Test neverstva i uopste prevara

m.dusan

Zainteresovan član
Poruka
185
Jeste li cule za hemijski preparat"Test neverstva"?Potrebno je samo nekoliko kapi spreja poprskati na donji ves partnera i za pet minuta dobicete odgovor,purpurna boja na gacicama prikazuje prisustvo sperme izvesne dame.Moze se proveriti tj.poprskati i na kosulji,bluzi,posteljini,sedistu automobila.Sprej kosta 74e i moze se naruciti putem interneta!Da li bi neka probala ovu varijantu.Koliko uposte"proveravate"partnera i na koji nacin?Razmisljate li uopste da bi vas mogao prevari i koliko ste na oprezu?:think:
 
Ево да одговорим на тему.
Нисам чула за то, а верујем да постоји.
Исто тако постоје људи који својим партнерима проверавају доњи веш миришући га.
Одвратно!

А све се то ради само из проклетог самољубља и параноичног страха да ,,комшилук пре мене не сазна...''

Двоје људи могу да осете да ли имају неки проблем. За то им не треба спреј, довољан је разговор. ако га нема, онда не треба да су заједно, било нечег на гаћицама, или не.
 
Ево да одговорим на тему.
Нисам чула за то, а верујем да постоји.
Исто тако постоје људи који својим партнерима проверавају доњи веш миришући га.
Одвратно!

А све се то ради само из проклетог самољубља и параноичног страха да ,,комшилук пре мене не сазна...''

Двоје људи могу да осете да ли имају неки проблем. За то им не треба спреј, довољан је разговор. ако га нема, онда не треба да су заједно, било нечег на гаћицама, или не.

A znate sta ja radim:rumenko:
Kada stavljam njegove kosulje ili majice na pranje ja svaku njusnem...al to je samo zato sto volim da osetim taj miris..miris njegove koze pomesane sa nekim parfemom..
Malo sam fiju,a!?
 
ko ima oči vidi nevertstvo na kilometar nikakav mu sprej nije potreban...:ok:

Vala baš, ovo je tačno u 90% slučajeva.
Al' što ima mastora i majstorki....znaju da prevare....problem je sto ima mnogo
onih što misle da znaju.
Btw pričale mi bivše, što je problem sa savešću kad se to desi...ne mogu da izdrže
kako ih grize. (Ne švaler za bradavice nego savest za dušu)
A meni milo što me prevarile .... :-P
 

Back
Top