Reklama, ali negativna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*iskander

Ističe se
Poruka
2.167
Neverovatno koliko ljudi ne znaju svoj posao koji obavljaju.
Pre pola sata nazovem "Dobric auto" Petrogradska 30 u Beogradu i pitam ih za cenu guma Tigar - Sigura i Hitris sa ugradnjom i zamenom ventila, covek me pita koje dimenzije, ja mu kazem 195/65/15, a on pita za koji auto?:roll: - Pa kakve ima veze koji je auto interesuje me da li imate i koja je cena, a on ce meni da se Sigura ne proizvodi u toj dimenziji:eek:. Ja se na to nasmejem, a on me pita zasto se smejem? - Pa zato sto znam ceo tigrov program, kazem mu ja i ta dimenzija postoji, a on ce opet ma niste u pravu ne znate vi dobro!!! - Dobro, opet cu ja (gde da se raspravljas sa ludim covekom), a imate li Hitris i posto je? a on ce - imamo imamo, ali trenutno nemamo:hahaha::hahaha: - Dobro, rekoh, a posto je kada je imate? - Pa ne znam dok ne dobijemo - rece covek:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Strasno, brate, strasno!!!
 
Мало није на тему, али има везе...

Реци ти нама зашто желиш да се убијеш? 195/65/15 ако се не варам би могло да се стави на неку Алфу, Мерца, Волво и неки сличан јачи ауто... зашто би неко на такав ауто стављао факин Тигар :neutral:

Е једино ако си мислио да их купиш за цвеће у дворишту онда ок ;)
 
A što su šire felne bile pozadi? Pa nije on imao zadnju vuču.
Možda zato da bi povećanjem gazne površine poboljšao kontakt sa podlogom, koja je pri većim brzinama u krivinama jako loša kod GSi-ja i uopšte kod bilo kod manjeg auta sa motorom velike snage napred i prednjom vučom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top