Robija zbog seks injekcije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
U BEOGRADSKOM Drugom sudu u sredu je, na četiri godine zatvora osuđen Dragan Jovanović (34) iz sela nadomak Beograda zbog lažnog predstavljanja i nadrilekarstva. Utvrđeno je da je lažni doktor od marta 1997. do juna 1999. godine "lečio i izlečio" blizu 20 nerotkinja, od kojih je svaka rodila zdravu bebu.
Sve bi bilo u redu da trojica muževa nisu posumnjali u Jovanovićev metod lečenja. Iz dana u dan, pristizale su u "ordinaciju" žene iz Beograda, Niša, Kragujevca...
- Dolazile su mi žene iz svih krajeva Srbije i tražile isto: da im omogućim da rode dete - branio s Jovanović. - Bilo ih je lepih i mladih, ali i starijih i ružnih. Ali, svakoj sam udovoljio i pomogao da dobije dete.
Jovanovića su trojica očeva "prozrela" i jedne noći, pijani, upali u njegovu kuću. Prvo su ga pretukli, a potom i prijavili policiji.
- Tražili su da priznam čime sam lečio njihove žene. Uplašen, ali i besan, rekao sam im da nisu njihove žene jalove, nego oni. Kazao sam i da nikada ne bi imali decu da nije bilo mene i moje injekcije - priznao je Jovanović.
Jovanović se nijednog trenutka nije pokajao.
- Nikoga nisam ubio, nego sam darivao život. Žene su same pristajale na moje "lečenje". Ne može se zatrudneti od čajeva i trava, nego samo od dobre injekcije. Svaka, koja ju je primila, dobila je porod - objasnio je Jovanović.

NEŽAN
ODBRANU lažnog doktora na sudu su potvrdili gotovo svi svedoci - žene.
- U braku sa mužem bila sam 10 godina i nismo imali dece - ispričala je jedna od novopečenih majki. - Čula sam za Jovanovića, otišla kod njega i kada mi je rekao da se svučem sve mi je bilo jasno. Nisam se opirala, a i doktor je delovao fino. Rodila sam divnu devojčicu, koja je pljunuti doktor. Jovanović je bio nežniji i bolji od mog Živote!


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=129607&datum=2008-10-01
 
e ima u mataruskoj banji kao neka banja za nerotkinje, i tu su do kraja 80tih dolazile zene iz cele bivse jugoslavije na lecenje. pricaju ovi stariji ljudi da tu nije yebo samo ko nije hteo ili smeo :think:

primenjivane su jos tada kazu metode dr dragana jovanovica i mnoga je zena otisla kuci srecna :think:
 
Osudjen radi lažnog predstavljanja i nadrilekarstva, 4 godine brzo prodju, sve na dobrovoljnoj bazi, nek' su deca živa i zdrava. Treba ga pohvaliti radi poboljšanja nataliteta u Srbiji. Cilj opravdava sredstvo, šta ćeš...
 
Pa ovo je original Makarije Čudotvorac ... :hahaha::rotf::hahaha:

Makarije iliti Bata Životinja je legenda! Kako ono beše scena kad se lepotica kupa, a on i djakon vire:
DJAKON,,Oče, šta je ovo, andjeo ili djavo?,,
MAKARIJE,,To se u našem narodu zove dobra p....,,

I onda ode u podrum da se sam izbičuje...Šta reći, dr Jovanović je sretnik, sad nema bičevanja...:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top