Sta mislite o stanju u CZ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..znash kako..drzava je odluchila da se obrachuna sa huliganima i sada ce josh par njih da popije ovakve drakonske kazne ne bi li razmislili sledeci put kada napadnu muriju..10 dina je mozda puno, ali moralo je jednom da se preseche..
 
da video ali 10 god eeee pogledaj post nize gde ubice 2,3 god dobile

Сасвим примерено.
Ради се не само о тежини кривичног дела него и о нечем другом.

наиме, ко је ишао на права зна следеће:

постоје пар елемената кривичног дела.
1. Кривично дело као такво
2. Штета нанесена кривичним делом
3. Степен друштвене опасности нанесен кривичниом делом.

ово реће је овде превагнуло. Ради се о томе да је припадник органа реда нападнут, иако се знало да је полицајац, да је нападнут од организоване банде, да је нападнут мучки, да му је беспотребно нанесена тешка повреда, да ниеј дошло до кајања починиоца, да починиоц није схватио да је починио кривично дело нити тежину свог дела, да је починиоц добио подршку одређене социјалне групе за своје недело.

То је превагнуло да се донесе закључак да се ради о кривичном делу са високим степеном друштвене опасности и да се добија толико висока казна.
Поменимо само да је ово било код друга тита, дечко би добио 10 година али би се обесио сутрадан у ћелији.
Знаш шта мислим....

Затвор и принудни рад.

Лично сматрам да је 10 година леба и `ране на мој рачун недопустиво.
не желим да плаћам разулареног хулигана. Сматрам да треба да проведе дест година принудног рада са минималцем који би се сваког месеца исплаћивао његовој жртви.
 
mene vise brine stanje u CZ nego to sto je toma pobegao iz SRS



Са друге стране ако је "правда за Уроша" ја мислим да није требао да добије 10 година. Требало је да улети буљук пандура и да почну да га ломе од батина у судници, а онда да га ухвате двојица док би му трећи запаљену бакљу залепио у лице.

Онда је све ОК, зар не?
не мора у затвор а добио је оно што је учинио жртви, зар не?
 
ali da je u pitanju recimo, neko tvoj (cale, brat, stric, ujak, i sl,) ne bi tako razmisljao........uvek kada je u pitanju tudja koza padaju ovakve reci....zasto?

da li bi bio u stanju da palis i mrtvog a kamoli zivog stvora ili coveka? da li ti je to stvarno prihvatljivo?:(

pa normalno da bih bi u stanju,ali ne bih to uradio svasta..........jbga tu padaju zrtve zbog vlasti......namerno je tamo poslat i incident je unapred isplaniran.

gle ja sam bio tamo i na jos par utakmica u to vreme evo redosleda.

1-navijacima se zabranjuje unosenje zastava na utakmice :rtfm:
2-navijaci na svim redom utakmicama protestuju
3-sledi najava hapsenja zvezdinih funkcionera.
4-navijaci napadaju policajca.(tema)
5-ODMAH SUTRA-nevezano sa ovim,tj bez ikakve veze policija upada u prostorije zvezde i hapsi sekretara i par celnika(ovo je klasican FASHIZAM :dash: -znaci zapalili ste policajca e sad ceo mi vas da hapsimo za poreze)mada,policajac je namerno poslat kao zrtveno jagnje samo da bi se nasao razlog za hapsenje celnika,iako to i nije neki razlog:dash:

6-posle par dana b92 snima dokumentarac o fudbalu(sa laznim brojkama) i pravi alibi vlasti da upadne u zvezdu i pohapsi legendu dzajica i sve ostale...........iako se pomalo u dokumentarcu govorilo i o drugim klubovima,PARTIZAN ama bash niko nije takao dok najveci krivac TERZIC VIDI CUDA -nije tu i ostace u inostranstvu jos 5 meseci.....:hahaha:
 
О овоме сам већ причао пре доста времена.... ја бих овако уредио:

1. карте за улазак на стадионе СУ ПРИВИЛЕГИЈЕ а не ПРАВА
2. Свако може да гледа утакмицу на ТВ
3. КАРТУ за утакмину може да набави само и искључиво ПУНОЛЕТНО ЗАПОСЛЕНО лице, које новцем и имовином може да одговара за своја дела
4. КАРТЕ могу да се набаве само преко ЛОКАЛНОГ СПОРТСКОГ САВЕЗА ОПШТИНЕ
6. КАРТЕ може да од савеза добије само лице које донезе потврду из центра за запошљавање ДА ЈЕ ЗАПОСЛЕНО.
7. МАЛОЛЕТНИЦИ могу да присуствују утакмицама само уз присуство ПУНОЛЕТНЕ особе, и максимално 2 малолетне на хедну пунолетну особу.
 
pa normalno da bih bi u stanju,ali ne bih to uradio svasta..........jbga tu padaju zrtve zbog vlasti......namerno je tamo poslat i incident je unapred isplaniran.

gle ja sam bio tamo i na jos par utakmica u to vreme evo redosleda.

