Pomoc? ? ? ? ?

yusmart

Početnik
Poruka
1
Pozzz svima....

Eh da pocnem,mozda malo smijesno,ali pitanja su normalna...

Musko sam,imam 17godina,nisam ima spolne odnose(sex),a u ponedjeljak idem na ekskurziju,i imam dogovor sa jednom curom,nismo u vezi,niti zaljubljeni jedni u drogog,al jedno prema drugome osjecamo srast ako me razumijete i spremni smo na to,mada ona mozda je i imal s.odnose,nisam siguran,ali uglavnom ja nisam...Ako mozete mi pomoci kako sta...Nerazumijem se nikako ...

P.S. ako samo moze odgovori tacni,mislim iskreni et bezz zeze...

HVala unaprijed....
 
Pozzz svima....

Eh da pocnem,mozda malo smijesno,ali pitanja su normalna...

Musko sam,imam 17godina,nisam ima spolne odnose(sex),a u ponedjeljak idem na ekskurziju,i imam dogovor sa jednom curom,nismo u vezi,niti zaljubljeni jedni u drogog,al jedno prema drugome osjecamo srast ako me razumijete i spremni smo na to,mada ona mozda je i imal s.odnose,nisam siguran,ali uglavnom ja nisam...Ako mozete mi pomoci kako sta...Nerazumijem se nikako ...

P.S. ako samo moze odgovori tacni,mislim iskreni et bezz zeze...

HVala unaprijed....

ono ide u ono.:cool:

Shvatices sve sam :ok:
 
Pozzz svima....

Eh da pocnem,mozda malo smijesno,ali pitanja su normalna...

Musko sam,imam 17godina,nisam ima spolne odnose(sex),a u ponedjeljak idem na ekskurziju,i imam dogovor sa jednom curom,nismo u vezi,niti zaljubljeni jedni u drogog,al jedno prema drugome osjecamo srast ako me razumijete i spremni smo na to,mada ona mozda je i imal s.odnose,nisam siguran,ali uglavnom ja nisam...Ako mozete mi pomoci kako sta...Nerazumijem se nikako ...

P.S. ako samo moze odgovori tacni,mislim iskreni et bezz zeze...

HVala unaprijed....

WTF is srast?:rotf::confused:
Kupi kondome.
Ne dozvoli da ti klecaju kolena.
Ako je ona iskusna, pusti je da vodi kad budete u krevetu.
Ako nije, prati svoje instinkte....:mrgreen: ( i nemoj da promashish rupicu):hahaha:
 
A jes' i zeza i sve ali momak, ovo što ovi šabani pričaju je iživljavanje. Treba i njoj da bude lepo, mazi je, pazi je i zovi je Đole :D mislim, to nadeni qrton i špartaj je za kerove. S tim što oni nemaju qrtone.
 
A jes' i zeza i sve ali momak, ovo što ovi šabani pričaju je iživljavanje. Treba i njoj da bude lepo, mazi je, pazi je i zovi je Đole :D mislim, to nadeni qrton i špartaj je za kerove. S tim što oni nemaju qrtone.

A šta sam mu ja loše rekao...? Da upotrebi kondom i samo cepa...ništa zlonamerno... Šta je trebalo da mu kažem...?
"Klekni, raširi joj noge, lagano prodiri, da je ne boli toliko jer je možda nevina..." blabla...
E, da - da je zove Đole...:thumbdown:

...i umesto što meni pokušavaš da spustiš, bolje da mu - kao žensko koje valjda ima nekakvo iskustvo u seksu - objasniš nešto sa ženske tačke gledišta...da i njegova partnerka ne postane muškomrzac...
 
Poslednja izmena:
A šta sam mu ja loše rekao...? Da upotrebi kondom i samo cepa...ništa zlonamerno... Šta je trebalo da mu kažem...?
"Klekni, raširi joj noge, lagano prodiri, da je ne boli jer je možda nevina..." blabla...
E, da - da je zove Đole...:thumbdown:
Pa kontam ja da nisi zlonameran ali razmisli malo kako izgleda ono što si napisao ovom mladom i neiskusnom ždrepcu. Ispalo je da je "najvažnije da mu ne padne", da "cepa", onaj deo sa kondomom neću ni da komentarišem..... u stvari svi ste mu tako odgovorili pa će momčić verovatno da se ponaša kao zeka prvi put a ionako vam je to svojstveno svima :mrgreen: ja se eto iz kurtoazije nadam da ti svojoj devojci ne priređuješ baš tako izuzetan spektakl svaki put "natakneš qrton i cepaš..."

Mislim, nadam se, a ako ostanem uskraćena za odgovor neću se baš ubiti :rumenko:

;)
 

Back
Top