Najbolji auto svih vremena

Koji je najbolji od ponudjenih:

  • Mercedes

  • Bmw

  • Reno

  • Ford

  • Citrojen

  • Pezo

  • Fiat

  • Folcvagen

  • Opel

  • Jeep


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
e, pocetnicke ankete :)

posto mi nismo probali sve te automobile neko jeste.
Emisija 5th Gear je ocenila Meklaren F1 kao najbolji auto svih vremena.




V12 motor. Ima 6000ccm. Ima 627 ks @ 7400 rpm. Tork mu je 479 lb-ft @ 4000 rpm, odnosno ne znam koliko n-m :D Crvena linija je od 7500rpm

0 - 96 za 3.3s
0 - 160 za 7.7s
0 - 200 za 11.6s

Vmax ~ 370km/h

za njega kazu da je inzenjersko chudo.
 
e, pocetnicke ankete :)

posto mi nismo probali sve te automobile neko jeste.
Emisija 5th Gear je ocenila Meklaren F1 kao najbolji auto svih vremena.




V12 motor. Ima 6000ccm. Ima 627 ks @ 7400 rpm. Tork mu je 479 lb-ft @ 4000 rpm, odnosno ne znam koliko n-m :D Crvena linija je od 7500rpm

0 - 96 za 3.3s
0 - 160 za 7.7s
0 - 200 za 11.6s

Vmax ~ 370km/h

za njega kazu da je inzenjersko chudo.

Jel to auto sa slike ??
 
Rolls_Royce_logo.png


:ok:
 
Ne, kaže se BMW i ostatak sveta... E 39 rulez! :mrgreen:
p.s. žao mi je što ga ja nemam... :sad2:
Dobar je E39, vozio sam nekoliko komada i jako mise svideo i zamalo da dodjem u posed jednog od njih :D
Ali meni je puno vise lepsi E30. . .
Da se vrnem na temu. . . . Sada je najbolji BMW (kompletno proizveden u nemackoj). . . Jeep i Ford su kao novi mozda dobri ali kasnije da te bog sacuva. . . VW se jednim delom pravi i u Mexico sto ce reci da i nije bas ono sto bi trebalo da bude (u smislu kvaliteta). . .
U anketi fale jos mnogi (manje ili vise dobri). Recimo Toyote su izuzetno kvalitetne i znaju da traju, takodje i Honde mogu da izdrze. . .
Volvou nema ravnog kada je u pitanju bezbednost (mozda na prvi pogled i ne tako bitna stavka, ali ako svaki dan provodis u kolima 1-2h onda ti bude bitna stavka). . .
Ali BMW je ipak BMW i sve ih je presisao u tome debelo. . .
 
Da se vrnem na temu. . . . Sada je najbolji BMW (kompletno proizveden u nemackoj). . . Jeep i Ford su kao novi mozda dobri ali kasnije da te bog sacuva. . . VW se jednim delom pravi i u Mexico sto ce reci da i nije bas ono sto bi trebalo da bude (u smislu kvaliteta). . .
U anketi fale jos mnogi (manje ili vise dobri). Recimo Toyote su izuzetno kvalitetne i znaju da traju, takodje i Honde mogu da izdrze. . .
Volvou nema ravnog kada je u pitanju bezbednost (mozda na prvi pogled i ne tako bitna stavka, ali ako svaki dan provodis u kolima 1-2h onda ti bude bitna stavka). . .
Ali BMW je ipak BMW i sve ih je presisao u tome debelo. . .
Ovaj post mi jako sumnjivog legitimiteta, s obzirom da se pod jednim imenom prave totalno različita kola za totalno različita tržišta. Stoga, ovaj post možda pije vodu u USA, ali ovde - ne.
Trebalo bi da znate da su evropska kola napravljena za američko tržište daleko bolja u svim pogledima nego ona namenjena evropskom tržištu.
Samo da napomenem da još nisam glasao.
 
Zna se da je Volkswagen Käfer ili ti po tvome FolCvagen buba najbolji auto svih vremena. A anketa ti je nepotpuna, nema Šveđana, Japanaca...

da da, rece mi drug da ih je proizvedeno oko 25m komata???
e, da. Kupio moj drug zutu neku kastm mejd bubu. U u bubu ulozeno nekad 25 000maraka. I skoro je menjao za neku mantu, ne bitno, i taj lik je dao svom drugaru koji u Bugarskoj drzi salom egzoticnih automobila i ko kupi kod njega dodz vajper dobija tu bubu na poklon :D

no, barem Volvo ili Saab da je pomenuo, pa poslednjih godina japanci su bas napredovali.
 
Ovaj post mi jako sumnjivog legitimiteta, s obzirom da se pod jednim imenom prave totalno različita kola za totalno različita tržišta. Stoga, ovaj post možda pije vodu u USA, ali ovde - ne.
Trebalo bi da znate da su evropska kola napravljena za američko tržište daleko bolja u svim pogledima nego ona namenjena evropskom tržištu.
Samo da napomenem da još nisam glasao.
Kad gledas da li je neki auto dobar ili ne da li onda gledas da li je dobar samo u jednom delu sveta ili u opste?
Ja ti pisem kako je sa ove strane. . .
 

Back
Top