Црна Гора, Србија, Реп.Српска - пријети ли нам нестанак

podgoricanin-cg

Početnik
Poruka
19
Мишљења сам да све што нам се дешава у животу па тако и у држави да смо сами криви томе, барем у 90% случајева. Прије него што уперимо прст у стране државе и њихове завјере против нашег народа, осврнимо се около себе и погледајмо што се дешава само на овом форуму,

* сви једни друге омаловажавамо
* не користимо наше ћирилично писмо него смо прихватили латинска слова а самим тим и њихову културу, све мало по мало
* насиједате на поједине провокаторе који сију зло сјеме међу нама

Што рече наш владика Николај: оо неслоге адске змије ђе би живјеле да ви србина није!!!

Ово је проблем како на овом форуму тако и у Црној Гори, Србији и Реп.Српској. Требамо прво морално да се очистимо сви појединачно, а то најбоље можемо преко наше Православне Српске Цркве, која је од вјекова била наш стуб постојања и да није ње било неби нас ни било данас.

Што се тиче политике, не насиједајте на покушаје појединих особа у јавном животу које хоће да заваде Црну Гору и Србију. Јер тешко да би и постајале обије данас да се нису међусобно помагале (примјер само мојковачке битке ђе сломише црногорци зубе аустријанцима који хтједоше да угризу србију, јуначке војске србије у балканским ратовима.. и милион других примјера наших честитих јуначких ђедова).

Дакле браћо, гајимо своју културу, барем смо толко дужни нашим прецима који нам оставише то у аманет, помажимо једни друге, па ће и Бог помоћ!

Поздрав из Подгорице, Немањића Града
 
SKADARSKO%20JEZERO.jpg
 
Мишљења сам да све што нам се дешава у животу па тако и у држави да смо сами криви томе, барем у 90% случајева. Прије него што уперимо прст у стране државе и њихове завјере против нашег народа, осврнимо се около себе и погледајмо што се дешава само на овом форуму,

* сви једни друге омаловажавамо
* не користимо наше ћирилично писмо него смо прихватили латинска слова а самим тим и њихову културу, све мало по мало
* насиједате на поједине провокаторе који сију зло сјеме међу нама

Што рече наш владика Николај: оо неслоге адске змије ђе би живјеле да ви србина није!!!

Ово је проблем како на овом форуму тако и у Црној Гори, Србији и Реп.Српској. Требамо прво морално да се очистимо сви појединачно, а то најбоље можемо преко наше Православне Српске Цркве, која је од вјекова била наш стуб постојања и да није ње било неби нас ни било данас.

Што се тиче политике, не насиједајте на покушаје појединих особа у јавном животу које хоће да заваде Црну Гору и Србију. Јер тешко да би и постајале обије данас да се нису међусобно помагале (примјер само мојковачке битке ђе сломише црногорци зубе аустријанцима који хтједоше да угризу србију, јуначке војске србије у балканским ратовима.. и милион других примјера наших честитих јуначких ђедова).

Дакле браћо, гајимо своју културу, барем смо толко дужни нашим прецима који нам оставише то у аманет, помажимо једни друге, па ће и Бог помоћ!

Поздрав из Подгорице, Немањића Града

pa oni sto se danas busaju u crnogorstvo su u stvari najvece zmije bez ikakve porodicne istorije i najvise rade na tome lececi svoje komplekse..........i najmanji su crnogorci izmedju ostalog
 
Dobro receno mada nemoj se ti obazirati sta ljudi ovde pisu jer su ovo vecinom NE Srbi. A ima i onih sto se predstavljaju kao Srbi iako su turci/ustase/siptari itd

a dal sam ja turcin siptar ustasa balija i ne srbin ako kazem da se zahvaljujem braci crnogorcima na jedinoj robi koju izvoze u srbiju a to su politicari tipa milosevic karadzic tadic
 
a dal sam ja turcin siptar ustasa balija i ne srbin ako kazem da se zahvaljujem braci crnogorcima na jedinoj robi koju izvoze u srbiju a to su politicari tipa milosevic karadzic tadic

ti si Hrvat i to odavno provaljen


"Original postavio a bre Milun
da seselj je profesionalac u te rabote.
i u period od 1989 do 1995 odlicno je igrao tampon zonu izmedju narod i slobu.do slobu niko nije mogao doci a da ga seseljev metak ne stigne negde oko vukovar il na bosanska bojista. "

BOJISTE jel de .....jeste vi ustase bolestan narod hahahaha
 
ti si Hrvat i to odavno provaljen


"Original postavio a bre Milun
da seselj je profesionalac u te rabote.
i u period od 1989 do 1995 odlicno je igrao tampon zonu izmedju narod i slobu.do slobu niko nije mogao doci a da ga seseljev metak ne stigne negde oko vukovar il na bosanska bojista. "

BOJISTE jel de .....jeste vi ustase bolestan narod hahahaha

cuj krajisnik moras nauciti srpski ako oces da zivis u srbiju.
boj je prastara srpska rec jos od boj na kosovo
znaci dovoljno je da u neciji tekst pronadjes nesto sto ti se ne svidja i ti ga odmah prozoves ustasom siptarom turcinom sto najbolje pokazuje odakle si.
 
glupostima nikad kraja..

ma ne sekiraj se.rekao sam figurativno.znas kad sve ide u p. materinu ondak ti ne preostaje nista drugo nego da trazis ko je kriv pa kad ga nadjes ondak se pitas ko je taj i odaklen je i nekako uvek u trazenje uzroka dodjem il na cetinje il u knin il u banja luku.
al da vam bude lakse evo priznacu i sloba i karadzic i tadic su sa oplenac cisti sumadinci.
estel sad zadovoljni.
 
