AUTO OTPAD

page

Obećava
Poruka
69
Interesuje me vise pitanja o auto odpadima.....
Mislim da bi to mogao da bude dosta isplativ posao.
1. Da li je moguce legalno kupiti strani auto i zatim prodavati delove sa njega, naravno auto ne zadovoljava Euro 3 standard?
2. Kako je moguce registrovati auto otpad i da li je potrebno izdavati fiskalne racune?
3. Da li bi u slucaju obaveze izdavanja fiskalnih racuna morala da se radi kalkulacija za svaki deo???????? Kako znati sta ce nekom zatrebati sa starog auta?
 
Interesuje me vise pitanja o auto odpadima.....
Mislim da bi to mogao da bude dosta isplativ posao.
1. Da li je moguce legalno kupiti strani auto i zatim prodavati delove sa njega, naravno auto ne zadovoljava Euro 3 standard?
2. Kako je moguce registrovati auto otpad i da li je potrebno izdavati fiskalne racune?
3. Da li bi u slucaju obaveze izdavanja fiskalnih racuna morala da se radi kalkulacija za svaki deo???????? Kako znati sta ce nekom zatrebati sa starog auta?

hmm zanimljivo

sto se tice stranog auta mozes ti da ga doteras ali ne moz da ga registrujes nego placas osiguranje koje uopste nije malo.mada stalno tu nesto muljaju stalno se menja stosta.

pretpostavljam da se izdaju fiskalni racuni a kako registrovati otpad raspitaj se u agenciji za privredne registre.

Za kalkulacije ionako ce ti to raditi knjigovodja.
 
Interesuje me vise pitanja o auto odpadima.....
Mislim da bi to mogao da bude dosta isplativ posao.
1. Da li je moguce legalno kupiti strani auto i zatim prodavati delove sa njega, naravno auto ne zadovoljava Euro 3 standard?
2. Kako je moguce registrovati auto otpad i da li je potrebno izdavati fiskalne racune?
3. Da li bi u slucaju obaveze izdavanja fiskalnih racuna morala da se radi kalkulacija za svaki deo???????? Kako znati sta ce nekom zatrebati sa starog auta?

isplativo kako da ne.........menjaju se zakoni,pa ne znam sta da ti kazem.........ali ako hoces da zaradis moras da muljas ........a mogucnosti su veeeeeeeeeeelike :mrgreen:;)
 
Nije potrebno da se regitruje po[to bi se auto rasturao, ako je moguce legalno tako prodavati, ili uvoziti kao delove sto je dozvoljeno.
Sto se tice kalkulacija, nije problem uraditi ih, nego definisati za koje sve delove treba uraditi sifru u kasi :)))))))))
 

Back
Top