sta je ovom liku

  • Začetnik teme ukratko........
  • Datum pokretanja
U

ukratko........

Gost
1. ima 33
2. nije ozenjen
3. smuvali smo se pre 2 meseca, nista intimnije se nije desilo, sem poljupca i to jednom, onako kako treba, strasno i vrlo francuski.
4. vidjamo se samo 1 nedeljno
5. rekla sam mu vec nekoliko puta da ne vidim svrhu svega ovoga i da je ovo sve samo ne veza
6. zove me ili mi posalje poruku gde je i sta radi, kao i sta planira da radi tog dana recimo
7. pricali smo o tome, rekla sam mu da nisam za varijante toplo-hladno, da ne zelim da se igram jer imam i ja tu oko trideset....ako nista drugo zbog mog bioloskog sata
8. rekao je: da ne zeli vise da se igra, da sam mu prioritet od sada, mada u to cisto sumljam, da zeli da se skrasi, da trazi osobu koju sada vidi sa njim kroz 10 godina, pitao me je da li sam se nasla :roll: negde u tome, rekla sam da to sve sto je nabrojao prvo ocekujem od sebe pa tek onda od drugih...odnosno druge polovine, a prica je bila da trazi devojku koja je ambicoyna, koja zna da se probija kroz zivot, da ima na koga da se osloni itd....pa lepo sam mu rekla to prvo ocekujem od sebe :o pa tek onda od tog nekog drugog...
9. nismo bili intimni do sada
10. radi u bivsem db-u
i 11. JA STVARNO NE ZNAM STA ON ZELI OD MENE, PAR PUTA SAM MU REKLA AJDE SVAKO NA SVOJU STRANU, CUJTE PAR, 5 PUTA SIGURNO, NIKADA NIJE REKAO DA ILI NE, UVEK BI CUTAO.......STA ON OVIM DOBIJA, RECITE VI MENI!!!!!!!!!

:( :? :cry: :roll:
 
Sama si rekla da ste se smuvali pre dva meseca i da se vidjate (samo) jednom nedeljno.Mozda mu je potrebno malo vise vremena da te upozna.Znate se kratko a ti odmah spominjes svoj bioloski sat.
 
ukratko........:
1. ima 33
2. nije ozenjen
3. smuvali smo se pre 2 meseca, nista intimnije se nije desilo, sem poljupca i to jednom, onako kako treba, strasno i vrlo francuski.
4. vidjamo se samo 1 nedeljno
5. rekla sam mu vec nekoliko puta da ne vidim svrhu svega ovoga i da je ovo sve samo ne veza
6. zove me ili mi posalje poruku gde je i sta radi, kao i sta planira da radi tog dana recimo
7. pricali smo o tome, rekla sam mu da nisam za varijante toplo-hladno, da ne zelim da se igram jer imam i ja tu oko trideset....ako nista drugo zbog mog bioloskog sata
8. rekao je: da ne zeli vise da se igra, da sam mu prioritet od sada, mada u to cisto sumljam, da zeli da se skrasi, da trazi osobu koju sada vidi sa njim kroz 10 godina, pitao me je da li sam se nasla :roll: negde u tome, rekla sam da to sve sto je nabrojao prvo ocekujem od sebe pa tek onda od drugih...odnosno druge polovine, a prica je bila da trazi devojku koja je ambicoyna, koja zna da se probija kroz zivot, da ima na koga da se osloni itd....pa lepo sam mu rekla to prvo ocekujem od sebe :o pa tek onda od tog nekog drugog...
9. nismo bili intimni do sada
10. radi u bivsem db-u
i 11. JA STVARNO NE ZNAM STA ON ZELI OD MENE, PAR PUTA SAM MU REKLA AJDE SVAKO NA SVOJU STRANU, CUJTE PAR, 5 PUTA SIGURNO, NIKADA NIJE REKAO DA ILI NE, UVEK BI CUTAO.......STA ON OVIM DOBIJA, RECITE VI MENI!!!!!!!!!

