Pet Shopovi

B@mbi

Aktivan član
Poruka
1.148
za swe koji se zale da ne mogu da nadju nesho za swog ljubimca, ima leka!!!
otworice se nowi pet centar na nowom beogradu, kada se krene prema delta sitiju... moze bus 95 ili tranwaj 7a... ili jos neki... ne znam kako da wam objasnim ili ga necete promashiti jer je bash weliki i crwene je boje sa nekim kucom na wrhu zgrade, tesho ga je promashiti..
u njemu ce biti se i swashta, koliko sam ja razumela...
otwara se 5. maja i posho je bas weliki ja sam mislila da ce biti na weliko kupowina ili ne moze i na malo... mislim da je to ono sho treba nashem gradu... pozz :super: :kiss: :ok:
 
to je vec otvoreno.... kazu da imaju sve zivo i ne zivo,a cene su manje nego u obichnim pet shopovima....kilo hrane kosta oko 30 kinti manje u tom velikom pet centru
 
Колико знам са форума а не могу тачно да се сетим где су о томе писали, то је код Фонтане, претпостављам да је улица Зорана Ђинђића или она улица куда иде 65, пре ће бити да је ту, спомињали су неки Макси дисконт па иза њега.
 
prerachunavala sam neke cene na hrvatskom sajtu
zapravo akcije
pa ako snizenja budu takva to ce biti najpopularniji pet shop u beogradu

800g royal canina tamo koshta manje od 300 dinara!
a ja ga placam ovde 540 dinara [1kg]
 
Eh, *ebem ti srbiju, kad i za ovo moraju da nam dolaze hrvati i zauzimaju tržište....Ali ovo je već za forum politika.

Ulica se zove bulevar Milutina Milankovića, a pomenuta veeelika prodavnica se nalazi
na putu ka buvljaku, to jest OtvorenomTržnomCentru Novi Beograd, jedna ili dve stanice ranije
kad se ide od Sava Centra.
 
Pet centar je super.Dosta su jeftiniji od ostalih.Ogroman je izbor svega i svacega od hrane preko pratece opreme.Postoji i veterinarska apoteka,deo za prodaju malih zivotinja i deo namenjen akvaristici.Najbolje od svega je sto mozete uci sa psom bez problema a i radnici su obuceni i ljubazni.Otvoren je zvanicno u sredu 7 maja.Toplo ga preporucujem.Jos jedna dobra stvar je sto je u Hrvatskoj Pet centar poznat po saradnji sa udruzenjima za zastitu zivotinja te se nesto slicno ocekuje i kod nas
 
dajte neki bolji info
tachno gde se nalazi

kako da prepoznam
ja sam u 45 bloku...

hvala!

To kod mene ovde u blizini. Pa kad krenes iz bloka 45 trandzom i kada prodjes buvljak i skrenes u nekadasnji II Bulevar a sada bul. Milutina Milankovica prvo imas neko gradiliste i odmah posle toga crvenkasta zgrada malo uvucena malte ne uz prugu na kojoj ogromnim slovima pise PET CENTAR i na vrhu zgrade se nalazi ogromna lutka psakoji drzi kosku u ustima :D
 
70b02v.jpg
 
Mislim da su cene priblizno iste zavisi kako sta, ali su MNOGO jeftiniji od malih pet shopova koji su mi se vise smucili sa njihovim lupanjem cena i udaranjem po usima. Ima cak nekih stvari koje su duplo jeftinije nego u malim shopovima, pa zar to nije bezobrazluk?!
 
Е то смо ми констатовали кад смо отишли у Fisherman's friend, досад смо маци куповали храну по тим малим пет-шоповима, увек су нас лупали по ушима и сваки пут бисмо се тргли кад би нам саопштили цену нечега што би хтели да јој приуштимо. Овде је стварно дупло јефтиније! Додуше, мени одговара јер ми је релативно близу локација, али вама осталима није баш, ако вам то не смета, онда супер!
 
a kada kazete mnogo povoljnije shta to zapravo znachi?
royal canin konkretno
ili segnor gato posip?

kazite mi neke primere...

i da li pokushavati sa ovim njihovim hranom
koristim iskljuchivo ph kontrolisanu hranu za maksima...

uzgred pocheo je da jede kit kat sosice
drazi mu najednom od whiskasa
shlogiracu se od iznenadjenja :shock:
 
За посип не знам, ја сам приметила по стварима и храни које купујем за мацу и папагаје. Вреди отићи и погледати, ти ћеш најбоље знати да ли је стварно повољније или није.
 
posip je u fishermanu npr 190 a u pet shopu u mojoj ulici 270 cak...(to su cene od pre mesec dana,ali je ralika velika ),royal canin je 220(pakovanje od 400 grama)...
 
А мени ако може Hil`s храну за маце, обичну храну, не оне за маце са проблемима бубрега и сл. И да ли случајно имају Meracat храну.
Хвала унапред!
 

Back
Top