zena

ana marija

Zainteresovan član
Poruka
267
ok, mozda i nije tema za ljubav i sex ali ipak, nekako mi je najlogicnije da je ovde svrstam...sad sam upravo procitala na krstarici pod ljubav i sex text sa temom drugaciji zivot....moje pitanje je kako izgleda vas zivot, koje su vam najvece obaveze ili one koje oduzimaju najvise vremena, da li ih delite sa partnerom i jeste li zadovoljne ili sanjate o boljem sutra'
poz ana marija
 
Ja TACNO znam sta je moje bolje sutra i jos uvek radim na tome! Imam svoj adan i bedan zivot koji konacno polako ide ka boljem. KOnacno sam sebi postavila odredjen cilj i nije ga bas jednostavno sprovesti u delo, ali kad/ako uspem to ce stvarno biti Bolje sutra! :D
 
ana marija:
ok, mozda i nije tema za ljubav i sex ali ipak, nekako mi je najlogicnije da je ovde svrstam...sad sam upravo procitala na krstarici pod ljubav i sex text sa temom drugaciji zivot....moje pitanje je kako izgleda vas zivot, koje su vam najvece obaveze ili one koje oduzimaju najvise vremena, da li ih delite sa partnerom i jeste li zadovoljne ili sanjate o boljem sutra'
poz ana marija


Ma kakvi nije!Super je tema(malo mi logika autorke nije...ZASTO JE PITANJE UPUCENO SAMO ZENKICAMA?)
Prilicno sam zadovoljan onim sto sam do sada uradio u
zivotu.Kao realista,o boljem sutra ne sanjam.Kao vizionar,za bolje sutra se borim-svakodnevno.
Volim zivot,volim ljude(i zivotinjice)volim posao kojim se bavim...
Sa svojom partnerkom ne delim svoje obaveze,hocu da ostane odmorna i vrela,"cela"(samo)za mene... :wink:
 
ja nazalost nemam bas neke obaveze. To naravno prouzrokuje dosadu. Lepo je nista ne raditi, ali par dana. Ako se to oduzi, onda nikako ne valja. Imam slobodnog vremena na izvoz:(
 
ma moracu od sada, ubuduce pa na dalje da se preciznije izrazavam, heh, ma deco ja sam lepo pocela uvod kao da sam temu dobila iz jednog texta na krstarici koji je svrstan pod ljubav i sex, u nadi da ne moram da vam prepricam text nego da cete sami doci na ideju da gaprocitate...ali eto, da skratim, konacno,a? da li zene umeju malo bolje da raspolazu svojim vremenom, i kom tipu pripadaju, onom deca, muz, kuca ili posao, ja, izlazak, itd. i kako im ide sexualni zivot, pored tolikih obaveza i obrnuto ?
p.s.kojote sorry, pitanje prebacujem u rubriku, nek odgovori svako ko misli da ima nesto interesantno da kaze, tema je vise ozbiljna nego za zezanje :wink:
a bas sam htela da budem kratka i jasna, tja...
 
eeee :D ...ano-marijo...pokrenula si temu aaaa...
e el smem ja da ti odgovorishkam...smem...dobro...
sanjam o boljem sutra....a takodje uzivam u danashnjem danu....pa ko moze bolje neka se javi 8) 8)
 
goodday:
eeee :D ...ano-marijo...pokrenula si temu aaaa...
e el smem ja da ti odgovorishkam...smem...dobro...
sanjam o boljem sutra....a takodje uzivam u danashnjem danu....pa ko moze bolje neka se javi 8) 8)

svaka cast, hej ma znam da sam cesti prolaznik i eto usudila sam se da postavim temu, a nije lose za prakticnog pocetnika? a ja m, sanjam o boljem sutra, koje na kratko stize za tri nedelje i do tad qliram :lol: :lol: :lol:
 
ana marija:
ok, mozda i nije tema za ljubav i sex ali ipak, nekako mi je najlogicnije da je ovde svrstam...sad sam upravo procitala na krstarici pod ljubav i sex text sa temom drugaciji zivot....moje pitanje je kako izgleda vas zivot, koje su vam najvece obaveze ili one koje oduzimaju najvise vremena, da li ih delite sa partnerom i jeste li zadovoljne ili sanjate o boljem sutra'
poz ana marija

Iako zivoti razlicitih ljudi naocigled izgledaju razliciti, ipak svakodnevnica bilo kog pojedinca vrti se uglavnom oko iste teme. Najvise vremana svakom oduzima bas ono sanjanje o boljem. No greska je ta sto kad ono 'bolje' dodje malo ko je spreman da ga prihvati. I nasuprot tome sto kazes da ova tema ne pripada u kategoriju sex-ljubav, bas odgovori na ovakva pitanja su od sustinske vaznosti za ljubav a samim tim i sex. Zadovoljan biti onim sto covek vec ima je najveci uspeh. A znaci ako je covek uspeo biti uspesan moze imati sta god pozeli. Samo nastavi da postavljas sebi takva pitanja, odgovori ce svojevremano doci i osetices mir koji pravo spoznanje sa sobom donosi.
Pozdrav!
 

Back
Top