Koliko ste prsli...

Slonce

Legenda
Poruka
56.944
...emotivno...da ne kazem ljubavno...elem
pocecu od sebe...ranije mi,ne samo da nije bilo tesko,vec i drago,nesebicno podeliti sebe i pruziti voljenoj osobi,mada se ne moze reci altruisticno,jer ipak u tome ima doze sebicnosti...pak danas...uz izvesnu dozu nezainteresovanosti...i manjak strpljenja...lakse nekog odgurnem od sebe...no joj pruzam sansu...da skretim
...imate li slicnih dilema...kada izvrsite sazetu retrospektivu zivota za sobom ?
 
...emotivno...da ne kazem ljubavno...elem
pocecu od sebe...ranije mi,ne samo da nije bilo tesko,vec i drago,nesebicno podeliti sebe i pruziti voljenoj osobi,mada se ne moze reci altruisticno,jer ipak u tome ima doze sebicnosti...pak danas...uz izvesnu dozu nezainteresovanosti...i manjak strpljenja...lakse nekog odgurnem od sebe...no joj pruzam sansu...da skretim
...imate li slicnih dilema...kada izvrsite sazetu retrospektivu zivota za sobom ?

:) nemam vremena da gubim vreme sa ljudima koji mi ne odgovaraju....a emotivno, ne zamaram se sa tim...ipak je to proces koji ima kvalitet samo ako ide nekim redom...s obzirom da mi emocije prema muskarcu ne remete druge aspekte zivota mogu da mu se posvetim do kraja svaki drugi vikend...nesebicno....:whistling:
 
...emotivno...da ne kazem ljubavno...elem
pocecu od sebe...ranije mi,ne samo da nije bilo tesko,vec i drago,nesebicno podeliti sebe i pruziti voljenoj osobi,mada se ne moze reci altruisticno,jer ipak u tome ima doze sebicnosti...pak danas...uz izvesnu dozu nezainteresovanosti...i manjak strpljenja...lakse nekog odgurnem od sebe...no joj pruzam sansu...da skretim
...imate li slicnih dilema...kada izvrsite sazetu retrospektivu zivota za sobom ?

sve pocinje sa sposobnoscu boljeg selektiranja ljudi.
tu sam postala bolja.
i za one koje vrede, imam mnogo vise strpljenja, takta, razumevanja.
one druge eliminisem lakse i jednostavnije iz svog zivota nego sto sam to umela ranije.
 
...emotivno...da ne kazem ljubavno...elem
pocecu od sebe...ranije mi,ne samo da nije bilo tesko,vec i drago,nesebicno podeliti sebe i pruziti voljenoj osobi,mada se ne moze reci altruisticno,jer ipak u tome ima doze sebicnosti...pak danas...uz izvesnu dozu nezainteresovanosti...i manjak strpljenja...lakse nekog odgurnem od sebe...no joj pruzam sansu...da skretim
...imate li slicnih dilema...kada izvrsite sazetu retrospektivu zivota za sobom ?

odlučnija i realnija, ali preozbiljna:thumbdown:
 
nema potrebe da se banuješ...
to nije ništa nenormalno, ni zabranjeno, ni negativno u bilo kom smislu...
to je ovo oko rođendana, jel' da?
'bem li im rođendane, ko ih izmisli...:neutral:

da...zvala me pre par dana da mi cestita
i nisam se javio...
provedes sa nekim puno vremena
delis i dobro i zlo...ne mogu biti ravnodusan
ali...covek je najveca stoka...sta covek moze izdrzati nijedna druga zivotinja ne moze
to sam nekad pricao vojnicima...ponavljam i sebi
o ovome dosta
 
da...zvala me pre par dana da mi cestita
i nisam se javio...
provedes sa nekim puno vremena
delis i dobro i zlo...ne mogu biti ravnodusan
ali...covek je najveca stoka...sta covek moze izdrzati nijedna druga zivotinja ne moze
to sam nekad pricao vojnicima...ponavljam i sebi
o ovome dosta

nemoj d asi oklembesio surlicu odmah se rastuzim :neutral:
jesmo, stoke smo nevidjene...
bem mu misha :neutral:
 

Back
Top