Мишљења сам да све што нам се дешава у животу па тако и у држави да смо сами криви томе, барем у 90% случајева. Прије него што уперимо прст у стране државе и њихове завјере против нашег народа, осврнимо се около себе и погледајмо што се дешава само на овом форуму,

* сви једни друге омаловажавамо
* не користимо наше ћирилично писмо него смо прихватили латинска слова а самим тим и њихову културу, све мало по мало
* насиједате на поједине провокаторе који сију зло сјеме међу нама

Што рече наш владика Николај: оо неслоге адске змије ђе би живјеле да ви Србина није!!!

Ово је проблем како на овом форуму тако и у Црној Гори, Србији и Реп.Српској. Требамо прво морално да се очистимо сви појединачно, а то најбоље можемо преко наше Православне Српске Цркве, која је од вјекова била наш стуб постојања и да није ње било неби нас ни било данас.

Што се тиче политике, не насиједајте на покушаје појединих особа у јавном животу које хоће да заваде Црну Гору и Србију. Јер тешко да би и постајале обије данас да се нису међусобно помагале (примјер само мојковачке битке ђе сломише црногорци зубе аустријанцима који хтједоше да угризу србију, јуначке војске србије у балканским ратовима.. и милион других примјера наших честитих јуначких ђедова).

Дакле браћо, гајимо своју културу, барем смо толко дужни нашим прецима који нам оставише то у аманет, помажимо једни друге, па ће и Бог помоћ!

Поздрав из Подгорице, Немањића Града

Поздрав брате и Теби из Немањића Града...

све је тако како си описао а можда је још и горе... али не бригај, увек смо ми били блесави тј. добри. Који нормалан Србин воли да РАТУЈЕ или да РАДИ ???

У ствари, није нам још "догорело до ноката" - а не бих волео да сам у кожи наших душмана када дође и тај очекивани тренутак јер знам да ће "неђе а не знам ђе" Срби изнедрити новог Карађорђија... и ТАДА ЋЕМО ИХ РАЗБИТИ К'О ДЕТЕ ЗВЕЧКУ...у сваком, а нарочито људском, смислу.............

Ако те ко овде на форуму и нападне - не обазири се, знаш и сам "пас лаје - ветар носи".................

С вером у Бога...............
 
Мишљења сам да све што нам се дешава у животу па тако и у држави да смо сами криви томе, барем у 90% случајева. Прије него што уперимо прст у стране државе и њихове завјере против нашег народа, осврнимо се около себе и погледајмо што се дешава само на овом форуму,

* сви једни друге омаловажавамо
* не користимо наше ћирилично писмо него смо прихватили латинска слова а самим тим и њихову културу, све мало по мало
* насиједате на поједине провокаторе који сију зло сјеме међу нама

Што рече наш владика Николај: оо неслоге адске змије ђе би живјеле да ви србина није!!!

Ово је проблем како на овом форуму тако и у Црној Гори, Србији и Реп.Српској. Требамо прво морално да се очистимо сви појединачно, а то најбоље можемо преко наше Православне Српске Цркве, која је од вјекова била наш стуб постојања и да није ње било неби нас ни било данас.

Што се тиче политике, не насиједајте на покушаје појединих особа у јавном животу које хоће да заваде Црну Гору и Србију. Јер тешко да би и постајале обије данас да се нису међусобно помагале (примјер само мојковачке битке ђе сломише црногорци зубе аустријанцима који хтједоше да угризу србију, јуначке војске србије у балканским ратовима.. и милион других примјера наших честитих јуначких ђедова).

Дакле браћо, гајимо своју културу, барем смо толко дужни нашим прецима који нам оставише то у аманет, помажимо једни друге, па ће и Бог помоћ!

Поздрав из Подгорице, Немањића Града
:klap: :klap: :klap: :klap:
:bye: :cmok:
 
Dobro receno mada nemoj se ti obazirati sta ljudi ovde pisu jer su ovo vecinom NE Srbi. A ima i onih sto se predstavljaju kao Srbi iako su turci/ustase/siptari itd

ima ih raznih...pogledaj samo postavljaca teme, dva posta, jedna tema, i to bas ona o cirilicnom pismu:hahaha::hahaha:
a tek nick, malo mu je sto je napisao pogoricanin vec dodao i CG:hahaha::hahaha:
 
a dal sam ja turcin siptar ustasa balija i ne srbin ako kazem da se zahvaljujem braci crnogorcima na jedinoj robi koju izvoze u srbiju a to su politicari tipa milosevic karadzic tadic

Рамбо Амадеус, Владо Георгијев... ај нека неко настави.

И ко је, где и када извезао Караџића у Србију? :???: У Србији се он није бавио политиком, него лечио нероткиње од стерилитета и главобоље.
 

Back
Top