Knjaževac

Bila sam danas na bazen U Knjazevcu i SUPER je. Ja sam iz Niša i pored ovolikih Niških bazena zaputih se 50km da vidim taj vaš bazen. Nisam se pokajala, čisto, protočna voda, nije led ledena, cene sendviča u restoranu baš povoljne, ljubazno osoblje. Kažite mi ima li uKnjaževcu još nesto sto je lepo videti. Sigurno ću ići opet.
 
Grad moje mladosti u kom sam proveo mnogo vremenas i lepih trenutaka .
Inace danas se dosta toga izmenillo ne rade one jake fabrike kao nekad pa je malo drugacije ,u sustini ljudi su potencijal knjazevca !Dobri gostoprimljivi SVAKA CAST .A ni zenski svet nije za potcenivanje ,po mom misljenju mozda i najlepse zene zive bas u knjazevcu!
VELIKI POZDRAV ZA KNJAZEVAC !!!!!!!!!!!!!
 
Pozdrav svim vernim ljubiteljima fudbala iz Knjazevca!!!
Bavim se skupljanjem starih fudbalskih ulaznica. Na prvom mestu mi je bitna C.ZVezda i od nje skupljam ulaznice iz svih mogucih takmicenja - prvenstvo,domaci kup, medjunarodna takmicenja, prijateljske utakmice. Pored C.zvezde, zanimljiva mi je reprezetnacija Srbije (tj. Jugoslavije) kao i utakmice ostalih srpskih klubova (Partizan,Vojvodina,OFK Beograd,Sevojno,Napredak,RAdnicki Nis,Obilic,Zeleznik) koji su igrali u evropskim takmicenjima.
Da li neko moze da mi pomogne u pronalazenju tih starih ulaznica koje ljudi cesto bacaju.
Ukoliko bilo ko ima nesto slicno ili neku zanimljivu informaciju neka me pozove na 063/68 39 39 ili mi se obrati putem mejla markovaleron@yahoo.com
Pozdrav za sve ljubitelje fudbala
 

Back
Top