Koji je džip najbolji?

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Mrtva sam ozbiljna,
kako biste postavili prva tri. Ili prvih pet. Porodična varijanta. Za grad i duža putovanja. Duža? Pa do Istre recimo. Jednom godišnje. I na neko skijanje - jednom godišnje. Dvoje dece. Tri bicikla.
Moj glas:
1. Micubiši autlender
2. RAV 4
3. Santa Fe
 
Mrtva sam ozbiljna,
kako biste postavili prva tri. Ili prvih pet. Porodična varijanta. Za grad i duža putovanja. Duža? Pa do Istre recimo. Jednom godišnje. I na neko skijanje - jednom godišnje. Dvoje dece. Tri bicikla.
Moj glas:
1. Micubiši autlender
2. RAV 4
3. Santa Fe

AKo si mrtva ozbiljna sto ne dade vise informacija.Koliko para bi ste dali za dzipa,do koje kubikaze,dizel,benzinac.
Komotno neko moze da kaze Toyota Land Cruiser Prado od 80 000 evra :hahaha:

Dakle daj malo vise informacija o svojim afinitetima.
A sto se mog izbora tice za solidne pare tu je Suzuki Grand Vitara
http://suzicare.com.au/images/Grand Vitara.JPG

Rav4 je krs od auta,ima vise plastike od trabanta.
Imas Hyundai Tucson,Land Rover Freelander produzeni,Honda CRV,Nissan X-Trail...
E sad ako bi isli na skijanje a da ne razmiljate o kupovini lanaca i nosenja lopata sa sobom moja preporuka je Land Rover.

To bi bili neki kompaktni terenci,ostali su pozeraj tipa X5,Q7,i pravi terenci koje necu u ovoj prici da spominjem.
 
ovaj .. prvo to su treneci a ne dzipovi .. chak dodushe nisu ni terenci ...
ako ti treba za putovanje ono porodica i deca itd.. uzmi neki karavan
ako tjesh po terenima da skakutjesh uzmi neki Jeep ... wrangler ili ako
volish komociju kozu, klimu itd ... chiroki :") ili neshto od mladje mu bratje ..
 
Mrtva sam ozbiljna,
kako biste postavili prva tri. Ili prvih pet. Porodična varijanta. Za grad i duža putovanja. Duža? Pa do Istre recimo. Jednom godišnje. I na neko skijanje - jednom godišnje. Dvoje dece. Tri bicikla.

ako ti ne trebaju terenske varijante onda Sequoia dodushe malko je nezgodna za grad al' ajde... :D

2008_toyota_sequoia.jpg
 

Back
Top