kad je umrla Srbija?

kad je umrla Srbija?

  • 1914

  • 1915

  • 1918

  • 1941

  • 1945

  • 1974

  • 1999

  • 2000

  • 2008

  • nije umrla..


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nismo umrli!!!

belgrademolelan4.jpg
belgrademolelan6.jpg
 
mislim [ znam] da nije, ali ako bih se opredelio za neku opciju onda bih izabrao opciju 07
ps. ajde da cujem neki duhovit odgovor zasto tada

a sta ce u wikipediji pisati za vasu drzavu kosovo? prvi put nastala 2008 godine? u istoriji pre toga je vekovima bila Srbija, a onda je nastalo kosovo..bum! pa vi ste zapoceli novu istoriju covece. ej pa vi pravite drzave! :lol: igrajte se jos malo. polako.. prvo finansijska kriza u USA, sta mislis sta ce biti kroz 50 godina? jedna lepa srpska zastava u centru Pristine.
 
...sta mislis sta ce biti kroz 50 godina? jedna lepa srpska zastava u centru Pristine.

Eno je, vije se i u centru New Yorka, upravo sad pa zasto nebi i u Pristini? :D

kroz pedeset ili sto godina amerika ce dolaziti kod nas da trazi vojnu pomoc breee
a sto se boldovanog delatice, ja se tome iskreno nadam, samo mnogo ranije, sto bi se toliko cekalo:hahaha::hahaha:

Nije se $etio ambasade... :hahaha:

Inace, glas za zadnju opciju...
 
Malo zastranio, zasto?:confused:

zaboravila si ko je bio tu posle 5. oktobra pa na ovamo? zali Boze 8 izgubljenih godina
cak je bio na celu kolone kada je masa razbijala skupstinu i raznosila raznu imovinu
obecavao kule i gradove. te decentralizacija, te EU, te ocuvanje drzavne zajednice, te ocuvanje kosova
da se nije hvatao ni za sta vece bi nam sanse bile
 

stidim se da znas
tada sam glasao za mloxu i to dvaput (baba me vodila na glasanje, shatro zbog vida)


sada ne znam da li je veca steta sto smo menjali milosevica kostunicom ili da nista nismo menjali

..meni se sada iz ovog vremena chini da smo se zajebunili zestoko..koliko god me zloba nervirao, toliko me ovi sada nerviraju..obrni okreni, dupe ti pozadi..
 
..meni se sada iz ovog vremena chini da smo se zajebunili zestoko..koliko god me zloba nervirao, toliko me ovi sada nerviraju..obrni okreni, dupe ti pozadi..

meni se iapk najvise svidja ona poza kad neki cike (a ne govore na nasem jeziku, mislim da je italijanski) okrenu onu golu tetu pa joj dodje ispred nosa.e to mi se najbolje dopada
ipak, nije uvek pozadi
;)
 

Back
Top