Vencanje u Milosevom konaku

Dragi moji,

Kakva su vasa iskustva za organizovanje vencana u restoranu Milosev konak?
Bila relativno skoro i bilo je o.k.
Jedini minus kog se secam je bio nedostatak kafe. Dakle u restoranu u kom su sluzili aman sve, nisu sluzili kafu "u vreme" kad sam je trazila, nego uz kolace ili vec tako neka glupost.
Kafu pijem i bez kolaca, a blam su mi generalno ta pravila kuce, gde ti sve placas, a oni teraju neku svoju pricu.
Cuj, nisam parce svadbene torte narucila nego kafu u 3pm
 
Ja nisam bila nikada na vencanju u Milosevom konaku. Ali, moj brat i snaja su se prosle godine vencali u Perper Gold restoranu (koji je btw prelep, ali mu je i cena u skladu sa tim), pa dok su gledali i planirali svadbu, obisli su i Milosev konak. Kazu da je prilicno ofucan unutra, dok je basta zaista lepa kad se sredi za vencanje. Citajuci malo postove na raznim forumima, dosla sam do zakljucka da je u pitanju obicna kafancina koja i nije nesto posebno elegantna cak ni kad se sredi, da je osoblje vrlo neljubazno i da je hrana prilicno osrednja. Naravno, sve treba uzeti sa rezervom. :think:

Posto moj momak i ja sada trazimo restoran za svadbu, zamolila bih sve da mi predloze neki solidan, koji prima oko 100 ljudi, da nije kafana-rupa, ali da nije ni neki extralux ;)

Hvala unapred! :D
 
Konak3.jpg


http://images.google.com/imgres?img...firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&sa=G

ja bi danas da delim samo - ljubite meeeeeeeeee :D
 

Back
Top