Млађа девојка и старији дечко...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Што мислите о томе колика је разлика у годинама прихватљива кад се ради о вези старијег момка и млађе девојке.
И да ли је 12, 13, 15 година исто кад она има, рецимо, 18, а он 33 и кад она има 28, а он 41...
Шта је прихватљивије од ова два примера?
 
Што мислите о томе колика је разлика у годинама прихватљива кад се ради о вези старијег момка и млађе девојке.
И да ли је 12, 13, 15 година исто кад она има, рецимо, 18, а он 33 и кад она има 28, а он 41...
Шта је прихватљивије од ова два примера?

Uglavnom niti jedan.
Posle svega "mladic u pokusaju" dobija pedalu:idea:
 
Што мислите о томе колика је разлика у годинама прихватљива кад се ради о вези старијег момка и млађе девојке.
И да ли је 12, 13, 15 година исто кад она има, рецимо, 18, а он 33 и кад она има 28, а он 41...
Шта је прихватљивије од ова два примера?

Kada ona ima 18 a on 33 interesovanja, način života, pogledi na svet, sve se to radikalno razmimoilazi. Ona se njemu žali na profesorku iz matematike a on njoj na šefa. Teško da su na istoj talasnoj dužini.
A 28 i 41 je već druga priča. To su odrasli ljudi. I mislim da lakše prevazilaze generacijsku pukotinu. I spremniji su na kompromise.
 
paz djeneka ..stariji momak.. de bre momak sa 41... drtina :lol:
По дефинцији сваки мушкарац који није ожењен је момак...:):):)
Макар имао и 187 година...:lol::lol::lol:
...nisam valjda opet promašio temu...?:eek:

Ниси друже, само је мени требало разјашњење...:lol::lol::lol:
 
Kada ona ima 18 a on 33 interesovanja, način života, pogledi na svet, sve se to radikalno razmimoilazi. Ona se njemu žali na profesorku iz matematike a on njoj na šefa. Teško da su na istoj talasnoj dužini.
A 28 i 41 je već druga priča. To su odrasli ljudi. I mislim da lakše prevazilaze generacijsku pukotinu. I spremniji su na kompromise.

Ово дефинитвно стоји...
Али, постоји и перспектива која ја најчешћа...
А то је да свако од нас обликује свог партнера и бива обликован од њега на неки начин...
Да ли је лакше обликовати неког ко је "табула раза" (ако "празна табла" постоји у тим годинама) или неког ко већ има одређено искуство, понекад и теко и непријатно?
 
17527__playboy1_l.jpg
 
Што мислите о томе колика је разлика у годинама прихватљива кад се ради о вези старијег момка и млађе девојке.
И да ли је 12, 13, 15 година исто кад она има, рецимо, 18, а он 33 и кад она има 28, а он 41...Шта је прихватљивије од ова два примера?

prihvatljivije
 
Ово дефинитвно стоји...
Али, постоји и перспектива која ја најчешћа...
А то је да свако од нас обликује свог партнера и бива обликован од њега на неки начин...
Да ли је лакше обликовати неког ко је "табула раза" (ако "празна табла" постоји у тим годинама) или неког ко већ има одређено искуство, понекад и теко и непријатно?

:rotf:...profesionalna deformacija a!!!!
 
:rotf:...profesionalna deformacija a!!!!
То сви раде, само је мали број тога свестан...
jer su zreliji i znaju šta hoće, ne lete više, hodaju po zemlji:lol:

не бих рекао да године имају везе са зрелошћу...
Требало би, у теорији...
Али не бих рекао да обавезно имају...
Макар код мушкараца...
 

Back
Top