1-navijacima se zabranjuje unosenje zastava na utakmice :rtfm:
2-navijaci na svim redom utakmicama protestuju
3-sledi najava hapsenja zvezdinih funkcionera.
4-navijaci napadaju policajca.(tema)
5-ODMAH SUTRA-nevezano sa ovim,tj bez ikakve veze policija upada u prostorije zvezde i hapsi sekretara i par celnika(ovo je klasican FASHIZAM :dash: -znaci zapalili ste policajca e sad ceo mi vas da hapsimo za poreze)mada,policajac je namerno poslat kao zrtveno jagnje samo da bi se nasao razlog za hapsenje celnika,iako to i nije neki razlog:dash:

6-posle par dana b92 snima dokumentarac o fudbalu(sa laznim brojkama) i pravi alibi vlasti da upadne u zvezdu i pohapsi legendu dzajica i sve ostale...........iako se pomalo u dokumentarcu govorilo i o drugim klubovima,PARTIZAN ama bash niko nije takao dok najveci krivac TERZIC VIDI CUDA -nije tu i ostace u inostranstvu jos 5 meseci.....:hahaha:

po svemu sudeci ce i najveca legenda Dzajic da uskoro "ne bude tu", a boga mi ce i drzavljanstvo da promeni......kakvo izigravanje zakona SASVIM SLUCAJNO naravno....

malo si se zatrpao teorijama zavere.....NIKO ne moze da predvidi reakciju u vidu paljenja coveka.....

ako ti trazis opravdanja za takve agresivce i potencijalno se svrstavas u grupu....mislim da treba zabraniti fudbal uopste...ili bar gledanje sa tribina....gledaj lepo kod kuce....pali svoju familiju...i svi srecni....
 
О овоме сам већ причао пре доста времена.... ја бих овако уредио:

1. карте за улазак на стадионе СУ ПРИВИЛЕГИЈЕ а не ПРАВА
2. Свако може да гледа утакмицу на ТВ
3. КАРТУ за утакмину може да набави само и искључиво ПУНОЛЕТНО ЗАПОСЛЕНО лице, које новцем и имовином може да одговара за своја дела
4. КАРТЕ могу да се набаве само преко ЛОКАЛНОГ СПОРТСКОГ САВЕЗА ОПШТИНЕ
6. КАРТЕ може да од савеза добије само лице које донезе потврду из центра за запошљавање ДА ЈЕ ЗАПОСЛЕНО.
7. МАЛОЛЕТНИЦИ могу да присуствују утакмицама само уз присуство ПУНОЛЕТНЕ особе, и максимално 2 малолетне на хедну пунолетну особу.

ali onda se ne bi punile tribine....pa ne bi bilo toliko para ...da se basnoslovno, neumesno i nicim zasluzno bogate najgori idioti...........dakle u cemu bi onda bila poenta fudbala?:mrgreen:
 
po svemu sudeci ce i najveca legenda Dzajic da uskoro "ne bude tu", a boga mi ce i drzavljanstvo da promeni......kakvo izigravanje zakona SASVIM SLUCAJNO naravno....

malo si se zatrpao teorijama zavere.....NIKO ne moze da predvidi reakciju u vidu paljenja coveka.....

ako ti trazis opravdanja za takve agresivce i potencijalno se svrstavas u grupu....mislim da treba zabraniti fudbal uopste...ili bar gledanje sa tribina....gledaj lepo kod kuce....pali svoju familiju...i svi srecni....

naravno da necu da palim svoju familiju sto bih to radio,ako cu nekoga onda cu i ja pre pandura.


a ako se ne razumes kao i vecina ovde nemoj ovo nazivati teorijama zavere........to je tvoja teorija zavaere je r si je ti tako shvatio,ja sam naveo cinjenicni redosled.

