Vasha deca:)

Dechak ili devojchica? I koliko dece biste voleli da imate?

  • jedno, dechaka

    glasova: 3 5,1%
  • jedno, devojchicu

    glasova: 1 1,7%
  • dvoje

    glasova: 19 32,2%
  • vishe od dva deteta

    glasova: 23 39,0%
  • trenutno ne znam

    glasova: 5 8,5%
  • nijedno

    glasova: 8 13,6%

  • Ukupno glasova
    59
  • Anketa je zatvorena .
Kad budete postali roditelji, koje dete biste vishe voleli da imate:mushko ili zhensko? I koliko dece je najbolje imati?Ja bih najvishe volela da imam jedno dete, i to dechaka:)

Дете, ти прво треба да нађеш дечака!

Породица се планира кад за то дође време, то није ,,Вечерња ревија жеља''!

Поткрепи своју жељу неким аргументима.
 
Дете, ти прво треба да нађеш дечака!

Породица се планира кад за то дође време, то није ,,Вечерња ревија жеља''!

Поткрепи своју жељу неким аргументима.

Ja jesam naravno mlada za udaju, ali sam samo pitala:confused:Jednostavno me zanima mishljene forumasha o tome koje bi dete imali i koliko bi imali dece;)Jel sad kapirash poentu ove teme?:roll:
 
Ja jesam naravno mlada za udaju, ali sam samo pitala:confused:Jednostavno me zanima mishljene forumasha o tome koje bi dete imali i koliko bi imali dece;)Jel sad kapirash poentu ove teme?:roll:

Душо моја драга, ја капирам да ти имаш година као мој млађи син, а он мало озбиљније размишља него ти.

Ако ти свако напише колико деце и ког пола жели да има, тема неће имати никакву поенту, биће то листа жеља.
Успут, ово је пдф Дом и породица, ту већ већина жена има децу.
 
Kad budete postali roditelji, koje dete biste vishe voleli da imate:mushko ili zhensko? I koliko dece je najbolje imati?Ja bih najvishe volela da imam jedno dete, i to dechaka:)

troje,
blizance bata i seku, a trece djete mi je svejedno hoce li biti zensko ili ne, welcome je u oba slucaja :mrgreen:

edit: ovo prvo jer sam opsjednuta idejom blizanaca :)
a da su brat i sestra zato sto ne zelim da jedno odrasta samo a posto imam starijeg brata, ne mogu da zamislim nista bolje od toga :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
@wanda965-Ja volim da chitam tu "listu zhelja" naprotiv.Tu mogu i deca da se dopisuju, zar ne?Zato me i interesuje ta tema, nije ovo nikakva izuzetna hitnost, vetj samo razgovor i interesovanje za decu kad mladi forumashi odrastu.
 
Нисам рекла да мушкарци немају, него са ја та која је споменула само жене, а ти се баш ту прозвао.
Просто је у томе ствар.
Нисам хтела да дискриминишем мушкарце.
Наставите тему о жељама, ја сам ипак мислила да је она пре за пдф Тинејџери.
 
Нисам рекла да мушкарци немају, него са ја та која је споменула само жене, а ти се баш ту прозвао.
Просто је у томе ствар.
Нисам хтела да дискриминишем мушкарце.
Наставите тему о жељама, ја сам ипак мислила да је она пре за пдф Тинејџери.

U skoli se proziva..samo sam ti obratio paznju da bez obzira da li neko ima decu ne postoji razlog ne odgovoriti na temu.
 
Душо моја драга, ја капирам да ти имаш година као мој млађи син, а он мало озбиљније размишља него ти.

Ако ти свако напише колико деце и ког пола жели да има, тема неће имати никакву поенту, биће то листа жеља.
Успут, ово је пдф Дом и породица, ту већ већина жена има децу.

i ja nemam decu, sto si napala devojcicu:evil:
 

Back
Top