Seks i religija

primećujem često tu vrstu omalovažavanja ljudi koji češće posećuju ovaj podforum od drugih. i čak onda i one komentare tipa ma ti si ok, ali... kao da je onaj ko je češći na nekom tz. ozbiljnom podforumu pametniji, pa ako on kaže da je ok, onda je ok. e pa dragi moji, i oni Ljisovci koji se srame matičnog podforuma, šuplji ste ko .... forum je, svi podforumi zajedno, jedna velika zezancija, bez veih pretenzija. seks, ljubav, religija, politika, zdravlje i sl. su bitne stavke u životu. ako se neko više šali ne znači da je glup, većd a želi zabavu. čak, oni koji stalno teže ozbiljnosti pre su glup od drugih, pošto imaju neki problem. uostalom, ako ne volite, ne cenite iz nekog razloga ovaj podforum, a onda ne dolazite vamo ni u šali. ja neke podforme nisam ni otvorila. neke otvorila i zatvorila. dakle, izbor postoji, a na ovom podforumu sam komunicirala sa mnogo pametnijim ljudima nego na svim tzv. pametnih podforumima zajedno. naravno ima i degena, ali ima ih svuda. uostalom, ta vrsta snobizma koja se pokazuje na ovakvom mestu (forum) je samo pokazatelj duhovnog i intelektualnog siromaštva. veličina čoveka se ogleda u raznolikosti.
 
primećujem često tu vrstu omalovažavanja ljudi koji češće posećuju ovaj podforum od drugih. i čak onda i one komentare tipa ma ti si ok, ali... kao da je onaj ko je češći na nekom tz. ozbiljnom podforumu pametniji, pa ako on kaže da je ok, onda je ok. e pa dragi moji, i oni Ljisovci koji se srame matičnog podforuma, šuplji ste ko .... forum je, svi podforumi zajedno, jedna velika zezancija, bez veih pretenzija. seks, ljubav, religija, politika, zdravlje i sl. su bitne stavke u životu. ako se neko više šali ne znači da je glup, većd a želi zabavu. čak, oni koji stalno teže ozbiljnosti pre su glup od drugih, pošto imaju neki problem. uostalom, ako ne volite, ne cenite iz nekog razloga ovaj podforum, a onda ne dolazite vamo ni u šali. ja neke podforme nisam ni otvorila. neke otvorila i zatvorila. dakle, izbor postoji, a na ovom podforumu sam komunicirala sa mnogo pametnijim ljudima nego na svim tzv. pametnih podforumima zajedno. naravno ima i degena, ali ima ih svuda. uostalom, ta vrsta snobizma koja se pokazuje na ovakvom mestu (forum) je samo pokazatelj duhovnog i intelektualnog siromaštva. veličina čoveka se ogleda u raznolikosti.

Treća, ovo što si napisala je gola istina. Prava svrha foruma jeste u raznolikosti i zaista nije fer da dođe neko sa drugog pdf-a i omalovažava ljude koji su često na "Ljubavi i sexu".
Stvarno nemam šta da dodam na tvoj komentar. U potpunosti se slažem sa tobom i mislim da bi ljudi sa drugih pdf-ova trebali pokazati malo više poštovanja prema svima onima koji dolaze ovde i traže dobru zabavu.

Bravo Treća!:ok:
 
Или да се допуним - Стари завет је испуњен Новим како кажу апостоли. И сам Господ Исус Христос каже да је дошао да испуни Стари завет и по веровању хришћана испунио га је. Стари завет је очекивао Месију (Христа) и ми хришћани верујемо да је Христос тај Исус из Назарета, распети и васкрсли у време Понтија Пилата у Јерусалиму. Постоје ствари које и даље важе у Старом завету за хришћане али су већина ствари престале да важе, опет напомињем, ЗА ХРИШЋАНЕ. Говорим о гледишту хришћанства и православља и надам се да нисам само због тога "слепи фанатик" како ме прозва љубазни модератор. Нисам имао намеру да увредим оне који још верују у Стари завет али кажем да хришћани поштују много више Нови завет.

Mi muslimani vreujemo da je Kur'an poslednji zavet,da je Islam poslednja objava i da je Muhamed (neka je na njega Boziji mir i spas i na njegova dva brata Mojsija i Isusa) poslednji Boziji poslanik i da je najavljen u ranijim Bozjim knjigama

Da je dosao da potvrdi istinitost ranijih objava i da ih upotpuni...

http://www.znaci.com/povijest/PovijestIslama/art314_0.html#subtitle1

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=19137&start=0&st=0&sk=t&sd=a

http://muslimserbia.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=596&start=0&st=0&sk=t&sd=a
 
Jedino sto po meni povezuje sex i religiju je kada ona u toku odnosa pocne da stenje:"O Boze kako je lepo!"...

ohgod1kz2.gif
 
:lol::lol::lol:

Ne tako davno, postavila sam slično pitanje jednom verniku, na temi na Kultnim.
Ispostavilo se da seks nije grešan samo ako je između supružnika.
Onda sam upotrebila jednu "sramotnu" reč - orgazam, i diskusija je otišla do đavola ... pardon, prekinula se. Mislim da u tom grmu leži zec. :roll:

:lol::lol::lol::lol:

A kada nije izmedju supruznika.:p .onda se prekrstis i kazes ..Boze oprosti mi..i..onda ne upotrebis tu rec vec.. dozivis orgazam..;)
 

Back
Top