovo ne bi ni uradio nego bih radio na tome tajno naravno a kad dodje prilika.......ili bi nekome drugom ostavio da je iskoristi..........ako me shvatas.
 
A sta je trebao da uradi? Da zaratimo sa CG?

licemerno zapazanje...........cg je otisla u vreme demoNkrata.........ranije smo bili braca,tako ako se ista desi to je zasluga deomoNkrata to se ne sme zaboraviti :rtfm:

vec vidim postove tvoje dece-a sta smo trebali zaratiti sa vojvodinom?
a sta smo trebali zaratiti sa shumadijom?
a sata smo trebali zaratiti sa sandzakom?
 
A sta je trebao da uradi? Da zaratimo sa CG?

Da im uvedemo sankcije

1. Gradjani Srbije su samo oni rođeni na teritoriji Srbije i Srbi iz rasejanja
Crnogorci su strani državljani, nemaju pravo da poseduju nepokretnosti, nemaju pravo da se školuju o trošku države već po cenovniku z astrance, i moraju da traže boravišnu vizu koaj je ograničena na maksimalno godinu dana
2. Građaniam Srbije je zamranjeno da putuju u Crnu i Goru u periodu od 1 jula do 1 septembra.

Toliko
 
Da im uvedemo sankcije

1. Gradjani Srbije su samo oni rođeni na teritoriji Srbije i Srbi iz rasejanja
Crnogorci su strani državljani, nemaju pravo da poseduju nepokretnosti, nemaju pravo da se školuju o trošku države već po cenovniku z astrance, i moraju da traže boravišnu vizu koaj je ograničena na maksimalno godinu dana
2. Građaniam Srbije je zamranjeno da putuju u Crnu i Goru u periodu od 1 jula do 1 septembra.

Toliko

pa kako crnogorac tadic da uvede sam sebi sankcije?

ko nam je kriv sto su ovakvi kao rale74 dovoljno tupavi da za predsednika drzavE SRBIJE biraju nekoga ko prvo nije ni rodjen u srbiji a drugo i nije ni srbin. Otac Borisa Tadica se sve do pocetka 90tih izjasnjavao kao Crnogorac. I kako mislite da Crnogorac vaspitava svoju decu? Da budu Srbi jel tako?
 
pa kako crnogorac tadic da uvede sam sebi sankcije?

ko nam je kriv sto su ovakvi kao rale74 dovoljno tupavi da za predsednika drzavE SRBIJE biraju nekoga ko prvo nije ni rodjen u srbiji a drugo i nije ni srbin. Otac Borisa Tadica se sve do pocetka 90tih izjasnjavao kao Crnogorac. I kako mislite da Crnogorac vaspitava svoju decu? Da budu Srbi jel tako?

Tihi zar je moguce da si toliko ogranicen?
Nacija se stice rodjenjem,ne vaspitanjem
 

Back
Top