Something personal

Naravno da jeste. Pa flert nije prevara :rtfm:
Onaj ko ima devojku ili ženu ne može da ide vezanih očiju kroz život kao da je slepac!
ko...ko...koja :lol: cudo onda kako meni tedose mnoge oci da iskopaju :eek:
A taj savremeni... smije li i on slobodno da flertuje?
Koje su granice za njega?
Da li ce i ta savremena zena, sklona flertu, imati razumijevanja za podjednako savremenog muskarca?

da cuti i prima :lol: isto pito...al laicki aj
 
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju...

...Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:

Flert sam po sebi je bezopasan, tako da ako ume da se iskontroliše, onda je sve ok. Mada mi nije jasno odakle on zna da ona flertuje, ako je već izašla sa drugaricama...

Ovo me je podsetilo na omiljenu rečenicu moje prijateljice: Od gledanja nema selameta. :lol:
 
Flert sam po sebi je bezopasan, tako da ako ume da se iskontroliše, onda je sve ok. Mada mi nije jasno odakle on zna da ona flertuje, ako je već izašla sa drugaricama...

Ovo me je podsetilo na omiljenu rečenicu moje prijateljice: Od gledanja nema selameta. :lol:

Mozda zato sto doticna stalno flertuje.. ;):whistling:
Ne radi se o flertu kao flertu nego prosto koliko je to sve lose ili nije lose..
Btw, spameri na pp pa se muvajte...:rtfm:
 
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:

Ko ima 22 godine? On 22, a ona 12 ili ona 22 a on 32 ili ... ? To je prva nejasnoća.
Druga nejasnoća je brkanje vaspitanja i flerta. Da mi neko kaže: ne obraćaj mi se, zauzet sam, ne bih rekla da je veran, već da je sirovina. Jedno je razgovarati sa nekim ko ti priđe, biti fin prema osobi i zaustaviti se na tome, a drugo sam započinjati razgovor, ili ne zaustaviti se na razgovoru sa nekim ko ti priđe.
Tako da bih ja iz ove tvoje poruke mogla samo da zaključim, da ako si ti on, imaš problem i da treba da se lečiš, a ako si ona u ovoj priči, možda bi trebalo da ga ostaviš.
 
Ne znam. I ja volim da flertujem. Jesam imala pra problema zbog toga, ali je meni savest čista. Nikada to nije bio opasan flert ili flert u kome bi ta druga osoba bila pod znakom pitanja šta hoću. Ako vidim da mu nije jasno, ja kažem. Umem da budem prilično direktna. Flert ume biti bezopasan, i jeste za osobe koje to rade, kako kažeš, pošto tako moraju. Ja ponekad ni ne primetim, priznajem. Ali nikada ne bih urdila bilo šta više od toga. Jednostavno je, ako je neko takav, a ima nas i muških i ženskih, onda druga strana ima ili to da prihvati ili da ne prihvati, ali da mi nameće krivicu zbog gluposti ne dopuštam. Flert olakšava život, drži osmeh na licu i kada je sve otio u tri lepe. Poenta je šta ko radi sa flertom i kako se ponaša ako osoba sa kojom flertuje počne da se prima više nego što je dozvoljeno. E tada nastaje ili ne nastaje prevara. Uostalom mislim da svi flertuju neobavezno. Samo panjevi ne flertuju. Razlika ej samo u stilu flerta i svesti da ako neko flertuje ne govori tvoja sam/tvoj sam, već da eto želi da se lepo oseća.
 
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:

imam utisak da si ti taj on i da te zdere ljubomora.
plasi te neciji osmeh upucen drugoj osobi? sta je lose u tome? ili je bolje imati namracenog namcora pored sebe, da tebi bude lakse?
opusti se, i sam kazes da je sve to bezazleno. cak se i pitam da li je to uopste flert ili puka ljubaznost i kultivisanost. a ti od ljubomore vidis nesto stoto. hajde, nije sve tako kako izgleda...
 
sta?
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:
attention whore? :neutral:

umm...izgovor - prosto sam takva osoba - i nije neki.
karakter se menja,koriguje,kriticki razmatra itd...zatim nalazi uzrok odredjenog ponasanja...mislim...najlakse je reci takav sam :neutral:

onakav si kakim hoces da budes...al bolje onda jasno i glasno to reci...
 
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:

ona koja voli da flertuje voli i da prima kobas.....cesce....nego one koje ne flertuju....:p
 

Back
Top