:( :? :cry: :roll:

cudno sve skupa...ipak lik ima 33 godine...je l' se sve to desava kod nas ili negde u inostranstvu, pa da mozemo ponasanje da pripisemo tamosnjim obicajima?
 
pa jednostavno imas takvih likova,
nezreli,
ne znaju sta hoce,
pa se izivljavaju mentalno...
bolje ti je bezi od njega dok se jos nisi vezala, i zahvalai bogu ako ga vise nikad ne vidis, i nadji nekog normalnog, simpaticnog dobrog decka,
good luck
 
iiiii:
pa jednostavno imas takvih likova,
nezreli,
ne znaju sta hoce,
pa se izivljavaju mentalno...
bolje ti je bezi od njega dok se jos nisi vezala, i zahvalai bogu ako ga vise nikad ne vidis, i nadji nekog normalnog, simpaticnog dobrog decka,
good luck
jeste :),i još ovo, ipak
ludakinja:
Neznam sta mu je ali ja kada ga VOLIM TE onda volim od pocetka do kraja.
 
:wink: Malko se šalimo nemoj da se ljutiš!
Ja stvarno nemam pojma kakva je to kategorija muškarca. Hvala Bogu nisam imala ništa sa takvima a kada bi mi se neka drugarica žalila na takvo stanje,nikad mi nije bilo jasno kako to.
Možda bi bilo lepo da nas neki muškarac prosvetli...
 
Pa ti dade skoro sve informacije o njemu: i gde radi, i gde zivi i kako se zove... i sada svi rasprdaju ovde o njemu na forumu, a tebi je kao stalo do njega... Ja bih pitala: Sta je sa tobom???
Ma i ne treba da pitam, devojke u poodmaklim godinama koje kao zveri jure muza spremne su da se spuste na najnizi moguci nivo ne bi li ulovile svoj plen... Da si neka tinejdzerka pa ok, ali ti u tvojim 30-tim godinama ovde dajes da se ljudi javno sprdaju sa osobom koju navodno volis... Tuzno...
 
I ja sam imala slicnu situaciju, mada sam ja daleko od braka.. Ima previse obaveza, retko smo se vidjali. U medjuvremenu se javlja krajnje cudnim porukama. Par puta sam pokusavala da zavrsim, bio je neodredjen.. Nisam znala sta zeli od mene.. Posle par meseci sam ipak okoncala "vezu". Bilo mi je mnogo lakse, jedna briga manje. Zasto trpeti tako nesto? Uvek mozes da nadjes normalnijeg..
 
lady me:
Pa ti dade skoro sve informacije o njemu: i gde radi, i gde zivi i kako se zove... i sada svi rasprdaju ovde o njemu na forumu, a tebi je kao stalo do njega... Ja bih pitala: Sta je sa tobom???
Ma i ne treba da pitam, devojke u poodmaklim godinama koje kao zveri jure muza spremne su da se spuste na najnizi moguci nivo ne bi li ulovile svoj plen... Da si neka tinejdzerka pa ok, ali ti u tvojim 30-tim godinama ovde dajes da se ljudi javno sprdaju sa osobom koju navodno volis... Tuzno...

izvini....mozda si ti bas takva...pa podsvesno bacas loptice na mene....sto da ne kazem ko je....pa nije on jedini..i naravno zelim da znam, mozda je bas i ta devojka gore u nekoj "semi" sa njim......ko zna mozda ovo i cita i treba, neka vidi koliko nije normalan, a ja dalekoooooooooooo da sam zaljubljena, koliko god sam bila.....sve ovo me je toliko odbilo od njega...... :twisted:
 
sta je ovom liku:
lady me:
Pa ti dade skoro sve informacije o njemu: i gde radi, i gde zivi i kako se zove... i sada svi rasprdaju ovde o njemu na forumu, a tebi je kao stalo do njega... Ja bih pitala: Sta je sa tobom???
Ma i ne treba da pitam, devojke u poodmaklim godinama koje kao zveri jure muza spremne su da se spuste na najnizi moguci nivo ne bi li ulovile svoj plen... Da si neka tinejdzerka pa ok, ali ti u tvojim 30-tim godinama ovde dajes da se ljudi javno sprdaju sa osobom koju navodno volis... Tuzno...

izvini....mozda si ti bas takva...pa podsvesno bacas loptice na mene....sto da ne kazem ko je....pa nije on jedini..i naravno zelim da znam, mozda je bas i ta devojka gore u nekoj "semi" sa njim......ko zna mozda ovo i cita i treba, neka vidi koliko nije normalan, a ja dalekoooooooooooo da sam zaljubljena, koliko god sam bila.....sve ovo me je toliko odbilo od njega...... :twisted:

Znaci cak nisi ni zaljubljena u njega... ali ti bioloski sat otkucava...tik tak tik tak tik tak....

