onlajn prijatelj...

sta, ne, stvarno?


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
znaci, sta uraditi ako vas sef hoce da bude prijatelj sa vama na fejsbuku? imate dve opcije... da ga prihvatite... il' da ga odbijete... ignorisanje ovde ne dolazi u obzir...
opcija 1) ako ga prihvatite, bice u mogucnosti da uoci vasu celodnevnu aktivnost na tom zabavnom sajtu...
opcija 2) ako ga odbijete, moz' se uvredi pa da posle bude problema u СЖ...

sta, ali, sta uraditi?

p.s. ne zanima mene to licno nego jedan moj drugar ima problem...
 
e, a kad smo vec kod toga... stvarno je ekstra zanimljivo... samo sto su neki stavljali samo muskarce... he... kao, oni najbolje znaju da igraju... trube... a meni igra drugarica u shpicu... ima brzinu 300, sut isto 300.. skroz je jaka... i najbolje je ocenjeni igrac... odusevljava publiku svojom lucidnoscu... perfektnim proigravanjima... tehnicki i takticki dobro potkovana... fizicki spremna... ma... ko nju ne bi ozenio, taj nije bas pri cistoj svesti...
p.s. ona stvarno nema decka... a ekstra je osoba... ne razumem sta vise muskarcima treba...
 
nema privatluka ni sa nadredjenima ni podredjenima....sve je to lepo, ali kaficu ne pijemo zajedno....

Sto bre Olja?

Kakvu direktorku ja imam! Zena - zmaj...skontale se odmah, jos na razgovoru za posao...mozda zato sto je samo godinu dana starija od mene...
Druzimo se i privatno...u normalnim granicama...idemo zajedno na masazu i plivanje...
Ali vrlo dobro odvajamo privatno od poslovnog. Meni se, recimo, nikada nje desilo da zloupotrebim nase prijateljstvo, da ne izvrsavam svoje obaveze na poslu jer znam da bi mi 'progledala kroz prste'...
 
Joj ćuti ovo uopšte nije naivno :(
Odem da im objasnim da mi se pokvario kompjuter pa da zato nisam završila elaborate i potom saznam da je pola njih na fejsbuku, to jest vidim ih kad se ulogujem isto veče :( :( :( nisam luda da ih add-ujem :lol:
 
znaci, sta uraditi ako vas sef hoce da bude prijatelj sa vama na fejsbuku? imate dve opcije... da ga prihvatite... il' da ga odbijete... ignorisanje ovde ne dolazi u obzir...
opcija 1) ako ga prihvatite, bice u mogucnosti da uoci vasu celodnevnu aktivnost na tom zabavnom sajtu...
opcija 2) ako ga odbijete, moz' se uvredi pa da posle bude problema u СЖ...

sta, ali, sta uraditi?

p.s. ne zanima mene to licno nego jedan moj drugar ima problem...

Prihvatiti i uvesti ograničenje da niko ne može da vidi stvari i aktivnosti koje ne želiš da ti drugi vide. Jednostavno.
 

Back
Top