a ako pojedinci zele da izigravaju intiligenciju nazivajuci nesto terijom zavere pritom preskacuci cinjenice,onda je rec o maloumnim osobama.

jer ja nisam naveo da vanzemaljci zele da otmu zvezdu.:rtfm:

a ko kaze da je ovo terija zavere on je debilcina teska.........i ovo nema veze sa paljenjem coveka sve je namesteno crno na belo.
meni samo nije jasno sto delije nisu pozvale sve delije iz srbije da zastite CZ od ovih intriga i pokusaja unistavanja jedinog srpskog brenda i na masovne demnonstracije iskljucivo protiv policije.
 
ali onda se ne bi punile tribine....pa ne bi bilo toliko para ...da se basnoslovno, neumesno i nicim zasluzno bogate najgori idioti...........dakle u cemu bi onda bila poenta fudbala?:mrgreen:

Хоћеш рећи да бих тиме угушио фудбалске клубове и мафију у њима..
Наравно:)

Прво би се увредили и бојкотовали утакмице, онда би почели да се враћају на стадионе.
 
po svemu sudeci ce i najveca legenda Dzajic da uskoro "ne bude tu", a boga mi ce i drzavljanstvo da promeni......kakvo izigravanje zakona SASVIM SLUCAJNO naravno....

malo si se zatrpao teorijama zavere.....NIKO ne moze da predvidi reakciju u vidu paljenja coveka.....

ako ti trazis opravdanja za takve agresivce i potencijalno se svrstavas u grupu....mislim da treba zabraniti fudbal uopste...ili bar gledanje sa tribina....gledaj lepo kod kuce....pali svoju familiju...i svi srecni....

NARAVNO DA MOZE-ALI TI SI TOTALNO NEOBAVESTEN I NEMAS VEZE S TEMOM,IZVINI NEMAS BLAGE VEZE SA NAVIJANJEM :rtfm:

NARAVNO DA JE NAMESTENO I NESTO NAJLAKSE NA SVETU JE IZAZVATI PALJENJE PANDURA NA TRIBINAMA........SAMO GA UBACIS.

TI HOCES DA KAZES DA NIJE MOGUCE PREDVIDETI PALJENJE PANDURA KOJI ,KOJI JE VEC PROVALJEN DA JE PANDUR 5 SATI PRE UTAKMICE USAO SAM MEDJU NAVIJACE I KAMEROM IH SNIMA :hahaha::hahaha::hahaha:


ma nemas ti blage sa ovim :rtfm:
 
Хоћеш рећи да бих тиме угушио фудбалске клубове и мафију у њима..
Наравно:)

Прво би се увредили и бојкотовали утакмице, онда би почели да се враћају на стадионе.

ma ne, nego ako nije dovoljno masovno...nema dovoljno love...a u fudbalu se sve vrti oko velike love:mrgreen:
 
NARAVNO DA MOZE-ALI TI SI TOTALNO NEOBAVESTEN I NEMAS VEZE S TEMOM,IZVINI NEMAS BLAGE VEZE SA NAVIJANJEM :rtfm:

NARAVNO DA JE NAMESTENO I NESTO NAJLAKSE NA SVETU JE IZAZVATI PALJENJE PANDURA NA TRIBINAMA........SAMO GA UBACIS.

TI HOCES DA KAZES DA NIJE MOGUCE PREDVIDETI PALJENJE PANDURA KOJI ,KOJI JE VEC PROVALJEN DA JE PANDUR 5 SATI PRE UTAKMICE USAO SAM MEDJU NAVIJACE I KAMEROM IH SNIMA :hahaha::hahaha::hahaha:


ma nemas ti blage sa ovim :rtfm:

hvala bogu da nemam veze sa navijanjem...ako to tako izgleda...kao sto ti "zvucis" ne bih pozelela da imam ikakve veze u zivotu sa nekim takvog mentalnog sklopa.....

ako je prihvatljivo takvo divljanje ....reci zbog cega? sta ti tacno dobijas u drugacijoj situaciji? sta ce se u tvom zivotu promeniti ? kakve to sve veze ima sa tobom...kada vec dobijas hipertenziju od suprotnog misljenja?

o nekim tvojim objektivnim pogledima na stvari ne vredi ni pricati ....srecom...drugi ljudi znaju bolje....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top