ovo mozhda nije za ovde

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ok novi izgled krstarice

ono shto me oduvek nerviralo na ovom forumu je nedostatak forum/korisnik odnosa, jel to postoji ovde? mislim tema tipa "ideje i sugestije" ili slichno...

trenutna aktivnost???...shta treba da napishem "pishem" ili "chatujem" koji mi je status?...misim...

prijavi poruku?...ljudi postajete sterilni idete iz jedne krajnosti u drugu...postatjete forum za dokone domatjice...a priznatjete u srbiji nema preterano mnogo dokonih domatjica na internetu

reputacija?...zaista morate malo da olabavite...odete negde za vikend malo rekreacija roshtilj shta ti ja znam
 
Kritike su uvek dobrodošle, svakom ko ima malo pameti.
Kritike koje ne sadrže predlog ili sugestiju za poboljšanje, ili objašnjenje zašto je nešto loše, nisu kritike, već kritizerstvo i nemaju svrhu.
Svako može da bira forum na kome će učestvovati, to je slobodna lična odluka, i uspešnost foruma može samo da se meri brojem poseta, a naročito brojem učesnika i njihove aktivnosti.
Svako može da koristi, ili ne, opciju koja mu odgovara, ili ne odgovara.

Ova tema nema odgovarajuće ime, bolje bi joj pristajalo neko koje jasno govori o njenoj nameni, a to je kritika na rad foruma i konstruktivni predlozi za njeno poboljšanje, pa bi prema tome trebalo izabrati i ime teme.

Da, nije za ovde - nije to samo muška tema, zar ne?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top