Abe's Exoddus

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
Skinuo sam ovu staru igru (izashla 1998.). Imam problem: ne mogu da je pokrenem. Ne postoji instalacija, samo gomila fajlova i autorun dugme, koje, kad pritisnem, nishta se ne deshava. Nadam se da neko mozhe da mi pomogne :)
 
Memorije... Ja sam ovo igrao kad sam bio 9 ili 10 godina. :)

Inace imam je za PC, ali ne znam u cemu moze da bude problem kod tebe. U prilogu sam stavio shot-ku na kojoj mozes da vidis sta na mom cd-u ima. I sve radi kako treba.

Da nisi mozda skinuo neku ripovanu (smanjenu) verziju?
 

Prilozi

  • exoddus.PNG
    exoddus.PNG
    11,7 KB · Pregleda: 9
Jaoooo davne 99 godine sam to pichio auu pre dobrih 9 godina...eh kako je to bila dobra igra tad jaooo..svi u igraonici pichili na ps1 :D moracu da je nabavim pa da se prisetim malo...igra je vrh...


A ovo za pc pojma neznam kako da se namesti:D
 
Može da radi ja sam igrao igru na XP-u samo ovo je neki nepoznat pack,ja koji sam imao bio je registry key file unutra koji je omogučio igranje nakon unzipanja.Sorry ovako nemam pojma šta dalje...probaj da ubaciš igru u program files pa probaj pokrenut.
 
ja sa compatibility modom nikad nista nisam napravio, koliko sam se samo bio izmaltretirao sa red alertom i svim mogucim kombinacijama u compatibility modu i nista....
a vezano za ovu igru, ja sam imao i nju i Abe's oddyssey za komp, i mislim da isto jedna od njih nije htjela da radi na xp-u,dok druga jeste, tako da sto ne bi probao da skines ovu drugu abeovu igru za pc. To su manje vise iste igre...
 
Shta je compatibility mode?
@mortex - a jel mozhe da se skine registry key file?

To je bilo davno kad sam ja skinuo igru sa mininove i bio key file u rar paketu tako da sumnjam da ima posebno za skinut.

Za promjenu kompatibilnosti klik na .exe ili shortcut od igre zatim properties->compatibility->Run this program in compatibility mode for: (chekiraj oznaku) i odaberi Windows 2000->Apply->Ok i zatim probaj igru da startas.

:drunk:
 

Back
Top