*PoMoĆ zA sWe...*:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

...Punk r0ck girl...

Zainteresovan član
Poruka
191
*....E owako...Na owoj temi cemo da pomazhemo jedni drugima u reshawanju domacih zadataka...:banovati:Ako neko ne zna da uradi neki zadatak iz matisha ili nekog droogog predmata,neka se na owoj temi obrati za pomoc,a swako ko je woljan neka pomogne...;)
...Nadam se da tema nije malo gloopa(mozda i jeste)...:rumenko::confused:
P.S.Nadam se da mi tema nece biti ukinuta,jer je swaka koju sam ja postawila obrisana...:rumenko::mrgreen:
PozZ...*:bye:
 
*....E owako...Na owoj temi cemo da pomazhemo jedni drugima u reshawanju domacih zadataka...:banovati:Ako neko ne zna da uradi neki zadatak iz matisha ili nekog droogog predmata,neka se na owoj temi obrati za pomoc,a swako ko je woljan neka pomogne...;)
...Nadam se da tema nije malo gloopa(mozda i jeste)...:rumenko::confused:
P.S.Nadam se da mi tema nece biti ukinuta,jer je swaka koju sam ja postawila obrisana...:rumenko::mrgreen:
PozZ...*:bye:

Ako je matis......u pitanju.......tu vam nemogu pomoci..............uvek sam bio na korak do popravnog iz matisa...........:lol:
 
*....E owako...Na owoj temi cemo da pomazhemo jedni drugima u reshawanju domacih zadataka...:banovati:Ako neko ne zna da uradi neki zadatak iz matisha ili nekog droogog predmata,neka se na owoj temi obrati za pomoc,a swako ko je woljan neka pomogne...;)
...Nadam se da tema nije malo gloopa(mozda i jeste)...:rumenko::confused:
P.S.Nadam se da mi tema nece biti ukinuta,jer je swaka koju sam ja postawila obrisana...:rumenko::mrgreen:
PozZ...*:bye:

matematiku i hemiju ne znam, ostalo može...:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top