Црна Гора и признање Косова и Метохије...

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.211
Беде хоће да се продају за шаку долара... Ц ц ц ц... Ет па трчите још на летовање код њих...
Roćen je na sednici parlamenta kazao da je "nezavisno Kosovo politička realnost i da, kakvo god pravno mišljenje imali, Crna Gora nema pravo da zatvara oči pred tom činjenicom". Poslanici Skupštine Crne Gore počeli su na Cetinju raspravu o Rezoluciji o ubrzanju evropskih integracija koju opozicija tumači kao uvod u priznanje nezavisnosti Kosova.

Опширније овде
 
Poslednja izmena:
Pa sta ocete , da mi ne priznamo Kosovo i da se pridruzimo Srbiji koja dugo godina tapka u mjestu zbog problema koji vasi nesposobni politicari ne umiju da rijese, e pa stvarno ne dolazi u obzir.
Kad vidim da Srbija nesto radi po pitanju Kosova onda se ne bih slozio sa priznavanjem Kosova od strane Crne Gore,ali od priznavanja Kosova ja sam vidio samo nekoliko protesta,nekoliko ostrih protivljenja Tadica,neke sjednice i to je to,nista konkretno da se uradi...
Tadic oce Evropu, *ebala ga ona,cijepa mu se drzava on ljudima soli pamet o EU, bolje da je Evropsku uniju zrtvovao povratkom Kosova,ali btw sad je i kasno da se o tome misli,kad Kosovo vec funkcionise kao samostalna drzava;
Zakljucak: Za dobro CG podrzavam nezavisnost Kosova
 
Naravno da ce da priznaju kad u BG sede guzovani montenigeri koji nishta nece uraditi po pitanju gazenja Crnogoraca u Srbiji u znak odmazde ako to uchine.

Pusti ti sad ovo, no reci nam nadjel´ ti kakvu babu koja ima stan? :hahaha:

Sta mi mozemo da uradimo, kad vlada odlucuje o tome, jer to nije unutrasnja politika nego spoljna.
Priznali Kosovo ili ne ono postoji kao drzava, a licno sam protiv priznanja zbog haosa koji moze nastupiti u Crnoj Gori.

Kakvog haosa?
Pokupice se jedno vece u Pg njih 100-tinak, na celu sa onom sotonom antilopijem, urlijekat kako je Kosovo Srbija i onda sjutradan ka da se nista ni dogodilo nije...
 
Sve shto chovek treba uraditi da bi shvatio shta Crnu Goru cheka u skorije vreme je proshetati kroz Ulcinj...Tuzhno ali cheka ih isto shto i nas na Kosovu.
Ovo je apsolutno tacno sto se tice Ulcinja,bio sam u maju,sasvim slucajno nesto da sredim,ulazim u kladionicu, prica se siptrarki, dajem tiket, pita me nesto na siptarski,ja kazem MOLIM,onda je on promijenio i rekao uplata,koliko?
Jos XXX ovakvih situacija mi se desilo u Ulcinju
 
Pa onda si stvarno mazohista dolazeći na ovaj pdf i gledajući svu ovu pljuvačinu , koja će uslediti po tebi i tvojim istomišljenicima....:thumbdown:

Jojj,komedije, ne mogu sok da popijem sto se necu nasmijati, pa sta covjece,ovo je 21 vijek,Albanci su vam uzeli Kosovo malo po malo dok je vlast u Bg-u zmurila na oba oka. Malo po malo su Kosovari prodavala imanja po 5 puta visoj cijeni a onda su kupovali stanove po Bg,NS,Su i kupovali BMW 525 ,naravno prodali su ih Siptarima cccccc :confused:
 

Back
Top