Zigolo

kuvar

Zainteresovan član
Poruka
275
Zigolo sta mislite o tom poslu kad kazemo zigolo to i nije toliko lose,a kad kazemo ***** naidjemo na osudjivanje okoline,dali je normalno da se muskarac bavi prostitucijom a zena ne.
Na ovo pitanje me je navela jedna ponuda za bavljenje muskom prostitucijom,koju sam naravno odbio.
ali dosta mojih drugova rekli su mi da sam lud i da nije to toliko lose.


VASE MISLJENJE JE????????????
 
Ebala ih struka..... doslovno :eek:

Pa imaš onaj film sa Girom valjda kad je bio mlad i lep, ali nije njemu mučenom bilo lako imao i makroa i sve :(
 
Zigolo sta mislite o tom poslu kad kazemo zigolo to i nije toliko lose,a kad kazemo ***** naidjemo na osudjivanje okoline,dali je normalno da se muskarac bavi prostitucijom a zena ne.
Na ovo pitanje me je navela jedna ponuda za bavljenje muskom prostitucijom,koju sam naravno odbio.
ali dosta mojih drugova rekli su mi da sam lud i da nije to toliko lose.


VASE MISLJENJE JE????????????
a sta ako te iznajmi 70ogodisnja gospodja da je mazis,pazis i zadovoljavas? :eek:
 
Uh, pa ako nije loša cica što da ne? Em se ovajdiš em imaš love da okreneš turu u kavani!
Ako mogu žene da se sponzorišu da kupe šminku,mobiln,cipelice itd. što ne bi mogli i mi?

Joj što bi ja voleo da mogu da budem sponzorušan nego uvek naletim na neku sirotinju i bogu tešku ...

Ebala ih struka..... doslovno

Pa imaš onaj film sa Girom valjda kad je bio mlad i lep, ali nije njemu mučenom bilo lako imao i makroa i sve
Meni svi kažu da ličim na njega (samo lepša i deblja verzija), eto sad izgleda imam još nešto zajedničko
 
ali dosta mojih drugova rekli su mi da sam lud i da nije to toliko lose.
a da li se oni bave muskom prostitucijom, pa znaju? ili pricaju u prazno?

moje misljenje je da ti treba da radis ono sto zelis u zivotu. na kraju ce tvoja psiha i telo placati cehove (ovo vazi za svaki posao, za svaku akciju)... niko drugi.
 
Kuvar je samo 'teo da se pohvali kako je lep, zgodan i vrsan yebach pa ga traze u zigolo sektoru, ubishe se od ponuda, al' eto....on ih je odbio

Pa naravno.

Sad ozbiljno niti se smatram prelepim niti prezgodnim,naravno niko nece da kaze za sebe da je ruzan ali recicu da stalno radim na svom telu i pokusavam da budem sto zgodni.

A ponudjac je bila dvadeset cetvorogodisnja devojka puna para koja ne izgleda toliko losa malo je punija ali nije neki grob.
 
Pa naravno.

Sad ozbiljno niti se smatram prelepim niti prezgodnim,naravno niko nece da kaze za sebe da je ruzan ali recicu da stalno radim na svom telu i pokusavam da budem sto zgodni.

A ponudjac je bila dvadeset cetvorogodisnja devojka puna para koja ne izgleda toliko losa malo je punija ali nije neki grob.

:p

Ok, malo se salimo.
A sada, bez sale, prosledi tu bogatu i punacku meni.
Znas kako je....zena, deca....svi traze, a treba zaraditi
 
Znaš šta kuvare, ako ipak prihvatiš posao ne bi bilo loše da pitaš admina da ti doda jedno slovo u nickname ovde, onda ne bismo postavljali suvišna pitanja ili izražavali nevericu :D
 
Zigolo sta mislite o tom poslu kad kazemo zigolo to i nije toliko lose,a kad kazemo ***** naidjemo na osudjivanje okoline,dali je normalno da se muskarac bavi prostitucijom a zena ne.
Na ovo pitanje me je navela jedna ponuda za bavljenje muskom prostitucijom,koju sam naravno odbio.
ali dosta mojih drugova rekli su mi da sam lud i da nije to toliko lose.


VASE MISLJENJE JE????????????

Kao prvo - postoji ogromna razlika između hoes i gigolos. Muški ekvivalent za ho je man-ho. Žigolo je sam svoj vlasnik.
Smatram da je u toj branši najbolji i najprivlačniji (za mene) posao mack-a.
 

Back
Top