Da li Vam je izgled krstarice uredu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
polako ljudi ,sredice se sve,rade u nasem interesu,nije lako svima ugoditi. Sto se tice ovoga da bole oci,da bih video liniju koja razdvaja post od potpisa i neka sencenja morao sam da smanjujem kontrast dosta,e sad,dal je meni on vec bio prejak ili nije ,nemam pojma,bio je na default. Vec sam vecinu stvari pronasao,za 2 dana sve cu znati napamet kao i do sada,jos samo da omoguce ulepsavanje profila i te skinove sto pominju (da svako nemsti skin za forum koji zeli) i super. Malo su boje nekako drugacije,facebook plavkaste :mrgreen: al ispostovacu ih :per: . Nemoj samo sutra da ne mogu da prodjem nekom ulicom jer su nezadovoljni forumasi blokirali puteve :rotf:
 
Meni se licno ne svidja ovaj novi dizajn,zasto menjati nesto sto je bilo ok,cemu sluzi ta promena?
Sad ne mogu ni pretragu da odradim kako valja,ubacim bilo koju rec a rezultat 0.Hoce li mi neko pomoc bar to da resim (kako i gde treba podesiti)?
Pre je bilo samo ubacim rec i otvori mi nekoliko tema i to je to,sad nula ili jedna tema.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top