preblem s stranicama

instalirao sam i firefox i operu i google chrome takodjer sam radio i repair IE , ali nikakve koristi .. virusa nikakvih nemam 100% koristio sam i cccleaner a korsitim i NOD32 .. Ako nista zna li neko neki dobar proxy preko kojeg bi se mogao logovati na www.kafic.net jer imam jedan trenutno ali e mogu nikako uci , mogu samo otvoriti stranicu preko njega...
 
Ja ću ti preporučiti ovaj link.
Skini taj program (male je veličine), instaliraj ga, prati uputstva, i ako imaš neki virus - očistiće ga...
A posle toga preporučujem Google Chrome ili Operu.

???

instalirao sam i firefox i operu i google chrome takodjer sam radio i repair IE , ali nikakve koristi .. virusa nikakvih nemam 100% koristio sam i cccleaner a korsitim i NOD32 .. Ako nista zna li neko neki dobar proxy preko kojeg bi se mogao logovati na www.kafic.net jer imam jedan trenutno ali e mogu nikako uci , mogu samo otvoriti stranicu preko njega...

Instaliraj si Avast HOME,ako i on ne pomogne probaj SpyBot S&D da ti pociste nametnike jer te probleme sto ti imas moze biti samo neki sitni spyware ili virus uglavnom ti blokira net..pa eto pokusaj
 

Back
Top