Koji DVD drajv?

Pioneer je sigurno jedan od najboljih. Najbolji bez konkurencije u kvalitetu, ali i u ceni je Sony DRU-530 (do skora DRU-510). Reže sve i čita sve (ali ZAISTA čita sve, uključujući i oštećene itd.). Nešto kao čuveni Teac 532 čitač u svetu DVD-a. Kompatibilnost rezača se u svetu obično meri prema ovom modelu. Jedino je, kao što rekoh, cena visoka - od 280e pa naviše. Možda je do sada i pala. Ne znam.
 
ziv sam, nego me nesto nema po ostalim temama, samo na programiranje - nema se vremena :) a i promenio sam provajdera tako da mi star mail nije funkcionalan, sad je (kao i zadnjih par godina) aktivan onaj iz info-a.

nego, za DVD-e.
nisam mislio nesto sto kosta vise nego moj ceo jadan kompjuter, nego neki od low-cost modela koji se mogu naci - NEC (27e), ASUS (30e) i slicni...
LG necu sigurno, uopste nemam poverenja u njih. ASUS imam CDRW i zadovoljan sam, za ostale ne znam, pa zato pitam :)

pozdravi
 
dominator:
Smarate, nabjbolji je Plextor 712-A! Da li neko zna da li uopšte njega ima kod nas na tržištu?

Tvrdis da je najbolji a verovatno ga u zivotu nisi video a kamo li koristio!

Sto se asusa tice mislim da nije dobar izbor probaj sa Lite-ON zaista su dobri (samo nemoj da potrefis neki prastari model koji jos imaju u ponudi neki manji dileri) Ja trenutno koristim jedan MSI Combo i vise sam nego zadovoljan iako ga novinari kod nas nisu bas ishvalili sto mi nesto govori o kvalitetu testova i prikaza kod nas!!!
 
LG 16/32 uopste nije los ko sto neko gore kaze...Ja ga imam vise od godinu dana i slajka festival a pregurao je i cd i dvd bruka...otkljucan je odnosno free region i cita sve dvd diskove (narezane, original)
 

Back
Top