Dubioza Kolektiv

Shta ja znam, u pocetku mi se nisu svidjali, ali posto sam bila prinudjena da ih slusam dan i noc, usli si mi u usi. Odlicni su im tekstovi, treba imati balls za tako nesto. Koliko sam provalila svi albumi su na drugaciji fazon. Dosta i Vlast i policija su im najbolje pesme, jednom kad te zaraze ne pustaju
 
Ne znam da l' su srušili sistem, ali tvrdjavu su oduvali :klap: Svaka im čast za nastup!


Ma ne može nikakav snimak da dočara atmosferu u prvom redu, dok oni pevaju Vlast i policija, mito i korupcija, a dva metra iza stoje dva reda čika u plavom
police.gif
 
Za koji dan.
Možeš da svratiš do BL, mislim karta prava sitnica, može i da se stopa do BL :P
Neće biti nešto veliki festival ove godine, ali biće zanimljivo!
Holandska kreativna radionica :mrgreen:

Ja i ekipa nosimo šatore, kamp čitav, možeš svratiti da jedeš i piješ, za dž :D
 
Dobar dan!

Naime jučer je izišao novi album popularne Bosanskohercegovačke rock&reggae grupe. Kako sam primeteo postoji veliki broj fanova u Srbiji, želeo sam da postavim download za link te grupe. Naravno ja kao iz Beograda ne mogu dočekati da nam dođu u posetu tj. neku ljetnu svirku! Poslušajte i uverite se u uživanciju! Pesme koje bi preporučio strogo: Walter, recesija, domaćica!

http://dubioza.org/5_do_12/album/40f4cf3309c5ccf66b922ecb8921f39bf3467c65
 
pa dobro bili 2008 na beeru, 09' na exitu(ako to uopste moze da se racuna), mislim, nije kao da smo udaljeni hiljadama kilometra.. sve u svemu jednom godisnje, ako i toliko.. realno aj da ne sviraju cesto, pa da to i bude opravdano, ali pogledaj ti koliko oni imaju koncerata po zemljama regiona godisnje, koDZa..
 

Back
Top