Draga moja, daleko sam ja od tridesetih, i fala bogu imam zdravu vezu i zdravu pamet sto i tebi zelim!
 
lady me:
sta je ovom liku:
lady me:
Pa ti dade skoro sve informacije o njemu: i gde radi, i gde zivi i kako se zove... i sada svi rasprdaju ovde o njemu na forumu, a tebi je kao stalo do njega... Ja bih pitala: Sta je sa tobom???
Ma i ne treba da pitam, devojke u poodmaklim godinama koje kao zveri jure muza spremne su da se spuste na najnizi moguci nivo ne bi li ulovile svoj plen... Da si neka tinejdzerka pa ok, ali ti u tvojim 30-tim godinama ovde dajes da se ljudi javno sprdaju sa osobom koju navodno volis... Tuzno...

izvini....mozda si ti bas takva...pa podsvesno bacas loptice na mene....sto da ne kazem ko je....pa nije on jedini..i naravno zelim da znam, mozda je bas i ta devojka gore u nekoj "semi" sa njim......ko zna mozda ovo i cita i treba, neka vidi koliko nije normalan, a ja dalekoooooooooooo da sam zaljubljena, koliko god sam bila.....sve ovo me je toliko odbilo od njega...... :twisted:

Znaci cak nisi ni zaljubljena u njega... ali ti bioloski sat otkucava...tik tak tik tak tik tak....

Draga moja, daleko sam ja od tridesetih, i fala bogu imam zdravu vezu i zdravu pamet sto i tebi zelim!


tim bolje cuti i uzivaj!!!!!!!!!!
nisu svi te srece, ali cuj....i kad tebe stignu godine setices me se........naravno nemoj da ti postanem opsesija.........
:shock:
 
ima gomila cudnih tipova, bolje ga se kloni ako ti sve to ne prija.


lady me vrlo ruzan odgovor na temu, cemu tako nesto?

znas ljudi su razliciti i ne moras bas sve i svakoga da kapiras, ali bi trebala da ih postujes, znas ono fino kucno vaspitanje...
 
pcelica:
ima gomila cudnih tipova, bolje ga se kloni ako ti sve to ne prija.


lady me vrlo ruzan odgovor na temu, cemu tako nesto?

znas ljudi su razliciti i ne moras bas sve i svakoga da kapiras, ali bi trebala da ih postujes, znas ono fino kucno vaspitanje...

Fino kucno vaspitanje? Ako to podrazumeva da pod velom anonimnosti iznesemo sve informacije o nekoj osobi koja nam se navodno dopada i dopustimo da se ljudi javno sprdaju na konto te osobe na forumu... onda ga ja, priznajem, nemam... Ona kaze da je on to i zasluzio... Cime? Time sto nije spreman da stupi u ozbiljnu vezu s njom? Ja razumem da neko anoniman postavi svoj problem ovde, ali ne razumem cemu javno sprdanje na racun neke osobe koja je mozda u sustini skroz ok lik. Jedina mana mu je izgleda sto nema obzira za njenim bioloskim satom koji otkucava... Uzgred budi receno, mislim i da znam o kom se liku radi...
 
ne vidim toliku panicnu kolicinu informacija koju je iznela, verovatno je rekla ono sto znaju svi u njegovoj okolini pocevsi od komsija, godine zanimanje itd...
uostalom dala je i informacije o sebi.

a tvoja teorija o bioloskom casovniku i zenama koje kao zveri jure muza je blago receno glupa...
naravno da ima takvih o kojima ti pricas ali ovo veze nema sa tim...

ako hoces da se prepucavas predji na private
 
Glupo ili ne, to je moje misljenje i ne znam zbog cega ga ne bih iznela ovde...

Nisam ni imala nameru s nikim da se prepucavam ali vidim da je moj rezon izazvao revolt i kod tebe pa evo bicu fina i dobra i povucicu se s ove teme :wink:
 

Back
Top